0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Spain
La Liga
Real Mallorca
۰
۰
Real Madrid
inprogress
۲۰:۰۰
Cadiz
-
-
FC Barcelona
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Atletico Madrid
۳
۱
Girona FC
Finished
۱۵:۳۰
Rayo Vallecano
۰
۰
Getafe
Finished
۱۷:۴۵
Italy
Serie A
Torino FC
۰
۰
Juventus FC
inprogress
۱۹:۳۰
Bologna F.C.
-
-
SSD Monza 1912
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Lecce
۱
۰
Empoli
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
Primeira Liga
FC Porto
۰
۰
Famalicao
inprogress
۲۰:۳۰
Estoril Praia
-
-
SC Braga
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Vitoria Guimaraes
۱
۱
Farense
Finished
۱۸:۰۰
Germany
Bundesliga
RB Leipzig
۳
۰
VfL Wolfsburg
Finished
۱۷:۰۰
VfB Stuttgart
۳
۰
Eintracht Frankfurt
inprogress
۲۰:۰۰
VfL Bochum
۱
۱
FC Heidenheim 1846
Finished
۱۷:۰۰
1. FSV Mainz 05
۴
۱
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۷:۰۰
Borussia Monchengladbach
۱
۲
Borussia Dortmund
Finished
۱۷:۰۰
FC Bayern Munich
۲
۰
1. FC Koln
Finished
۱۷:۰۰
England
Premier League
Bournemouth AFC
۲
۱
Manchester United
inprogress
۲۰:۰۰
Newcastle United FC
۴
۰
Tottenham Hotspur
Finished
۱۵:۰۰
Manchester City
۵
۱
Luton Town
Finished
۱۷:۳۰
Nottingham Forest
۲
۲
Wolverhampton Wanderers
Finished
۱۷:۳۰
Burnley FC
۱
۱
Brighton and Hove Albion
Finished
۱۷:۳۰
Brentford
۲
۰
Sheffield United FC
Finished
۱۷:۳۰
Netherlands
Eredivisie
AZ Alkmaar
۰
۱
RKC Waalwijk
inprogress
۲۰:۱۵
PSV Eindhoven
۶
۰
SBV Vitesse
Finished
۱۸:۰۰
Almere City
-
-
Sparta Rotterdam
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
England
Championship
Leeds United
۰
۱
Blackburn Rovers
Finished
۱۵:۰۰
Ipswich Town FC
۱
۱
Middlesbrough FC
Finished
۱۷:۳۰
West Bromwich Albion FC
۰
۱
Sunderland
Finished
۱۷:۳۰
Bristol City FC
۱
۱
Huddersfield Town
Finished
۱۷:۳۰
Swansea City
۱
۰
Rotherham United FC
Finished
۱۷:۳۰
Southampton FC
۳
۲
Watford FC
Finished
۱۷:۳۰
Preston North End FC
۰
۱
Norwich City FC
Finished
۱۷:۳۰
Hull City AFC
۳
۰
Queens Park Rangers FC
Finished
۱۷:۳۰
Sheffield Wednesday FC
۱
۱
Stoke City FC
Finished
۱۷:۳۰
Millwall
۳
۱
Cardiff City FC
Finished
۱۷:۳۰
Birmingham City FC
۳
۰
Coventry City FC
Finished
۱۷:۳۰
Turkey
Super Lig
Besiktas JK
۱
۰
Samsunspor
inprogress
۱۹:۳۰
Kasimpasa SK
۰
۲
Konyaspor
Finished
۱۴:۰۰
Adana Demirspor
۰
۰
Kayserispor
inprogress
۱۹:۳۰
Ankaragucu
۳
۱
Gazisehir Gaziantep FK
Finished
۱۶:۳۰
France
Ligue 1
Stade Rennes FC
-
-
FC Toulouse
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Racing Club Strasbourg
۳
۱
Stade de Reims
Finished
۱۸:۳۰
Japan
J League
Yokohama F Marinos
۲
۲
Shonan Bellmare
Finished
۰۸:۳۰
Kashima Antlers
۱
۰
Kyoto Purple Sanga
Finished
۰۹:۳۰
Avispa Fukuoka
۱
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۰۸:۳۰
Cerezo Osaka
۱
۰
Kawasaki Frontale
Finished
۰۹:۳۰
Machida Zelvia
۱
۲
Vissel Kobe
Finished
۰۹:۳۰
Jubilo Iwata
۰
۱
Nagoya Grampus Eight
Finished
۰۸:۳۰
Albirex Niigata
۱
۱
Consadole Sapporo
Finished
۰۸:۳۰
Tokyo Verdy 1969
۲
۲
FC Tokyo
Finished
۱۰:۳۰
Spain
LaLiga 2
Real Valladolid
۰
۰
Eldense
inprogress
۲۰:۰۰
Levante
-
-
SD Amorebieta
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Real Sporting de Gijon
۱
۰
FC Cartagena
Finished
۱۷:۴۵
Israel
Ligat Ha'AL
Maccabi Haifa FC
۱
۰
Hapoel Bnei Sakhnin
Finished
۱۸:۱۵
Beitar Jerusalem
۰
۱
Hapoel Hadera
Finished
۱۶:۰۰
Hapoel Tel-Aviv
۰
۰
Hapoel Petah Tikva
inprogress
۲۰:۳۰
Czech Republic
1. Liga
Bohemians 1905
۱
۳
AC Sparta Praha
Finished
۱۶:۳۰
FC Hradec Kralove
۰
۰
FC Slovacko
inprogress
۱۹:۳۰
FK Mlada Boleslav
۱
۲
FK Teplice
Finished
۱۶:۳۰
Dynamo Ceske Budejovice
۳
۲
FC Slovan Liberec
Finished
۱۶:۳۰
Croatia
HNL
NK Gorica
۰
۰
GNK Dinamo Zagreb
inprogress
۲۰:۳۰
NK Varazdin
۰
۲
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۸:۲۰
Republic of Korea
K-League 1
Jeju United
۰
۲
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۱:۰۰
FC Seoul
۲
۴
Pohang Steelers
Finished
۰۸:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۲
۱
Gwangju FC
Finished
۰۸:۳۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۴
۰
Gangwon FC
Finished
۱۱:۰۰
Switzerland
Super League
FC St. Gallen
-
-
Yverdon-Sports
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Grasshopper Club Zurich
۰
۱
FC Lugano
inprogress
۱۹:۳۰
Lausanne-Sports
۱
۰
FC Zurich
inprogress
۱۹:۳۰
Colombia
Primera A
Deportes Tolima
۲
۱
Rionegro Aguilas Doradas
Finished
۰۲:۳۵
Deportivo Cali
۱
۱
America de Cali
Finished
۰۴:۴۵
Fortaleza FC
-
-
Once Caldas
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Ukraine
Premier League
PFK Oleksandria
۰
۰
Dynamo Kiev
Finished
۱۶:۰۰
Obolon Kiev
۱
۱
FC Minaj
Finished
۱۳:۳۰
FC Rukh Lviv
۱
۱
Kryvbas Krivyi
Finished
۱۸:۳۰
Paraguay
Primera Division
Guarani Asuncion
۱
۰
Sol de America
Finished
۰۱:۳۰
Sportivo Trinidense
۱
۲
2 de Mayo
Finished
۰۴:۳۰
Honduras
Liga de Ascenso
Lone FC
۱
۱
Parrillas One
Finished
۰۰:۳۰
Mexico
LIGA MX
Puebla
۰
۱
Cruz Azul
Finished
۰۶:۳۰
Gallos Blancos Queretaro
۰
۲
Mazatlan FC
Finished
۰۴:۳۶
Necaxa
۲
۰
Santos Laguna Mexico
Finished
۰۶:۳۰
Germany
2. Bundesliga
FC Schalke 04
-
-
FC Nurnberg
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
KSV Holstein Kiel
۴
۰
VfL Osnabruck
Finished
۱۴:۳۰
SV Wehen Wiesbaden
۰
۲
TSV Fortuna Dusseldorf
Finished
۱۴:۳۰
SC Paderborn 07
۱
۱
Karlsruher SC
Finished
۱۴:۳۰
United States
USL League One
Charlotte Independence
۱
۰
Greenville Triumph SC
Finished
۰۳:۰۰
One Knoxville SC
۰
۱
Union Omaha
Finished
۰۲:۰۰
Belgium
First Division A - Conference Group
KV Mechelen
۰
۲
KVC Westerlo
inprogress
۱۹:۴۵
Mexico
Liga TDP
Arietes FC
۳
۰
Halcones Zuniga SC
Finished
۰۱:۳۰
CH Futbol Club
۳
۲
Cilesi FC
Finished
۰۰:۳۰
La Piedad Imperial
۳
۴
Halcones de Zapopan
Finished
۰۵:۰۰
Club de Futbol Cadereyta
۱
۱
FC Santiago II
Finished
۰۳:۳۰
Buhos UNISON
۰
۰
Obson Dynamo FC
Finished
۰۵:۳۰
Xalisco FC
-
-
Club Puerto Vallarta FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Aguilas Teotihuacan
۰
۰
SK Sport Street Soccer
inprogress
۲۰:۳۰
Bombarderos de Tecamac FC
۰
۰
Faraones Texcoco
inprogress
۲۰:۳۰
Russia
Premier League
PFK Sochi
۱
۰
FK Spartak Moscow
Finished
۱۴:۳۰
FK Krasnodar
۱
۲
FK Zenit St. Petersburg
Finished
۱۷:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۰
۰
CSKA Moscow
inprogress
۲۰:۰۰
FK Akhmat Grozny
۱
۷
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۱۷:۰۰
Panama
Liga Prom
UMECIT Reserves
۱
۲
Aguilas UP
Finished
۰۰:۰۰
Tauro FC Reserves
۳
۱
Alianza Panama Reserves
Finished
۰۱:۳۰
CD Universitario Reserves
۲
۱
Veraguas FC Reserves
Finished
۰۰:۰۰
France
Ligue 2
Stade Laval
۰
۰
Annecy FC
inprogress
۲۰:۳۰
Valenciennes FC
۰
۱
Pau FC
inprogress
۲۰:۳۰
FC Girondins de Bordeaux
۰
۱
SC Bastia
inprogress
۲۰:۳۰
US Quevilly-Rouen Métropole
۱
۰
A.J. Auxerre
inprogress
۲۰:۳۰
Dunkerque
۰
۰
EA Guingamp
inprogress
۲۰:۳۰
US Concarneau
۰
۰
SC Amiens
inprogress
۲۰:۳۰
ES Troyes AC
۰
۰
Paris FC
inprogress
۲۰:۳۰
AC Ajaccio
۲
۰
AS St. Etienne
Finished
۱۶:۳۰
Stade Caen
۰
۰
Rodez Aveyron
inprogress
۲۰:۳۰
Italy
Serie B
AC Parma
۲
۰
Spezia
Finished
۱۷:۴۵
Cittadella
۰
۰
Ascoli
Finished
۱۵:۳۰
Calcio Lecco
۱
۰
AC Reggiana 1919
Finished
۱۷:۴۵
Sampdoria
۰
۱
FC Sudtirol Bolzano
Finished
۱۵:۳۰
Cosenza
۱
۱
Palermo
Finished
۱۷:۴۵
Cremonese
۱
۲
Ternana
Finished
۱۵:۳۰
Calcio Como
۲
۱
Bari
Finished
۱۵:۳۰
Pisa
۳
۱
Feralpisalo
Finished
۱۵:۳۰
Scotland
Premiership
Celtic FC
۳
۰
Saint Mirren FC
Finished
۱۷:۳۰
Motherwell
۱
۱
Hibernian FC
Finished
۱۷:۳۰
St. Johnstone
۰
۲
Kilmarnock
Finished
۱۷:۳۰
Aberdeen FC
۰
۰
Dundee FC
Finished
۱۷:۳۰
Hearts Of Midlothian FC
۴
۲
FC Livingston
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
League One
Queen of the South
۲
۰
FC Edinburgh
Finished
۱۷:۳۰
Kelty Hearts
۱
۰
Stirling Albion
Finished
۱۷:۳۰
Hamilton Academicals FC
۰
۰
Falkirk FC
inprogress
۲۰:۰۰
Alloa Athletic
۰
۰
Montrose
Finished
۱۷:۳۰
Annan Athletic
۴
۲
Cove Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Primera Division Women
FC Barcelona (W)
۱
۰
Villarreal (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Real Sociedad (W)
۱
۱
Sporting de Huelva (W)
Finished
۱۳:۳۰
Eibar (W)
۳
۰
Sevilla FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
Levante Las Planas (W)
۱
۲
Real Betis (W)
Finished
۱۷:۳۰
Australia
A-League
Brisbane Roar FC
۰
۲
Newcastle United Jets
Finished
۱۱:۰۰
Western United
۰
۲
Central Coast Mariners
Finished
۰۹:۰۰
Sydney FC
۲
۱
Western Sydney Wanderers
Finished
۱۳:۱۵
India
I-League
Real Kashmir FC
۱
۴
Namdhari
Finished
۱۲:۳۰
Mohammedan SC
۱
۳
Delhi FC
Finished
۱۶:۰۰
Sreenidi Deccan
۳
۲
Shillong Lajong FC
Finished
۱۴:۳۰
Estonia
Meistriliiga
FC Levadia Tallinn
۲
۰
JK Nomme United
inprogress
۱۹:۳۰
JK Tammeka Tartu
۱
۲
FC Kuressaare
Finished
۱۳:۰۰
JK Trans Narva
۲
۲
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۷:۳۰
China
Jia League
Yanbian Longding
۱
۰
Shijiazhuang Gongfu FC
Finished
۱۰:۳۰
Dalian Young Boy FC
۳
۲
Liaoning Tieren FC
Finished
۱۱:۰۰
Yunnan Yukun FC
۲
۰
Wuxi Wugou
Finished
۱۵:۰۰
Nanjing Fengfan
۰
۰
Foshan Nanshi FC
Finished
۱۵:۰۰
Dalian Zhixing
۳
۲
Liaoning Tieren FC
Finished
۱۱:۰۰
Romania
Liga 1 Women
Farul Constanta (W)
۲
۳
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
Finished
۱۳:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Thun
۰
۰
AC Bellinzona
inprogress
۱۹:۳۰
FC Baden
۰
۱
FC Sion Sitten
inprogress
۱۹:۳۰
England
League Two
Wrexham
۶
۰
Forest Green Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Crewe Alexandra
۰
۳
Grimsby Town
Finished
۱۷:۳۰
Doncaster Rovers
۴
۰
Accrington Stanley
Finished
۱۷:۳۰
Stockport
۲
۰
Morecambe FC
Finished
۱۷:۳۰
Newport County FC
۱
۲
Tranmere Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Walsall FC
۱
۳
Notts County
Finished
۱۷:۳۰
Crawley Town
۲
۳
Colchester United
Finished
۱۷:۳۰
Swindon Town
۳
۲
AFC Wimbledon
Finished
۱۷:۳۰
Harrogate Town
۲
۲
Sutton United FC
Finished
۱۷:۳۰
Salford City
۱
۲
Bradford City
Finished
۱۷:۳۰
Milton Keynes Dons FC
۱
۴
Mansfield Town
Finished
۱۷:۳۰
Gillingham
۳
۰
Barrow FC
Finished
۱۷:۳۰
Netherlands
U21 League
Amsterdamsche U21
۲
۳
FC Den Bosch U21
Finished
۱۳:۳۰
NEC Nijmegen U21
۲
۱
PEC Zwolle U21
Finished
۱۶:۱۵
Maastricht U21
۵
۳
USV Hercules U21
Finished
۱۴:۳۰
IJsselmeervogels U21
۳
۲
ASV De Dijk U21
Finished
۱۳:۳۰
FC Dordrecht U21
۰
۶
FC Volendam U21
Finished
۱۳:۰۰
Australia
Northern NSW Premier League
Valentine Phoenix
۲
۰
Weston Workers
Finished
۱۰:۳۰
New Lambton
۰
۱
Edgeworth Eagles
Finished
۰۸:۰۰
Adamstown Rosebud FC
۱
۳
Cooks Hill United
Finished
۰۸:۰۰
Maitland
۲
۰
Lake Macquarie City FC
Finished
۱۱:۳۰
Japan
J2 League
Jef United Ichihara Chiba
۱
۱
Oita Trinita
Finished
۰۸:۳۰
Ehime FC
۲
۲
Kagoshima United
Finished
۱۰:۳۰
Vegalta Sendai
۲
۰
Montedio Yamagata
Finished
۰۸:۳۰
Iwaki SC
۲
۳
Shimizu S-pulse
Finished
۱۰:۳۰
V-Varen Nagasaki
۶
۱
Tokushima Vortis
Finished
۰۸:۳۰
Mito HollyHock
۲
۲
Tochigi SC
Finished
۰۸:۳۰
Brazil
Amapaense
Oratório Recreativo Clube
۱
۰
Independente EC AP
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Paulista Serie A4
Barretos SP
۲
۱
XV de Jau
Finished
۰۲:۳۰
CA Taquaritinga SP
-
-
Rio Branco SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
GD Saocarlense
-
-
SKA Brasil
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Nueva Chicago
۰
۱
Estudiantes Rio Cuarto
Finished
۰۰:۳۰
Temperley
-
-
Almirante Brown de Lules
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۵
Brown de Adrogue
-
-
Atlanta
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Romania
Liga 2 Relegation Group B
Viitorul Targu Jiu
۱
۰
Chindia Targoviste
Finished
۱۱:۳۰
CS Concordia Chiajna
۳
۲
CSM Slatina
Finished
۱۱:۳۰
CSA Steaua Bucuresti
۴
۱
AFC Progresul Spartac Bucuresti
Finished
۱۱:۳۰
Portugal
U19 League
Moreirense U19
۲
۰
AD Fafe U19
Finished
۱۸:۳۰
Alverca U19
۱
۱
SC Lusitania U19
Finished
۱۳:۳۰
Rio Ave U19
۱
۱
Maritimo U19
Finished
۱۳:۳۰
Academico Viseu U19
۲
۲
SC Farense U19
Finished
۱۳:۳۰
SC Salgueiros U19
۱
۱
Gondomar U19
Finished
۱۸:۳۰
CD Nacional Funchal U19
۰
۱
União de Leiria U19
Finished
۱۳:۳۰
Seixal Clube 1925 U19
۰
۲
Amora FC U19
Finished
۱۶:۳۰
Torreense U19
۱
۱
Belenenses U19
Finished
۱۸:۳۰
Anadia FC U19
۲
۱
AC Marinhense U19
Finished
۱۸:۳۰
Valadares Gaia FC U19
۰
۰
AD Sanjoanense U19
inprogress
۲۰:۰۰
Sporting Lisbon U19
۱
۲
Braga U19
Finished
۱۳:۳۰
Famalicao U19
۳
۲
SL Benfica U19
Finished
۱۷:۳۰
Estoril U19
۱
۲
Vitoria Setubal U19
Finished
۱۸:۳۰
Amarante U19
۳
۳
Leixoes U19
Finished
۱۸:۳۰
Lusitania Lourosa U19
۰
۲
Chaves U19
Finished
۱۷:۳۰
CD Gouveia U19
۴
۱
Sport Viseu Benfica U19
Finished
۱۸:۳۰
CD Fatima U19
۰
۱
SG Sacavenense U19
Finished
۱۸:۳۰
Feirense U19
۲
۱
Nogueirense U19
Finished
۱۸:۳۰
Beira Mar U19
۰
۰
Academica de Coimbra U19
Finished
۱۸:۳۰
SC Vianense U19
۱
۱
Vilaverdense U19
Finished
۱۸:۳۰
Casa Pia AC U19
۱
۱
CD Tondela U19
Finished
۱۸:۳۰
FC Pacos de Ferreira B U19
۱
۰
SC Espinho U19
inprogress
۲۰:۰۰
FC Paços de Ferreira U19
۲
۳
Vizela U19
Finished
۱۷:۳۰
Varzim U19
۸
۰
CSD Camara Lobos U19
Finished
۱۸:۳۰
AD Estacao U19
-
-
Academica de Coimbra U19
Finished
۱۸:۳۰
AD Estacao U19
۱
۲
Academica B U19
Finished
۱۸:۳۰
Naval U19
۱
۱
SC Leira Marrazes U19
Finished
۱۸:۳۰
Louletano U19
۱
۰
FC Barreirense U19
Finished
۱۸:۳۰
Ukraine
Persha Liga, Relegation Group
Bukovyna Chernivtsi
۱
۱
FC Hirnyk Sport Koms
Finished
۱۵:۰۰
Podillia Khmelnytskyi
۳
۱
FC Metalurg Zaporizhya
Finished
۱۲:۳۰
FC Nyva Ternopil
۰
۰
Chernihiv
Finished
۱۳:۳۰
Slovakia
U19 Liga
Kosice U19
۲
۲
MFK Zemplin Michalovce U19
Finished
۱۲:۳۰
Spartak Trnava U19
۱
۱
MSK Zilina U19
Finished
۱۲:۳۰
Zp Sport Podbrezova U19
۲
۳
FK Dukla Banska Bystrica U19
Finished
۱۲:۳۰
Slovan Bratislava U19
۱
۲
FC Petrzalka U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Tatran Presov U19
۱
۱
Dunajska Streda U19
Finished
۱۲:۳۰
MFK Ruzomberok U19
۰
۳
AS Trencin U19
Finished
۱۲:۳۰
Germany
Bundesliga U19
FC Schalke 04 U19
۱
۰
Wuppertaler SV U19
Finished
۱۲:۳۰
FSV Mainz 05 U19
۲
۵
Eintracht Frankfurt U19
Finished
۱۲:۳۰
Werder Bremen U19
۴
۲
SV Meppen U19
Finished
۱۵:۳۰
Fortuna Dusseldorf U19
۱
۲
Borussia Dortmund U19
Finished
۱۲:۳۰
VfB Stuttgart U19
۳
۲
1. FC Heidenheim U19
Finished
۱۴:۰۰
VfL Wolfsburg U19
۹
۰
Hansa Rostock U19
Finished
۱۴:۳۰
FC Kaiserslautern U19
۱
۳
Bayern Munich U19
Finished
۱۲:۰۰
VfL Bochum U19
۳
۱
FC Koln U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Augsburg U19
۰
۳
Karlsruher SC U19
Finished
۱۴:۳۰
RB Leipzig U19
۳
۲
Dynamo Dresden U19
Finished
۱۴:۳۰
FC St. Pauli U19
۰
۱
1 FC Union Berlin U19
Finished
۱۲:۳۰
CZ Jena U19
۲
۳
Braunschweiger TSV Eintracht 1895 U19
Finished
۱۲:۳۰
SC Verl U19
۰
۶
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۴:۳۰
Paderborn U19
۲
۰
Viktoria Koln U19
Finished
۱۴:۳۰
Hamburger SV U19
۳
۲
Hertha BSC Berlin U19
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A1 Women
Santos FC (W)
۱
۳
Corinthians Paulista (W)
Finished
۰۳:۰۰
Palmeiras (W)
۴
۰
Kindermann (W)
Finished
۰۲:۳۰
Cruzeiro (W)
-
-
Real Brasilia FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
America Mineiro (W)
-
-
Atletico Mineiro (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
New Zealand
Northern Premier League
Western Springs AFC
۷
۱
Tauranga City United
Finished
۰۶:۳۰
East Coast Bays
۲
۲
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۶:۳۰
Melville United
۱
۲
Auckland United FC
Finished
۰۸:۳۰
Eastern Suburbs Auckland AFC
۳
۰
Manurewa AFC
Finished
۰۶:۳۰
Bay Olympic
۱
۲
Birkenhead United
Finished
۰۶:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
CA Union Villa Krause
۱
۲
Penarol de San Juan Reserves
Finished
۰۴:۰۰
Saint Kitts And Nevis
SKNFA Premier League
RAMS Village Superstars
۲
۱
Flow 4G Cayon Rockets
Finished
۰۳:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie B
Poza Rica
۳
۱
Canoneros Marina
Finished
۰۲:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE 2
Fundacion Aifi
۲
۰
Deportivo Nueva Esparta
Finished
۰۲:۳۰
El Salvador
Primera Division Women
CD Aguila (W)
۳
۰
Municipal Limeno (W)
Finished
۰۱:۰۰
Algeria
Youth League
CA Batna U21
۴
۰
MSP Batna U21
Finished
۱۳:۳۰
Belgium
First Division A - Championship Group
Racing Genk
-
-
Cercle Brugge KSV
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Uruguay
Primera Division
CA Progreso Montevideo
-
-
Boston River
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Flamengo SP U20
-
-
Palmeiras U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Jabaquara SP U20
-
-
Santos FC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EC Agua Santa U20
-
-
Corinthians U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Oeste FC U20
-
-
Sao Paulo FC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Guarani SP U20
-
-
Bragantino U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
England
National League North
Buxton
۲
۰
Bishop's Stortford
Finished
۱۷:۳۰
Curzon Ashton
۴
۱
Gloucester City FC
Finished
۱۷:۳۰
Chorley
۳
۰
Banbury United FC
Finished
۱۷:۳۰
Boston United FC
۰
۰
Scarborough Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Tamworth FC
۳
۲
South Shields
Finished
۱۷:۳۰
Darlington
۳
۱
Farsley Celtic F.C.
Finished
۱۷:۳۰
Scunthorpe United
۵
۱
Blyth Spartans FC
Finished
۱۷:۳۰
Brackley Town FC
۳
۱
Chester FC
Finished
۱۷:۳۰
Southport FC
۳
۰
Rushall Olympic
Finished
۱۷:۳۰
Kings Lynn
۰
۱
Peterborough Sports
Finished
۱۷:۳۰
Warrington Town
۱
۲
Hereford FC
Finished
۱۷:۳۰
Alfreton Town FC
۲
۱
Spennymoor Town
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
Futura
۱
۱
MYPA
Finished
۱۶:۳۰
Lahden Reipas
۱
۳
Kiffen
Finished
۱۸:۳۰
GrIFK Grankulla
۲
۱
Pepo Lappeenranta
Finished
۱۶:۳۰
Israel
Leumit League U19
Hapoel Kiryat Shmona U19
۰
۰
Hapoel Haifa U19
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
۲
۳
Hapoel Raanana U19
Finished
۱۲:۴۰
Hapoel Tel Aviv U19
۰
۲
Hapoel Kfar Saba U19
Finished
۱۱:۳۰
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
۰
۰
Hapoel Hadera U19
Finished
۱۸:۳۰
Hapoel Rishon Lezion U19
۰
۱
Maccabi Petach Tikva U19
Finished
۱۲:۵۰
Ashdod U19
۱
۰
Maccabi Haifa U19
Finished
۱۲:۴۵
Australia
A-League Women
Western United FC (W)
۲
۴
Newcastle Jets (W)
Finished
۱۲:۰۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Perth SC (W)
۲
۱
Balcatta (W)
Finished
۱۲:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Cagliari U19
۳
۱
Atalanta U19
Finished
۱۲:۳۰
AC Milan U19
۳
۲
Empoli U19
Finished
۱۲:۳۰
Juventus U19
۳
۳
Roma U19
Finished
۱۴:۳۰
Frosinone U19
۳
۱
Genoa U19
Finished
۱۴:۳۰
Hellas Verona U19
۲
۰
Monza U19
Finished
۱۶:۳۰
Macao
Elite League
CDF Benfica
۱
۰
Monte Carlo
Finished
۱۲:۳۰
Cheng Fung
۳
۰
Sporting Macau
Finished
۱۰:۳۰
Argentina
Copa De la Liga Profesional
Estudiantes de la Plata
۱
۰
Boca Juniors
Finished
۰۲:۰۰
Australia
NPL Victoria
Altona Magic
۱
۰
St Albans Saints
Finished
۱۱:۴۵
Moreland City FC
۱
۴
Manningham United Blues
Finished
۰۸:۳۰
Port Melbourne Sharks SC
۳
۰
Dandenong Thunder SC
Finished
۱۰:۳۰
Hume City
۰
۰
Dandenong City
Finished
۱۲:۳۰
Hong Kong
Premier League
Southern District Rsa
۱
۰
Hong Kong Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Eastern Sports Club
۵
۰
Resources Capital FC
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Capital Territory U23
Canberra Olympic U23
۱
۱
Yoogali SC U23
Finished
۰۶:۰۰
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 1
Tecos
۶
۰
Club Calor
Finished
۰۳:۳۰
Leones Negros de la Universidad de Guadalajara II
۰
۰
Alacranes De Durango
inprogress
۲۰:۳۰
Tanzania
Premier League
Ihefu FC
۱
۱
Simba SC
Finished
۱۶:۳۰
Geita Gold FC
۲
۲
Mtibwa Sugar
Finished
۱۴:۳۰
Tabora United (Kitayosce)
۱
۱
Jkt Tanzania
Finished
۱۶:۳۰
England
National League
Wealdstone FC
۱
۰
Chesterfield
Finished
۱۷:۳۰
Aldershot Town FC
۰
۲
Boreham Wood FC
inprogress
۲۰:۰۰
Hartlepool United
۱
۱
Dagenham & Redbridge
Finished
۱۷:۳۰
Kidderminster Harriers
۰
۱
Eastleigh
Finished
۱۷:۳۰
Rochdale
۱
۱
Dorking Wanderers
Finished
۱۷:۳۰
York City FC
۲
۰
Woking FC
Finished
۱۷:۳۰
AFC Fylde
۰
۲
Southend United
Finished
۱۷:۳۰
Oxford City FC
۰
۰
Oldham Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Ebbsfleet United FC
۰
۲
Altrincham
Finished
۱۷:۳۰
Halifax Town
۰
۲
Barnet
Finished
۱۷:۳۰
Maidenhead United
۲
۱
Gateshead
Finished
۱۷:۳۰
Bromley
۳
۰
Solihull Moors
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional Women II
Sporting B (W)
۱
۲
Amora FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Boavista (W)
۰
۳
FC Romariz (W)
inprogress
۱۹:۰۰
Estoril Praia (W)
۱
۲
Benfica B (W)
Finished
۱۵:۳۰
Braga B (W)
۴
۰
UR Cadima (W)
Finished
۱۷:۳۰
FC Tirsense (W)
۰
۳
Vitoria Setubal (W)
Finished
۱۸:۳۰
FC Tirsense (W)
۰
۳
Vitoria SC (W)
Finished
۱۸:۳۰
GD Ilha (W)
۰
۰
Lusitania Lourosa (W)
Finished
۱۸:۳۰
Poland
Ekstraklasa
MKS Puszcza Niepolomice
۲
۰
KKS Lech Poznan
inprogress
۱۹:۰۰
Rakow Czestochowa
-
-
KP Legia Warszawa
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Stal Mielec
۰
۰
Widzew Lodz
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Vasteras SK FK
۰
۱
Halmstads BK
inprogress
۱۹:۰۰
Mjallby AIF
۱
۱
AIK
Finished
۱۶:۳۰
Switzerland
2. Liga Interregional
Locarno
-
-
FC Kickers Luzern
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Concordia Lausanne
۳
۰
Dornach
Finished
۱۸:۳۰
Ethiopia
Premier League
Defence Force FC
۱
۱
Ethiopian Medhin
inprogress
۱۹:۳۰
Wolkite City
۰
۰
Shashemene Kenema City
Finished
۱۶:۳۰
Northern Ireland
Premiership
Larne
۲
۰
Cliftonville FC
inprogress
۲۰:۰۰
Newry City
۰
۲
Dungannon Swifts
Finished
۱۷:۳۰
Coleraine FC
۲
۱
Glentoran FC
Finished
۱۷:۳۰
Loughgall
۳
۱
Glenavon FC
Finished
۱۷:۳۰
Carrick Rangers
۲
۱
Ballymena United FC
Finished
۱۷:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFC Cherno More Varna
-
-
PFC Levski Sofia
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
PFC Slavia Sofia
۳
۱
Hebar 1918 Pazardzhik
Finished
۱۸:۱۵
Wales
Premier League
Haverfordwest County
۳
۱
Colwyn Bay
Finished
۱۵:۱۵
Newtown AFC
۵
۰
Caernarfon Town FC
Finished
۱۷:۰۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
۰
۵
The New Saints FC
Finished
۱۷:۰۰
Pontypridd Town
۰
۳
Penybont
Finished
۱۷:۰۰
Barry Town FC
۲
۱
Aberystwyth Town FC
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Primera Federacion, Group 1
CD Teruel
-
-
Deportivo La Coruna
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CF Fuenlabrada
۰
۱
Rayo Majadahonda
inprogress
۱۹:۳۰
Cultural Leonesa
۲
۱
Real Sociedad B
inprogress
۱۹:۳۰
Sestao River Club
-
-
Real Union Club de Irun
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
UE Cornella
۱
۲
CD Arenteiro
Finished
۱۷:۳۰
Peru
Liga 1 - Apertura
Alianza Atletico
-
-
Union Comercio
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Germany
Bundesliga Women
Bayer Leverkusen (W)
۲
۰
Eintracht Frankfurt (W)
Finished
۱۵:۳۰
SC Freiburg (W)
۱
۴
VfL Wolfsburg (W)
Finished
۱۳:۳۰
Tunisia
Ligue 1
Club Africain
۰
۰
Stade Tunisien
inprogress
۲۰:۰۰
AS Marsa
۲
۱
Us Ben Guerdane
Finished
۱۷:۳۰
US Tataouine
۱
۰
Bizertin
Finished
۱۷:۳۰
ES Metlaoui
۱
۰
AS Slimane
Finished
۱۷:۳۰
Club Sportif Sfaxien
۰
۰
Etoile Sportive Sahel
inprogress
۲۰:۰۰
China
Super League
Shanghai Shenhua
۱
۱
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۰۵
Henan FC
۱
۱
Nantong Zhiyun
Finished
۱۱:۰۰
Australia
FFA Cup
North Eastern Metro Stars
۱
۲
Croydon Kings
Finished
۰۹:۰۰
Modbury Jets
۲
۱
Adelaide Victory
Finished
۰۹:۰۰
Cumberland United
۳
۱
The Cove FC
Finished
۰۸:۳۰
Adelaide City
۰
۲
Adelaide Olympic
Finished
۰۸:۳۰
Fulham United FC
۱
۴
White City Beograd
Finished
۱۲:۰۰
Campbelltown City
۳
۱
Adelaide Blue Eagles
Finished
۰۸:۳۰
West Adelaide
۱
۳
Adelaide Comets
Finished
۰۹:۰۰
Lithuania
I Lyga
FC Garliava
۱
۲
FK Babrungas Plunge
Finished
۱۳:۳۰
Minija Kretinga
۰
۰
Tauras Taurage
Finished
۱۴:۳۰
FA Siauliai B
۱
۵
BE1 NFA
Finished
۱۷:۳۰
FK Ekranas
۲
۴
FK Neptunas Klaipeda
Finished
۱۶:۳۰
BFA Vilnius
۲
۱
FK Nevezis Kedainiai
inprogress
۱۹:۳۰
South America
South American Championship Women U20
Bolivia U20 (W)
۰
۶
Venezuela U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Costa Rica
Primera Division
AD Municipal Liberia
۱
۰
AD Guanacasteca
Finished
۰۵:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Adamstown Rosebud Reserves
۱
۰
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۶:۰۰
Maitland FC Reserves
۲
۲
Lake Macquarie City Reserves
Finished
۰۹:۳۰
New Lambton Reserves
۳
۱
Edgeworth Eagles FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Valentine Phoenix Reserves
۲
۱
Weston Workers Bears FC Reserves
Finished
۰۸:۰۰
Australia
NSW Premier League 2
Bulls FC Academy
۶
۰
Inter Lions FC
Finished
۰۸:۳۰
Hakoah Sydney City East
۳
۰
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۰:۰۰
Northern Tigers
۰
۱
Blacktown Spartans
Finished
۱۲:۰۰
Parramatta FC
۲
۳
Central Coast United
Finished
۱۰:۳۰
Camden Tigers SC
۱
۲
Hurstville ZFC
Finished
۱۲:۳۰
Dunbar Rovers FC
۱
۲
SD Raiders FC
Finished
۱۲:۳۰
Dulwich Hill F.C.
۳
۲
Nepean FC
Finished
۱۰:۳۰
Rydalmere Lions
۱
۲
Macarthur Rams
Finished
۱۲:۳۰
Mt Druitt Town Rangers
۵
۳
UNSW FC
Finished
۱۲:۳۰
South Coast Flame FC
۶
۱
Fraser Park
Finished
۱۲:۴۵
Panama
LPF
San Francisco FC
۳
۱
Independiente de La Chorrera
Finished
۰۴:۳۰
Australia
NPL Western Australia
Kingsway Olympic
۶
۳
Perth Glory NPL
Finished
۱۰:۳۰
Western Knights SC
۱
۱
Armadale
Finished
۱۰:۳۰
Perth
۲
۱
Balcatta
Finished
۱۰:۳۰
Inglewood United
۰
۵
Floreat Athena
Finished
۱۰:۳۰
Bayswater City
۰
۳
Perth RedStar FC
Finished
۱۰:۳۰
Stirling Macedonia FC
۴
۲
Fremantle City FC
Finished
۱۰:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
Gornik Zabrze II
۲
۰
Gornik Polkowice
Finished
۱۳:۳۰
Gwarek Tarnowskie Gory
۲
۳
MKS Kluczbork
Finished
۱۸:۳۰
LKS Goczalkowice Zdroj
۰
۰
Rakow II Czestochowa
Finished
۱۴:۳۰
Odra Bytom Odrzanski
۱
۱
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
Finished
۱۳:۳۰
Unia Turza Slaska
۰
۱
KS Stilon Gorzow Wielkopolski
Finished
۱۵:۳۰
Warta Gorzow
۰
۰
Slask Wroclaw II
Finished
۱۶:۳۰
LZS Starowice Dolne
۴
۱
Lechia Zielona Gora
Finished
۱۶:۳۰
MKP Carina Gubin
۲
۳
Rekord Bielsko-Biala
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Liga Segunda
CF Os Belenenses
۱
۰
Academico Viseu
Finished
۱۳:۳۰
CD Tondela
۰
۱
FC Penafiel
Finished
۱۸:۰۰
Uniao Leiria
۳
۱
Vilaverdense FC
Finished
۱۶:۳۰
Benfica Lisbon B
۰
۱
AVS Futebol SAD
Finished
۱۸:۰۰
Portugal
Liga 3
Sporting Braga B
۲
۱
Varzim SC
Finished
۱۳:۳۰
Sporting CP B
۰
۱
Oliveira Hospital
inprogress
۱۹:۳۰
S.U. 1 Dezembro
۱
۰
Pero Pinheiro
Finished
۱۷:۳۰
Atletico Clube de Portugal
۰
۴
FC Alverca
Finished
۱۷:۳۰
Amora FC
۱
۱
Caldas
Finished
۱۷:۳۰
Academica de Coimbra
۰
۱
Felgueiras 1932
inprogress
۲۰:۰۰
Kenya
Premier League
Nairobi City Stars
۳
۰
Muranga Seal
Finished
۱۳:۳۰
Kakamega Homeboyz
۱
۱
Kariobangi Sharks
Finished
۱۳:۳۰
Nzoia Sugar United
۱
۳
Gor Mahia
Finished
۱۵:۳۰
Kenya Commercial Bank Nairobi
۰
۱
Kenya Police FC
Finished
۱۶:۳۰
Bandari FC
۱
۱
Bidco United
Finished
۱۵:۳۰
Sofapaka
۱
۱
Ulinzi Stars
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
Springfield United
۲
۲
North Brisbane
Finished
۱۲:۳۰
Newmarket
۵
۱
Acacia Ridge
Finished
۱۱:۳۰
North Pine
۳
۱
Western Spirit
Finished
۱۱:۳۰
Azerbaijan
Premier League
FK Gabala
۱
۲
PFK Turan Tovuz
Finished
۱۶:۰۰
PFC Neftchi Baku
۳
۰
Araz Nakhchivan PFK
Finished
۱۸:۳۰
Malawi
Super League
Big Bullets
۰
۰
Mighty Tigers
Finished
۱۶:۰۰
Civo United
۳
۰
Dedza Dynamos
Finished
۱۶:۰۰
Belgium
Super League Women
Anderlecht (W)
۲
۰
OH Leuven (W)
Finished
۱۵:۰۰
Zulte-Waregem (W)
۱
۱
Charleroi (W)
Finished
۱۷:۳۰
KV Mechelen (W)
-
-
White Star Woluwe (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Club Brugge (W)
۰
۲
AA Gent (W)
Finished
۱۵:۴۵
Sweden
Division 1 Norra
Vasalunds/Essinge IF
۳
۰
Taby FK
Finished
۱۴:۳۰
FC Stockholm Internazionale
۲
۱
Karlbergs BK
Finished
۱۴:۳۰
Pitea IF
۲
۱
AFC Eskilstuna
Finished
۱۴:۳۰
United IK Nordic
۴
۰
Sollentuna Utd FF
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 6
CD Sobradillo U19
۲
۲
Fundacion Tenerife U19
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
Brommapojkarna (W)
۰
۰
Linkopings FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
KIF Orebro (W)
۰
۱
Hammarby IF DFF (W)
Finished
۱۶:۳۰
BK Hacken (W)
۴
۳
IFK Norrkoping (W)
Finished
۱۶:۳۰
Djurgardens IF FF (W)
۲
۰
Trelleborgs FF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Angelholms FF
۲
۱
FC Rosengard
Finished
۱۴:۳۰
Onsala BK
۲
۳
Ljungskile SK
Finished
۱۴:۳۰
Jonkopings Sodra
۱
۲
Falkenbergs FF
Finished
۱۷:۳۰
Torslanda IK
۰
۱
BK Olympic
Finished
۱۷:۳۰
Turkey
1. Lig
Keciorengucu Ankara
۲
۱
Genclerbirligi SK
Finished
۱۴:۰۰
Boluspor
۱
۰
Umraniyespor
Finished
۱۶:۳۰
Altay SK Izmir
۱
۲
Corum Belediyespor
inprogress
۱۹:۳۰
Greece
U19 Super League
PAS Giannina U19
۱
۱
Panaitolikos U19
Finished
۱۳:۳۰
Volos NPS U19
۲
۲
Panathinaikos U19
Finished
۱۱:۱۵
OFI Crete U19
۳
۱
Asteras Tripolis U19
Finished
۱۱:۳۰
Kifisias FC U19
۰
۲
PAOK Salonika U19
Finished
۱۵:۳۰
Croatia
2. NL
Krizevci
۰
۱
NK Dugo Selo
Finished
۱۶:۳۰
Belisce
۱
۰
NK KRK
Finished
۱۸:۰۰
NK Marsonia 1909
۲
۴
NK Trnje
Finished
۱۸:۰۰
Jadran Porec
۲
۱
NK Hrvace
Finished
۱۸:۰۰
Germany
Regionalliga North
Spelle-Venhaus
۳
۳
VfB Oldenburg
Finished
۱۶:۰۰
KSV Holstein Kiel II
۱
۱
SSV Jeddeloh
Finished
۱۵:۳۰
SV Meppen
۴
۱
TSV Havelse
Finished
۱۶:۳۰
Iceland
Cup
Aegir
۰
۲
Haukar Hafnarfjordur
inprogress
۱۹:۳۰
KV Vesturbaejar
۱
۶
IR Reykjavik
inprogress
۱۹:۰۰
IH Hafnarfjordur
۵
۴
Ymir
Finished
۰۰:۰۰
KA Asvellir
۶
۳
RB Keflavik
Finished
۱۶:۳۰
Arborg
۱
۲
FC Arbaer
Finished
۱۶:۳۰
Leiknir Reykjavik
۱
۴
Afturelding Mosfellsbaer
Finished
۱۶:۳۰
IF Grotta
۳
۲
UMF Njardvik
Finished
۱۷:۳۰
Vaengir Jupiters
۱
۷
Throttur Reykjavik
Finished
۱۷:۳۰
IBV Vestmannaeyjar
۵
۱
KFG Gardabaer
Finished
۱۷:۳۰
England
League One
Bolton Wanderers
۱
۱
Portsmouth
Finished
۱۷:۳۰
Derby County
۳
۰
Leyton Orient
Finished
۱۷:۳۰
Stevenage Borough
۱
۲
Burton Albion
Finished
۱۷:۳۰
Carlisle United
۰
۱
Blackpool FC
Finished
۱۷:۳۰
Cambridge United
۱
۱
Charlton Athletic FC
Finished
۱۷:۳۰
Lincoln City
۱
۲
Wigan Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Shrewsbury Town
۰
۲
Wycombe Wanderers
Finished
۱۷:۳۰
Fleetwood Town
۲
۰
Northampton Town
Finished
۱۷:۳۰
Oxford United
۵
۰
Peterborough United
Finished
۱۷:۳۰
Cheltenham Town
۱
۳
Bristol Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Barnsley FC
۲
۲
Reading
Finished
۱۷:۳۰
Port Vale
۲
۴
Exeter City FC
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Veikkausliiga
IFK Mariehamn
۲
۲
KuPS Kuopio
Finished
۱۷:۳۰
Ilves
۴
۶
IF Gnistan Helsinki
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 13
Montecasillas FC
۳
۱
CD Algar
Finished
۱۸:۰۰
Balsicas Atletico
-
-
Union Molinense CF 2020
Finished
۱۸:۳۰
Belgium
First Amateur Division
Charleroi II
۱
۴
RAAL La Louviere
Finished
۱۸:۰۰
KVV Thes Sport
-
-
Cappellen FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
KAA Gent II
-
-
KFC Dessel Sport
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Royal Excelsior Virton
-
-
Royal Antwerp II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
KSK Heist
-
-
ROC de Charleroi-Marchienne
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
England
Premier League 2
Brighton & Hove Albion U21
۰
۳
Reading U21
Finished
۱۸:۳۰
Newcastle U21
۱
۳
Fulham U21
Finished
۱۳:۳۰
Qatar
League 2
Al-Khor
۱
۱
Al Mesaimeer SC
inprogress
۱۹:۰۰
Al Sailiya
۲
۱
Al Waab Sports Club
inprogress
۱۹:۰۰
France
National 3
US Orleans II
۰
۱
Saran
inprogress
۱۹:۳۰
Jeanne d Arc de Drancy
۰
۱
US Vimy
inprogress
۱۹:۳۰
Caen II
۱
۰
Chatou
Finished
۱۷:۳۰
Stade Beaucaire 30
-
-
Montpellier II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Croix IC
۱
۳
AS Saint-Ouen-l'Aumone
Finished
۱۶:۳۰
Blagnac
۰
۰
Canet Roussillon
inprogress
۱۹:۳۰
Lannion
۰
۰
AS Vitre
inprogress
۱۹:۳۰
AFC Compiegne
۰
۰
Marcquois
inprogress
۲۰:۰۰
FC Hauts Lyonnais
۰
۱
Olympique Lyon 2
inprogress
۲۰:۰۰
Hungary
NB I
Paksi FC
-
-
MOL Fehervar FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Kisvarda FC
۴
۱
Ujpest FC
Finished
۱۶:۰۰
Debreceni VSC
۱
۰
Kecskemeti TE
Finished
۱۸:۳۰
Ireland
First Division
Longford Town
-
-
Bray Wanderers AFC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Venezuela
Liga FUTVE
Portuguesa FC
-
-
Estudiantes de Mérida
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Monagas SC
۱
۰
Zamora FC
Finished
۰۲:۳۰
World
Friendly Club Matches
Tanjong Pagar United FC
۴
۰
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۳:۳۰
Geylang United FC
۰
۱
Lion City Sailors FC
Finished
۱۳:۳۰
Shabab Al Ahli Dubai
۰
۰
Al Duhail
inprogress
۲۰:۰۰
Taiwan
Mulan League Women
Hualian (W)
۰
۰
Kaohsiung Attackers FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
New Taipei Hang Yuen (W)
۱
۱
Taichung Blue Whale (W)
Finished
۱۱:۳۰
Taoyuan Mars FC (W)
۲
۱
Taipei Bravo (W)
Finished
۰۸:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
Cartusia Kartuzy
۲
۱
KS Polonia Sroda Wlkp
Finished
۱۳:۳۰
Starogard Gdanski
۱
۴
Zawisza Bydgoszcz
Finished
۱۷:۳۰
Pogon Szczecin II
۱
۰
Vineta Wolin
Finished
۱۶:۰۰
Elana Torun
۳
۰
KTS-K Luzino
Finished
۱۶:۳۰
Flota Swinoujscie
۲
۱
Gedania Gdansk
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Campionato Primavera 2
Benevento Calcio U19
۳
۲
Ternana U19
Finished
۱۲:۳۰
Crotone U19
۰
۳
Napoli U19
Finished
۱۶:۰۰
US Salernitana U19
۲
۲
Pescara U19
Finished
۱۶:۳۰
Bari U19
۱
۳
Virtus Entella U19
Finished
۱۶:۳۰
Ascoli U19
۲
۰
SS Monopoli 1966 U19
Finished
۱۲:۳۰
Spezia U19
۱
۲
Cosenza Calcio U19
Finished
۱۲:۳۰
Alessandria U19
۱
۱
Sudtirol U19
Finished
۱۴:۰۰
Palermo U19
۱
۱
AC Pisa U19
Finished
۱۴:۳۰
Spal U19
۱
۳
Como U19
Finished
۱۶:۳۰
Parma U19
۲
۳
Albinoleffe U19
Finished
۱۶:۳۰
Renate U19
۲
۱
Brescia U19
Finished
۱۶:۳۰
Venezia FC U19
۲
۲
Cremonese U19
Finished
۱۶:۳۰
Padova U19
۴
۰
Reggiana U19
Finished
۱۶:۳۰
Perugia U19
-
-
Cesena U19
Finished
۱۶:۳۰
LR Vicenza U19
۱
۰
Udinese U19
Finished
۱۶:۳۰
AC FeralpiSalo U19
۴
۳
Cittadella U19
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
Mt Druitt Town Rangers U20
۲
۳
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Northern Tigers U20
۱
۱
Blacktown Spartans U20
Finished
۱۰:۰۰
Dunbar Rovers U20
۴
۵
SD Raiders U20
Finished
۱۰:۳۰
Marconi Stallions U20
۴
۰
Manly United FC U20
Finished
۱۰:۳۰
St George Saints U20
۳
۱
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Hakoah Sydney City East U20
۰
۱
Bonnyrigg White Eagles U20
Finished
۱۲:۰۰
NWS Spirit FC U20
۳
۰
Hills United FC U20
Finished
۱۳:۰۰
Dulwich Hill U20
۱
۰
Nepean FC U20
Finished
۱۲:۳۰
Rydalmere Lions U20
۳
۲
Macarthur Rams U20
Finished
۱۰:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
Banik Ostrava U19
۱
۲
Sigma Olomouc U19
Finished
۱۲:۳۰
Mlada Boleslav U19
۴
۲
Dukla Praha U19
Finished
۱۱:۳۰
Sparta Prague U19
۵
۲
Viktoria Plzen U19
Finished
۱۲:۳۰
Frydek-Mistek U19
۱
۴
FC Pardubice U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Slovan Liberec U19
۲
۱
Vysocina Jihlava U19
Finished
۱۱:۳۰
Zbrojovka Brno U19
۱
۳
Ceske Budejovice U19
Finished
۱۲:۳۰
Slavia Prague U19
۴
۰
Fastav Zlin U19
Finished
۱۴:۳۰
Ecuador
Serie A
Deportivo Cuenca
۳
۳
Aucas
Finished
۰۳:۳۰
Mushuc Runa
-
-
Tecnico Universitario
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
New Zealand
Central Premier League
Miramar Rangers
۳
۲
Western Suburbs
Finished
۰۶:۰۰
Wellington Olympic
۴
۱
Waterside Karori
Finished
۰۷:۱۵
Petone
۲
۳
Island Bay United
Finished
۰۶:۳۰
Japan
Nadeshiko League Women
Nittaida Nippon (W)
۲
۰
Orca Kamogawa FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Ehime FC (W)
۱
۲
Shizuoka SSU Bonita (W)
Finished
۰۷:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Gold Coast United U23
۳
۲
Redlands United U23
Finished
۰۷:۳۰
Brisbane City U23
۲
۲
WDSC Wolves U23
Finished
۱۲:۴۵
Australia
NPL Tasmania
South Hobart
۱
۱
Glenorchy Knights
Finished
۰۷:۳۰
Clarence Zebras
۶
۱
Launceston United
Finished
۰۸:۰۰
Kingborough Lions
۲
۱
Launceston City
Finished
۱۰:۱۵
Republic of Korea
K-4 League
Sejong Vanesse
۳
۳
Jeonju Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Seoul Jungnang FC
۰
۱
Daejeon Hana Citizen II
Finished
۰۷:۳۰
Dangjin Citizen FC
۴
۱
Pyeongchang United
Finished
۰۹:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
NWS Spirit (W)
۲
۱
Bulls Northbridge FC Academy (W)
Finished
۰۸:۳۰
Japan
J3 League
SC Sagamihara
۱
۰
Fukushima United FC
Finished
۰۸:۳۰
Nara Club
۲
۲
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Northern Territory Darwin Premier League
Mindil Aces
۲
۰
University Azzurri FC
Finished
۱۰:۰۰
Casuarina FC
۲
۴
Darwin Hearts
Finished
۱۴:۰۰
Australia
Queensland Premier League 2
Bayside United
۴
۳
Ipswich Knights
Finished
۱۰:۳۰
Pine Hills
۶
۱
Souths United
Finished
۱۱:۳۰
Samford Rangers FC
۲
۳
Magic United TFA
Finished
۱۲:۳۰
Taringa Rovers
۰
۴
Grange Thistle SC
Finished
۱۱:۳۰
North Star
۲
۴
Holland Park Hawks
Finished
۱۱:۴۵
Republic of Korea
K3 League
Mokpo City
۲
۲
Chuncheon FC
Finished
۰۸:۳۰
Gimhae City
۱
۰
Paju Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
Daegu FC Reserves
۰
۴
Daejeon Korail
Finished
۰۸:۳۰
Pocheon Citizens FC
۱
۱
Changwon City
Finished
۰۸:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Busan I. Park
۳
۴
FC Anyang
Finished
۱۱:۰۰
Gyeongnam FC
۱
۱
Cheongju City FC
Finished
۰۸:۳۰
Bucheon FC 1995
۱
۱
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۱:۰۰
Czech Republic
FNL
Prostejov
۲
۱
FK MAS Taborsko
Finished
۱۲:۰۰
SK Lisen
۰
۰
AC Dukla Praha
Finished
۱۸:۰۰
Vyskov
۱
۰
MKF Chrudim
Finished
۱۱:۴۵
South Africa
Diski Challenge
Kaizer Chiefs Reserves
۱
۲
Polokwane City Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Lamontville Golden Arrows Reserves
۱
۲
Cape Town City FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Aruba
Aruban Division di Honor
SV Dakota
۱
۰
SV Racing Club Aruba
Finished
۰۳:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Moreton City Excelsior FC 2
۱
۱
Ipswich FC
Finished
۱۲:۳۰
Broadbeach United
۴
۱
Capalaba
Finished
۱۲:۴۵
Southside Eagles
۲
۰
St. George Willawong FC
Finished
۱۱:۳۰
Czech Republic
3. Liga
FC Kolin
۱
۰
Mlada Boleslav B
Finished
۱۲:۰۰
Jablonec B
۱
۲
Hradec Kralove B
Finished
۱۱:۴۵
FK Prepere
۰
۲
Slovan Velvary
Finished
۱۲:۰۰
Ceske Budejovice B
۲
۱
Loko Vltavin
Finished
۱۲:۰۰
FK Banik Most - Sous
۲
۲
Slovan Liberec B
Finished
۱۶:۳۰
FK Kraluv Dvur
۳
۰
Povltavska FA
Finished
۱۲:۰۰
TJ Jiskra Domazlice
۰
۲
Dukla Prague B
Finished
۱۸:۰۰
TJ Sokol Zivanice
۵
۱
FK Chlumec
Finished
۱۸:۰۰
Romania
Liga 2 Championship Group
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
۲
۱
CS Corvinul Hunedoara
Finished
۱۲:۳۰
Czech Republic
5. Liga
FK Litomerice
۱
۰
Krupka
Finished
۱۲:۰۰
TJ Sokol Srbice
۰
۴
FK Usti nad Labem B
Finished
۱۸:۰۰
Australia
NPL Queensland
Gold Coast United
۴
۰
Redlands United
Finished
۱۲:۰۰
Brisbane City
۲
۳
Brisbane Wynnum Wolves FC
Finished
۱۰:۳۰
Romania
Liga 2 Relegation Group A
Unirea Dej
۲
۰
ACS Dumbravita
Finished
۱۱:۳۰
CSM Scolar Resita
۲
۱
Metaloglobus Bucuresti
Finished
۱۱:۳۰
CSM Alexandria
۰
۲
Campionii FC Arges
Finished
۱۱:۳۰
Hungary
1st Division U19
Gyori ETO FC U19
۰
۱
Ujpesti TE U19
Finished
۱۱:۳۰
Ujpesti TE U19
۰
۳
Nyiregyhaza U19
Finished
۱۲:۳۰
Diosgyori U19
۵
۲
Vasas Budapest U19
Finished
۱۲:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Manisa U19
۳
۱
Altay U19
Finished
۱۲:۳۰
Pendikspor U19
۶
۰
Bandirmaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Caykur Rizespor U19
۱
۰
Bodrumspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Adana Demirspor U19
۲
۱
Kayserispor U19
Finished
۱۲:۳۰
Bayrampasa U19
۰
۲
Goztepe SK U19
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Karagumruk U19
۲
۱
Denizlispor U19
Finished
۱۲:۳۰
Sivasspor U19
۰
۰
Altinordu SK U19
Finished
۱۲:۳۰
Keciorengucu U19
۲
۱
Adanaspor FK U19
Finished
۱۱:۳۰
MKE Ankaragucu U19
۰
۱
Gaziantep BB U19
Finished
۱۲:۳۰
Eskisehirspor U19
۳
۳
Umraniyespor U19
Finished
۱۲:۳۰
Eyupspor U19
۰
۱
Trabzonspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Torku Konyaspor U19
۲
۱
Alanyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Ankaraspor U19
۱
۱
Antalyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Boluspor U19
۱
۲
Fenerbahce SK U19
Finished
۱۲:۳۰
Giresunspor U19
۱
۴
Samsunspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Armenia
Premier League
FC Urartu Banants Yerevan
۲
۱
BKMA Yerevan
Finished
۱۷:۳۰
France
National 2, Group A
Toulouse FC II
۴
۲
Thonon Evian FC
Finished
۱۶:۳۰
Toulon Var
۰
۰
Olympique Ales
inprogress
۱۹:۳۰
Etoile FC Frejus Saint-Raphael
۱
۰
Jura Sud Foot
inprogress
۱۹:۳۰
Aubagne
۲
۰
AS Cannes
inprogress
۱۹:۳۰
FC Bourgoin-Jallieu
۰
۱
Hyeres F.C.
inprogress
۱۹:۳۰
RC Grasse
۰
۱
Le Puy
inprogress
۱۹:۳۰
FC Chamalieres
۰
۰
Andrezieux
inprogress
۲۰:۳۰
Slovakia
3. Liga East
MFK Stara Lubovna
۳
۰
Partizan Bardejov
Finished
۱۷:۳۰
SK Odeva Lipany
۲
۱
MSK Namestovo
Finished
۱۷:۳۰
MFK Vranov nad Topl'ou
۳
۲
FC Rimavska Sobota
Finished
۱۷:۳۰
SK Novohrad Lucenec
۴
۲
FK Svidnik
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia
Super Liga
SK Slovan Bratislava
۰
۰
DAC Dunajska
Finished
۱۷:۰۰
FK AS Trencin
۳
۰
FC Vion Zlate Moravce
inprogress
۱۹:۳۰
FC Kosice
۰
۱
MFK Skalica
inprogress
۱۹:۳۰
FC Dukla Banska Bystrica
۰
۰
MFK Zemplin Michalovce
inprogress
۱۹:۳۰
Italy
Campionato Primavera 3
Pro Vercelli U19
۱
۰
Carrarese U19
Finished
۱۶:۳۰
Arzignano Valchiampo U19
۲
۸
Modena U19
Finished
۱۶:۳۰
Rimini U19
۱
۰
US Pergolettese U19
Finished
۱۶:۳۰
AP Turris Calcio ASD U19
۰
۲
Avellino U19
Finished
۱۶:۳۰
Virtus Francavilla U19
۸
۱
Taranto U19
Finished
۱۶:۳۰
Republic of Kosovo
Superliga
FC Drita Gjilan
۴
۲
KF Liria Prizren
Finished
۱۶:۳۰
FC Prishtina
۱
۳
SC Gjilani
Finished
۱۶:۳۰
KF Feronikeli
۰
۱
KF Ballkani
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Nomme Kalju II
۱
۳
Tartu Kalev
Finished
۱۵:۳۰
Laanemaa JK Haapsalu
۲
۱
JK Tulevik Viljandi
inprogress
۱۹:۳۰
France
Championnat National U19 Group C
Concarneau U19
۱
۰
Angers U19
Finished
۱۶:۰۰
Denmark
2nd Division Promotion Group
Middelfart
۰
۲
Aarhus Fremad
Finished
۱۵:۳۰
France
Division 1 Women
Montpellier (W)
۱
۲
Lille (W)
Finished
۱۵:۳۰
EA Guingamp (W)
۳
۳
Paris Saint Germain (W)
Finished
۱۵:۳۰
Dijon FC (W)
۱
۲
Le Havre (W)
Finished
۱۶:۰۰
Lithuania
A Lyga
FK Transinvest
۰
۱
Banga Gargzdai
Finished
۱۵:۳۰
FK Suduva Marijampole
۰
۱
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
Nurnberg II
۲
۱
SV Wacker Burghausen
Finished
۱۵:۳۰
SV Schalding-Heining
۱
۲
Greuther Furth II
Finished
۱۵:۳۰
DJK Vilzing
۳
۱
TSV Buchbach
Finished
۱۵:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۰
۲
FV Illertissen
inprogress
۱۵:۳۰
FC Augsburg II
۳
۰
Spvgg Ansbach
Finished
۱۵:۳۰
Angola
Girabola
Atletico Petroleos de Luanda
۰
۱
Sagrada Esperanca
Finished
۱۸:۳۰
G.D. Interclube
۲
۰
Santa Rita de Cassia FC
Finished
۱۸:۰۰
Kabuscorp SC do Palanca
۰
۰
Wiliete
Finished
۱۸:۳۰
Bulgaria
B PFG
FC Chernomorets 1919 Burgas
۲
۰
FC Chernomorets Balchik
Finished
۱۷:۳۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
۰
۲
Septemvri Sofia
Finished
۱۵:۳۰
Marek Dupnica
۱
۱
FC Dunav Ruse
Finished
۱۷:۳۰
Sportist Svoge
۱
۰
Ludogorets Razgrad B
Finished
۱۷:۳۰
FK Bdin Vidin
۲
۳
PFC Montana 1921
Finished
۱۷:۳۰
FC Yantra Gabrovo
۱
۲
PFC Litex Lovech
Finished
۱۷:۳۰
Belasitsa Petrich
۲
۰
Strumska Slava
Finished
۱۷:۳۰
Chile
Tercera Division
Deportes Union Companias
۰
۰
CD Municipal Mejillones
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 7
Paracuellos Antamira
۱
۱
Leganes B
Finished
۱۸:۳۰
Real Madrid C
۳
۰
AD Torrejon CF
Finished
۱۷:۳۰
Mexico
U23 League
Club America U23
۲
۱
Toluca U23
Finished
۱۸:۳۰
Monterrey U23
۰
۰
Tigres UANL U23
Finished
۱۸:۳۰
Chile
Primera Division Women
Santiago Morning (W)
۱
۰
Universidad de Concepcion (W)
Finished
۱۸:۳۰
Deportes Iquique (W)
۱
۰
Union Espanola (W)
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 5
FC L'escala
۴
۲
UE Castelldefels
Finished
۱۸:۳۰
Latvia
Virsliga
FK Jelgava
۰
۰
FK Auda
Finished
۱۸:۳۰
SC Grobinas
۳
۰
FS Metta/Lu
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 16
Comillas CF
۰
۲
Alfaro
Finished
۱۸:۳۰
Casalarreina CF
۱
۰
Varea
inprogress
۱۹:۰۰
Iceland
Urvalsdeild
KA Akureyri
۲
۳
FH Hafnarfjordur
Finished
۱۸:۳۰
Breidablik Kopavogur
۴
۰
IF Vestri
Finished
۱۷:۳۰
Poland
II Liga
KKS 1925 Kalisz
۱
۲
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۸:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
۰
۰
Olimpia Elblag
Finished
۱۶:۴۰
Chojniczanka Chojnice
۰
۱
KS Hutnik Krakow
inprogress
۲۰:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 1
CS Chenois
۲
۲
FC Coffrane
inprogress
۱۹:۰۰
Yverdon Sport FC II
۲
۲
FC Vevey United
Finished
۱۶:۳۰
Ireland
National League Women
Galway (W)
۴
۰
Bohemians Dublin (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Shelbourne (W)
۰
۰
Shamrock Rovers (W)
Finished
۱۶:۳۰
DLR Waves (W)
۱
۱
Cork City (W)
Finished
۱۹:۳۰
Treaty United FC (W)
۰
۰
Sligo Rovers (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Athlone Town (W)
-
-
Peamount Utd (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Switzerland
Nationalliga B Women
Yverdon (W)
۲
۲
Winterthur (W)
inprogress
۱۹:۳۰
FC Zurich II (W)
۴
۱
FC Biel Bienne (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Estonia
Esiliiga
FC Tallinn
۱
۴
FC Flora Tallinn II
inprogress
۱۹:۳۰
Harju Jalgpallikool
۰
۰
Tartu JK Welco
inprogress
۱۹:۳۰
Germany
3.Liga
BV Borussia 09 Dortmund II
۱
۱
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Unterhaching
۴
۱
VfB Lubeck
Finished
۱۵:۳۰
Viktoria Koln 1904
۴
۲
Hallescher FC
Finished
۱۵:۳۰
SC Verl 1924
۳
۱
FC Erzgebirge Aue
Finished
۱۵:۳۰
SSV Ulm
۲
۰
SC Preussen Munster
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Saarbrucken
۴
۱
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۸:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
Ourense CF
۰
۱
Coruxo CF
inprogress
۲۰:۰۰
RC Villalbes
۲
۲
CD Cayon
Finished
۱۸:۰۰
Arandina CF
۱
۱
Real Aviles CF
inprogress
۱۹:۳۰
Greece
Super League
Pas Giannina
۰
۰
Asteras Tripolis
inprogress
۲۰:۰۰
Panserraikos
۲
۲
OFI FC
Finished
۱۵:۳۰
Volos NFC
۲
۲
PAE APS Atromitos Athens
Finished
۱۸:۰۰
A.E. Kifisia F.C.
۰
۰
Panetolikos FC
inprogress
۲۰:۳۰
Turkey
2. Lig - Red Group
Sariyer GK
۲
۰
Duzcespor
Finished
۱۵:۳۰
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
۰
۱
Iskenderun
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Regionalliga West
Fortuna Koln
۰
۱
FC Bocholt 1900
Finished
۱۵:۳۰
SV Lippstadt 08
۱
۵
FC Schalke 04 II
Finished
۱۵:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
۰
۰
1. FC Duren
Finished
۱۵:۳۰
TSV Alemannia Aachen
۳
۰
Rot-Weiss Ahlen
Finished
۱۵:۳۰
SC Wiedenbruck
۳
۱
1. FC Koln II
Finished
۱۵:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
۳
۰
FC Gutersloh 2000
Finished
۱۵:۳۰
SC Rot-Weiss Oberhausen
۰
۰
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949
۲
۲
FC Anker Wismar
Finished
۱۵:۳۰
Tennis Borussia Berlin
۰
۵
SV Tasmania Berlin
Finished
۱۵:۳۰
Rostocker FC
۱
۴
FSV Optik Rathenow
Finished
۱۵:۳۰
Slovakia
1. Liga Women
MFK Ruzomberok (W)
۴
۰
Dukla Banska Bystrica (W)
Finished
۱۲:۳۰
Spartak Myjava (W)
۲
۰
Spartak Trnava (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Uganda
Uganda Cup
Bul FC
۲
۱
Kampala Capital City Authority
Finished
۱۵:۳۰
United States
NWSL
Houston Dash (W)
۱
۳
Washington Spirit (W)
Finished
۰۳:۳۰
Utah Royals (W)
۰
۱
Orlando Pride SC (W)
Finished
۰۵:۰۰
United States
MLS Next Pro League
Austin FC II
۰
۱
St Louis City II
Finished
۰۴:۳۰
Japan
Japan Football League
Honda F.C.
۳
۰
Minebea Mitsumi
Finished
۰۷:۳۰
Tochigi City
۳
۱
Briobecca Urayasu SC
Finished
۰۷:۳۰
Sony Sendai
۰
۲
Kochi United SC
Finished
۰۷:۳۰
Australia
NPL Western Australia U20
Perth U20
۴
۰
Balcatta U20
Finished
۰۸:۳۰
Western Knights U20
۲
۴
Armadale U20
Finished
۰۸:۳۰
Inglewood United U20
۲
۰
Floreat Athena U20
Finished
۰۸:۳۰
Bayswater City U20
۵
۱
Perth RedStar U20
Finished
۰۸:۳۰
Stirling Macedonia U20
۱
۱
Fremantle City FC U20
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL Victoria U23
South Melbourne U23
۳
۳
Green Gully U23
Finished
۰۸:۳۰
Hume City U23
۱
۵
Dandenong City U23
Finished
۰۹:۴۵
Moreland City U23
۴
۱
Manningham Utd Blues U23
Finished
۰۶:۰۰
Altona Magic U23
۰
۰
St Albans Saints U23
Finished
۰۹:۳۰
Port Melbourne U23
۷
۴
Dandenong Thunder U23
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1
Bentleigh Greens SC
۳
۰
North Geelong Warriors
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Western Australia State League 1
Joondalup United
۳
۰
Kingsley Westside FC
Finished
۱۰:۳۰
Gosnells City
۱
۱
Rockingham City
Finished
۱۰:۳۰
Cockburn City
۱
۳
Murdoch University Melville
Finished
۱۰:۳۰
Sorrento SC
۴
۱
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۰:۳۰
Mandurah City
۰
۱
Subiaco AFC
Finished
۱۰:۳۰
Dianella White Eagles
۳
۲
UWA Nedlands
Finished
۱۲:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women
Adelaide Comets (W)
۴
۲
Metro United (W)
Finished
۱۱:۱۵
Sturt Lions (W)
۱
۴
West Torrens Birkalla SC (W)
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide University (W)
۰
۲
Salisbury Inter (W)
Finished
۰۹:۰۰
Romania
Liga IV
ACS Avantul Pielesti
۳
۱
Unirea Tricolor Dabuleni
Finished
۱۱:۳۰
Czech Republic
4. Liga
FK Banik Sokolov
۳
۴
SK Petrin Plzen
Finished
۱۱:۴۵
Havlickuv Brod
۲
۰
Slavoj TKZ Polna
Finished
۱۱:۴۵
Breclav
۱
۱
FK Pelhrimov
Finished
۱۱:۴۵
FK Olympie Brezova
۴
۱
Ostrov
Finished
۱۱:۴۵
FC Slavia HK
۲
۳
SK Benesov
Finished
۱۲:۰۰
Spoje Praha
۱
۳
SK Benatky nad Jizerou
Finished
۱۲:۳۰
Neratovice Byskovice
۲
۰
SK Mondi Steti
Finished
۱۱:۴۵
SFC Opava 2
۲
۰
Frenstat Pod Radhostem
Finished
۱۱:۴۵
Mar Lazne
۱
۲
Domazlice B
Finished
۱۱:۴۵
Letohrad
۰
۵
FK Trutnov
Finished
۱۱:۴۵
FC Vratimov
۴
۱
TJ Repiste
Finished
۱۱:۴۵
Brandys Nad Labem
۰
۸
SK Kladno
Finished
۱۱:۴۵
Aritma Praha
۴
۰
FK Jindrichuv Hradec
Finished
۱۱:۴۵
Velke Hamry
۲
۰
Pencin-Turnov
Finished
۱۲:۰۰
FK Komarov
۳
۱
Tachov
Finished
۱۲:۰۰
Sk Kosmonosy
۱
۲
FK Caslav
Finished
۱۲:۰۰
Jesenik
۰
۱
SSK Bilovec
Finished
۱۷:۰۰
Sternberk
۱
۵
FC Vsetin
Finished
۱۷:۰۰
FK Viktorie Prerov
۱
۱
Jiskra Rymarov
Finished
۱۷:۰۰
SK Zdirec Nad Doubravou
۳
۲
SFK Vrchovina
Finished
۱۷:۰۰
MFK Vitkovice
۲
۲
MFK Havirov
Finished
۱۷:۰۰
SFK Holesov
۵
۱
Tatran Vsechovice
Finished
۱۷:۰۰
SK Batov
۶
۳
1. HFK Olomouc
Finished
۱۷:۰۰
TJ Skatice
۱
۱
FK Kozlovice
Finished
۱۷:۰۰
FK Nove Sady
۴
۳
Bzenec
Finished
۱۷:۰۰
FC Strani
۵
۱
FC Kostelec Na Hane
Finished
۱۷:۳۰
FK Dobrovice
۱
۲
MFK Chrudim B
Finished
۱۸:۰۰
FC Rokycany
۲
۰
Spartak Sobeslav
Finished
۱۸:۰۰
SK Otava Katovice
۰
۲
Slavoj Cesky Krumlov
Finished
۱۸:۰۰
SK Senco Doubravka
۴
۲
Pribram B
Finished
۱۸:۰۰
SK Cesky Brod
۴
۱
Hvezda Cheb
Finished
۱۸:۰۰
Usti N Orlici
-
-
RMSK Cidlina Novy Bydzov
Finished
۱۸:۰۰
SK Klatovy
۱
۱
FK Horovicko
Finished
۱۸:۰۰
Czech Republic
MSFL
Trinec
۲
۰
FC Zlin B
Finished
۱۱:۴۵
Frydek Mistek
۲
۰
FC Slovacko B
Finished
۱۷:۰۰
Fridlant Nad Ostravci
۲
۰
FC Slovan Rosice
Finished
۱۷:۰۰
CSK Uhersky Brod
۱
۱
TJ Start Brno
Finished
۱۷:۰۰
FK Apos Blansko
۲
۱
SK Hranice
Finished
۱۷:۰۰
FK Hodonín
۲
۱
Unicov
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Segunda Federacion Women
Elche CF (W)
۲
۰
Cacereno B (W)
Finished
۱۲:۳۰
Real Sociedad B (W)
۰
۰
Huesca (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Marconi Stallions
۲
۱
Manly United FC
Finished
۱۲:۳۰
NWS Spirit FC
۳
۱
Hills United FC
Finished
۱۱:۰۰
St. George Saints
۲
۲
Wollongong Wolves FC
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
Moreton City Excelsior II U23
۳
۰
Ipswich FC U23
Finished
۱۰:۱۵
Broadbeach United U23
۵
۱
Capalaba U23
Finished
۱۰:۳۰
Southside Eagles U23
۱
۰
St George Willawong FC U23
Finished
۰۹:۱۵
Ukraine
Persha Liga, Promotion Group
FC Ingulets Petrove
۱
۰
FC Epitsentr Dunayivtsi
Finished
۱۳:۰۰
FC Viktoriya Sumy
۰
۱
Prykarpattya Ivano Frankivsk
Finished
۱۴:۰۰
Belarus
Vysshaya Liga
Dnepr Mogilev
۰
۲
Neman Grodno
Finished
۱۴:۳۰
FC Gomel
۰
۱
Dinamo Minsk
Finished
۱۶:۳۰
FC Isloch Minsk Raion
۰
۲
Arsenal Dzyarzhynsk
Finished
۱۸:۳۰
Torpedo Belaz Zhodino
۰
۰
BATE Borisov
inprogress
۲۰:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
FC Rot-Weiss Erfurt
۰
۱
Lokomotive Leipzig
Finished
۱۵:۳۰
Chemnitzer FC
۱
۳
VSG Altglienicke
Finished
۱۴:۳۰
FC Viktoria 1889 Berlin
۳
۱
BFC Dynamo Berlin
Finished
۱۴:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
Jagiellonia Bialystok II
۰
۳
LKS Lomza
Finished
۱۳:۳۰
Legionovia Legionowo
۴
۳
Victoria Sulejowek
Finished
۱۷:۳۰
Pelikan Lowicz
۲
۳
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
Finished
۱۷:۳۰
GKS Wikielec
۰
۰
KS Warta Sieradz
Finished
۱۵:۳۰
Olimpia Zambrow
۱
۲
Unia Skierniewice
Finished
۱۶:۳۰
GKS Belchatow
۰
۰
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Finished
۱۷:۳۰
MMKS Concordia Elblag
۱
۱
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Finished
۱۸:۳۰
Norway
2. Division Avd. 2
Ullensaker Kisa IL
۱
۲
Strommen IF
Finished
۱۵:۳۰
Junkeren
۲
۵
Grorud
Finished
۱۵:۳۰
Strindheim IL
۰
۳
Skeid Oslo
Finished
۱۶:۳۰
Tromsdalen UIL
۳
۰
Eidsvold TF
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Hogaborgs BK
۱
۲
IFK Simrishamn
Finished
۱۴:۳۰
IFK Berga
۰
۰
IFK Hassleholm
Finished
۱۵:۳۰
Osterlen FF
۱
۰
FBK Balkan
Finished
۱۴:۳۰
Germany
Oberliga Bremen
KSV Vatan Sport Bremen
۲
۴
Geestemunde
Finished
۱۴:۳۰
BTS Neustadt
۲
۱
OSC Bremerhaven
Finished
۱۴:۳۰
Brinkumer SV
۲
۱
Aumund-Vegesack
Finished
۱۵:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Orkla
۲
۳
Stromsgodset IF II
Finished
۱۴:۳۰
Verdal
۰
۱
Trygg/Lade
Finished
۱۶:۳۰
Mosjoen IL
۱
۵
Nardo FK Trondheim
Finished
۱۶:۳۰
Poland
III Liga, Group 4
Avia Swidnik
۱
۲
Siarka Tarnobrzeg
Finished
۱۴:۳۰
Orleta Radzyn Podlaski
۰
۳
Wieczysta Krakow
Finished
۱۵:۳۰
Garbarnia
۳
۰
Star Starachowice
Finished
۱۶:۳۰
KSZO Ostrowiec
۱
۱
Wisloka Debica
Finished
۱۷:۰۰
Wislanie Jaskowice
۳
۰
Karpaty Krosno
Finished
۱۷:۳۰
Kazakhstan
Cup
Zhenys
۰
۱
FC Astana
Finished
۱۴:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۰
۳
Tobol Kostanay
Finished
۱۲:۳۰
FC Atyrau
۶
۰
SD Family
Finished
۱۲:۳۰
Kairat Almaty
۳
۰
FC Turan
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
1st Division
Kolding IF
۰
۰
Vendsyssel FF
Finished
۱۴:۳۰
Elite 3000 Helsingor
۲
۰
Hillerod
inprogress
۲۰:۰۰
Denmark
Danmarksserien Promotion
Karlslunde IF
۵
۱
Taarnby FF
Finished
۱۴:۳۰
Glostrup FK
۲
۱
Allerod FK
Finished
۱۳:۳۰
Frederikssund IK
۳
۱
Sundby BK
Finished
۱۴:۳۰
Norresundby BK
-
-
B 1909
Finished
۱۵:۰۰
Kjellerup IF
-
-
Odense SK
Finished
۱۵:۰۰
Skjold
۰
۰
Goerslev IF
Finished
۱۵:۳۰
Vorup
-
-
Marienlyst
Finished
۱۷:۰۰
Denmark
Elitedivisionen Women
Sundby (W)
۳
۲
ASA Aarhus (W)
Finished
۱۴:۳۰
Kolding IF (W)
۰
۰
FC Nordsjaelland (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Aalborg Bk (W)
۲
۰
Fc Thy-Thisted (W)
Finished
۱۵:۳۰
B93 Kopenhagen (W)
۱
۰
Naestved HG (W)
Finished
۱۵:۳۰
AGF Aarhus (W)
۲
۱
Brondby (W)
Finished
۱۵:۳۰
Odense Q (W)
۴
۰
Osterbro IF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Sundsvall (W)
۰
۳
Gamla Upsala SK (W)
Finished
۱۵:۳۰
Poland
Youth League
Cracovia Krakow U19
۲
۱
Korona Kielce U19
Finished
۱۳:۳۰
Odra Opole U19
۱
۲
Legia Warsaw U19
Finished
۱۲:۳۰
Wisla Krakow U19
۰
۰
KS Gornik Zabrze U19
Finished
۱۳:۳۰
KKS Lech Poznan U19
۲
۱
Jagiellonia Bialystok U19
Finished
۱۳:۳۰
Finland
U20 League
VJS Vantaa U20
۲
۱
HJK Helsinki U20
Finished
۱۳:۳۰
Atlantis U20
۰
۰
Sexypoxyt U20
inprogress
۱۹:۴۵
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Hittarps IK
۰
۴
Vastra Frolunda IF
Finished
۱۳:۳۰
Jonsereds IF
۱
۲
Varbergs GIF FK
Finished
۱۴:۳۰
Landvetter IS
۲
۲
Husqvarna FF
Finished
۱۴:۳۰
Laholms FK
۵
۳
IK Tord Jonkoping
Finished
۱۵:۳۰
BK Astrio
۳
۰
Lindome GIF
Finished
۱۵:۳۰
Slovenia
2.SNL
ND Ilirija
۳
۱
NK Fuzinar Ravne
Finished
۱۸:۳۰
ND Gorica
۰
۰
ND Triglav Kranj
Finished
۱۸:۴۵
NK Emmi Bistrica
۱
۱
Primorje Ajdovscina
Finished
۱۷:۰۰
Serbia
Superliga Women
ZFK Masinac Nis (W)
۱
۱
ZFK TSC Kanjiza (W)
Finished
۱۷:۳۰
Montenegro
2. CFL
FK Bokelj Kotor
۳
۰
FK Lovcen
Finished
۱۸:۳۰
FK Podgorica
۰
۰
Igalo
inprogress
۱۹:۳۰
FK Otrant-Olympic
۱
۰
FK Internacional Podgorica
Finished
۱۸:۰۰
FK Kom
۰
۱
Fk Iskra Danilovgrad
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 3
Centro Deportivo Bezana
۱
۰
SDA Albericia
Finished
۱۸:۳۰
CD Colindres
۰
۳
UD Samano
Finished
۱۸:۳۰
CD Elemental Atletico Mineros
-
-
CD Guarnizo
inprogress
۱۹:۳۰
CD Laredo
۱
۰
UM Escobedo
inprogress
۲۰:۰۰
CD Naval
۰
۰
Castro
inprogress
۲۰:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 4
SD Beasain
۱
۰
Pasaia KE
Finished
۱۸:۰۰
Aurrera de Ondarroa
۱
۰
SD Leioa
Finished
۱۸:۳۰
Anaitasuna
۱
۲
SCD Durango
Finished
۱۸:۳۰
Urduliz FT
۰
۰
Touring Ke
inprogress
۲۰:۰۰
San Ignacio
۲
۰
CD Padura
inprogress
۲۰:۰۰
Club Portugalete
۰
۰
CD Vitoria
inprogress
۲۰:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 17
UD Fraga
۲
۱
AD Almudevar
Finished
۱۸:۰۰
Ebro
۳
۱
CDJ Tamarite
Finished
۱۸:۰۰
Belchite 97
۰
۰
Atletico Monzon
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie C, Group C
Brindisi
۲
۰
ASD Sorrento 1945
Finished
۱۷:۴۵
Monterosi Tuscia
۳
۱
Giugliano
Finished
۱۷:۴۵
Potenza Calcio
۰
۰
Foggia
inprogress
۲۰:۰۰
Scotland
Lowland League
East Kilbride
۱
۰
Berwick Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Linlithgow Rose CFC
۱
۰
Tranent Juniors
Finished
۱۷:۳۰
East Stirlingshire
۶
۴
Celtic B
Finished
۱۷:۳۰
Albion Rovers FC
۱
۲
Civil Service Strollers
Finished
۱۷:۳۰
Cumbernauld Colts FC
۴
۱
Edinburgh University
Finished
۱۷:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
HSK Zrinjski Mostar
۱
۰
FK Velez Mostar
Finished
۱۷:۳۰
FK Zvijezda 09
۱
۲
GOSK Gabela
Finished
۱۵:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
CF Elche Ilicitano
۸
۰
Silla CF
Finished
۱۷:۳۰
Athletic Club Torrellano
۳
۲
Soneja
Finished
۱۸:۳۰
Atzeneta
۲
۱
Castellon B
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional Women
Torreense (W)
۰
۰
Racing Power (W)
Finished
۱۷:۳۰
Valadares Gaia FC (W)
۱
۰
Clube de Albergaria (W)
Finished
۱۷:۳۰
SF Damaiense (W)
۲
۱
CA Ouriense (W)
Finished
۱۷:۳۰
England
Northern Premier League
Gainsborough Trinity
۴
۱
Hyde United FC
Finished
۱۷:۳۰
Whitby Town
۱
۲
Radcliffe Borough
Finished
۱۷:۳۰
Morpeth Town
۴
۰
Worksop Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Basford Utd
۱
۳
Macclesfield FC
Finished
۱۷:۳۰
Atherton Collieries
۱
۰
Stafford Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Warrington Rylands
۱
۲
Lancaster City
Finished
۱۷:۳۰
FC United of Manchester
۳
۰
Bamber Bridge
Finished
۱۷:۳۰
Matlock Town
۲
۱
Guiseley
Finished
۱۷:۳۰
Ashton United
۱
۲
Ilkeston FC
Finished
۱۷:۳۰
Workington AFC
۰
۳
Marine
Finished
۱۷:۳۰
England
Isthmian League Premier
Wingate & Finchley FC
۱
۰
Haringey Borough
Finished
۱۷:۳۰
Billericay Town FC
۲
۱
Cheshunt FC
Finished
۱۷:۳۰
Enfield Town
۳
۱
Potters Bar Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Lewes FC
۲
۱
Kingstonian FC
Finished
۱۷:۳۰
Carshalton Athletic FC
۳
۳
Bognor Regis Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Canvey Island FC
۰
۲
Dulwich Hamlet FC
Finished
۱۷:۳۰
Horsham FC
۲
۰
Cray Wanderers FC
Finished
۱۷:۳۰
Hastings United FC
۰
۱
Whitehawk
Finished
۱۷:۳۰
Chatham Town FC
۲
۰
Folkestone Invicta FC
Finished
۱۷:۳۰
Hashtag United FC
۲
۳
Concord Rangers FC
Finished
۱۷:۳۰
Margate FC
۰
۱
AFC Hornchurch
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
League Two
Stenhousemuir
۱
۱
Elgin City
Finished
۱۷:۳۰
Peterhead
۲
۱
Forfar Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Dumbarton
۱
۰
Clyde FC
Finished
۱۷:۳۰
Spartans FC
۰
۰
Stranraer
Finished
۱۷:۳۰
East Fife
۱
۴
Bonnyrigg Rose
Finished
۱۷:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
FK Zeljeznicar Banjaluka
۲
۱
Famos Vojkovici
Finished
۱۷:۳۰
FK Slavija Sarajevo
۲
۱
Kozara
Finished
۱۷:۳۰
FK Zvijezda Gradacac
۵
۰
NK Jedinstvo Bihac
Finished
۱۸:۰۰
Radnik Hadzici
۱
۳
Vis Simm-Bau
Finished
۱۸:۰۰
Gradina Srebrenik
۱
۰
Buducnost Banovici
Finished
۱۸:۰۰
NK Mladost Doboj Kakanj
۱
۴
Tosk Tesanj
Finished
۱۸:۰۰
FK Modrica
۰
۰
Sloboda Mrkonjic Grad
inprogress
۲۰:۳۰
FK Romanija Pale
۱
۱
FK Drina Zvornik
Finished
۱۷:۳۰
Rudar Prijedor
۱
۱
FK Borac Kozarska Dubica
Finished
۱۷:۳۰
FK Ljubic Prnjavor
۳
۱
FK Laktasi
Finished
۱۷:۳۰
Velez Nevesinje
۲
۱
FK Leotar Trebinj
Finished
۱۷:۳۰
FK Gorazde
۰
۱
NK Bratstvo Gracanica
Finished
۱۸:۰۰
NK Celik Zenica
۲
۱
FK Rudar Kakanj
Finished
۱۸:۰۰
Sutjeska Foca
۱
۰
Omarska
inprogress
۲۰:۰۰
Romania
Liga III Play Offs/Play Out
ACSO Filiasi
۳
۳
CSM Cetate Deva
Finished
۱۷:۳۰
CS Blejoi Vispeti
۲
۰
CS Dinamo Bucuresti
Finished
۱۷:۳۰
CS Unirea Ungheni 2018
۳
۱
ACS Gloria Bistrita
Finished
۱۷:۳۰
ACS Olimpic Cetate Rasnov
۱
۲
ACS Muscelul Câmpulung
Finished
۱۷:۳۰
Acs Gloria Popesti Leordeni
۲
۲
SCM Dunărea Giurgiu
Finished
۱۷:۳۰
Stiinta Miroslava
۲
۲
Acs Bucovina Radauti
Finished
۱۷:۳۰
ACS Oltul Curtisoara
۷
۲
Petrolul Potcoava
Finished
۱۷:۳۰
Viitorul Simian
۲
۰
Ghiroda SI Giarmata VII
Finished
۱۷:۳۰
Belgium
First Division A - Relegation Group
RWD Molenbeek
۳
۱
Eupen
Finished
۱۷:۳۰
Slovenia
U19 League
Olimpija Ljubljana U19
۱
۰
NK Bravo U19
Finished
۱۸:۳۰
NK Aluminij U19
۲
۴
Ns Mura U19
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
San Felix U19
۴
۰
Seneca U19
Finished
۱۸:۳۰
Real Betis Balompie U19
۴
۰
Tomares U19
Finished
۱۳:۰۰
Austria
2. Liga
SV Ried
-
-
SC Bregenz
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Colombia
U19 Championship
La Equidad U19
۲
۱
Boyaca FC U19
Finished
۱۸:۳۰
Algeria
Algeria Cup
CS Constantine
۰
۰
ES Ben Aknoun
inprogress
۲۰:۰۰
Cyprus
1. Division
Nea Salamis Famagusta FC
۰
۲
Apollon Limmassol FC
Finished
۱۷:۳۰
Karmiotissa Pano Polemidion
۲
۱
Doxa Katokopias
Finished
۱۸:۳۰
Ethnikos Achnas FC
۲
۱
AE Zakakiou
inprogress
۱۹:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
CSD Municipal
-
-
Huehueteco Xinabajul
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Andorra
Primera Divisio
UE Santa Coloma
-
-
Penya Encarnada d'Andorra
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Romania
Liga I Relegation Group
Universitatea Cluj
-
-
SC FC Petrolul Ploiesti
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
SC FC Voluntari SA
۱
۱
Otelul Galati
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
CF Badalona Futur
-
-
Cerdanyola del Valles FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Albania
Kategoria e Pare
Af Elbasani
-
-
Apolonia Fier
inprogress
۲۰:۳۰
Tomori Berat
۱
۰
KS Burreli
Finished
۱۶:۳۰
KS Bylis Ballsh
۳
۲
KS Korabi
Finished
۱۶:۳۰
KF Luz i Vogel 2008
۴
۰
KS Lushnja
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 5
Atletico Madrid U19
۱
۰
Leganes U19
inprogress
۲۰:۳۰
Canada
Premier League
Atletico Ottawa
۰
۰
York United FC
inprogress
۲۰:۳۰
Montenegro
First League
FK Buducnost Podgorica
۱
۱
FK Rudar Plevlja
inprogress
۱۹:۳۰
OFK Petrovac
۱
۰
FK Decic Tuzi
inprogress
۱۹:۳۰
FK Jedinstvo Bijelo Polje
۲
۰
FK Jezero Plav
Finished
۱۸:۳۰
FK Mornar Bar
۰
۰
Mladost DG
inprogress
۲۰:۳۰
Hungary
NB I Women
MTK Hungaria FC (W)
۲
۱
Puskas FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
MOL Fehervar FC (W)
۱
۹
Gyori ETO (W)
Finished
۱۲:۳۰
Ferencvarosi TC (W)
۶
۰
Haladas Viktoria (W)
Finished
۱۵:۳۰
Szent Mihaly SE (W)
۲
۰
Szekszardi (W)
Finished
۱۷:۳۰
Latvia
1. Liga
Riga FC II
۰
۱
SK Super Nova
inprogress
۱۹:۳۰
FK Smiltene
۰
۲
Leevon PPK
Finished
۱۸:۳۰
Valmiera FC II
۳
۱
FK Tukums 2000/Tss II
Finished
۱۴:۳۰
Morocco
Botola Pro
Maghreb de Fes
۰
۰
CA Youssoufia Berrechid
inprogress
۱۹:۳۰
WAC Wydad Casablanca
-
-
FAR Rabat
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
HUSA Agadir
-
-
MCO Mouloudia Oujda
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Fath Union Sportive Rabat
-
-
Union Sportive de Touarga
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Morocco
Botola 2
Club Omnisports De Meknes
۲
۰
AS Sale
inprogress
۱۹:۳۰
Olympique Dcheira
۰
۰
Kawkab AC Marrakech
inprogress
۱۹:۳۰
Chabab Atlas Khenifra
۰
۰
Dhj Difaa Hassani Jdidi
inprogress
۱۹:۳۰
Slovenia
3.SNL
NK Dobrovce
۰
۱
NK Podvinci
inprogress
۱۹:۳۰
NK Korotan Prevalje
۳
۱
NK Smartno
Finished
۱۵:۰۰
NK Drava Ptuj
۵
۱
NK Dravograd
Finished
۱۸:۰۰
France
National 2, Group D
Fleury Merogis
۳
۰
Auxerre II
inprogress
۱۹:۳۰
Furiani Agliani
۲
۱
ASC Biesheim
inprogress
۱۹:۳۰
US Creteil
۱
۱
UF Maconnais
inprogress
۱۹:۳۰
Colmar
۰
۱
Haguenau
inprogress
۱۹:۳۰
Olympique St Quentin
۱
۰
Wasquehal
inprogress
۱۹:۳۰
Chile
Primera B
Santiago Morning
۰
۰
CD Antofagasta
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 1
Covadonga U19
۲
۱
Atletico Perines U19
inprogress
۱۹:۰۰
Sporting Gijon U19
۱
۱
Arosa U19
inprogress
۱۹:۳۰
Compostela U19
۰
۱
Verina U19
inprogress
۱۹:۴۵
Austria
Bundesliga
WSG Wattens Swarovski Tirol
۲
۱
FC Blau-Weiss Linz
Finished
۱۸:۳۰
SC Austria Lustenau
۰
۱
SC Rheindorf Altach
Finished
۱۸:۳۰
Wolfsberger Athletik Club
۰
۱
FK Austria Wien
Finished
۱۸:۳۰
Slovakia
2. Liga
Tatran Liptovsky Mikulas
۱
۲
Povazska Bystrica
Finished
۱۷:۳۰
Matador Puchov
۲
۰
FK Spisska Nova Ves
Finished
۱۷:۳۰
FK Slavoj Trebisov
۱
۱
FK Humenne
Finished
۱۷:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Cibao FC
۳
۱
Atletico Vega Real
Finished
۰۲:۳۰
Scotland
Championship
Airdrieonians FC
۲
۱
Dunfermline
Finished
۱۷:۳۰
Raith Rovers
۰
۰
Partick Thistle
Finished
۱۷:۳۰
Queen's Park
۰
۱
Inverness Caledonian Thistle
Finished
۱۷:۳۰
Ayr United
۵
۰
Arbroath
Finished
۱۷:۳۰
China
Super League Women
Beijing Phoenix (W)
۱
۰
Shaanxi Changan Athletic (W)
Finished
۱۰:۳۰
Yongchuan Chashan (W)
۱
۳
Guangdong Meizhou Hakka (W)
Finished
۱۰:۳۰
Turkey
2. Lig - White Group
Yeni Mersin Idmanyurdu
۴
۰
Nazilli Belediyespor Aydin
Finished
۱۵:۳۰
Karacabey Belediyespor
۴
۱
Ankaraspor
Finished
۱۵:۳۰
Kasimpasa Erokspor
۵
۱
Bursaspor
Finished
۱۵:۳۰
Poland
Ekstraliga Women
KKPK Medyk Konin (W)
۰
۳
GKS Katowice (W)
Finished
۱۴:۴۵
Norway
2. Division Avd. 1
Oern-Horten
۲
۰
Brattvag
Finished
۱۴:۳۰
Lysekloster
۱
۳
Vard Haugesund
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
3rd Division
Vanlose
۳
۱
Oureskolernes BK
Finished
۱۴:۳۰
Vejgaard
۱
۰
Young Boys FD
Finished
۱۵:۳۰
Næsby BK
۱
۴
BK Frem
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 7
Valencia U19
۳
۱
CD Roda U19
Finished
۱۳:۳۰
Albacete Balompie U19
۰
۱
Villarreal CF U19
Finished
۱۷:۳۰
Alboraya U19
۱
۰
Kelme U19
Finished
۱۸:۳۰
Algeria
League Women
CS Constantine (W)
۵
۰
MZ Biskra (W)
Finished
۱۲:۳۰
Vietnam
2. Division
Lam Dong
۳
۲
An Giang
Finished
۱۱:۳۰
TP Ho Chi Minh FC II
۰
۰
Vinh Long
Finished
۱۴:۳۰
Tien Giang FC
۳
۲
Van Hien University
Finished
۱۲:۳۰
Uganda
Super League Women
Makerere University (W)
۱
۰
Wakiso Hills (W)
Finished
۱۰:۳۰
Uganda Martyrs (W)
۰
۰
Kampala Queens (W)
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
IK Gauthiod
۰
۲
Herrestads AIF
Finished
۱۵:۳۰
Saffle SK
۱
۲
Vanersborgs FK
Finished
۱۵:۳۰
IK Kongahalla
-
-
IFK Kumla
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Victoria Premier League 2
Boroondara Carey Eagles
۲
۰
Doveton
Finished
۰۸:۳۰
FC Melbourne Serbia
۳
۰
Goulburn Valley Suns
Finished
۱۱:۴۵
Beaumaris
۱
۴
Brunswick Juventus
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Western Australia State League 1 Reserves
Cockburn City Reserves
۰
۱
Murdoch University Melville FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Gosnells City Reserves
-
-
Rockingham City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۲
۳
Subiaco Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL ACT
Canberra Olympic
۷
۲
Yoogali
Finished
۰۸:۳۰
Monaro Panthers FC
۱
۲
O'Connor Knights SC
Finished
۱۱:۱۵
Australia
NPL Queensland Women
Logan Lightning (W)
۲
۱
Virginia United SC (W)
Finished
۰۸:۱۵
Gold Coast United (W)
۲
۰
Peninsula Power (W)
Finished
۰۹:۴۵
Gold Coast Knights (W)
۵
۰
Capalaba (W)
Finished
۱۱:۳۰
Eastern Suburbs (W)
۳
۰
Souths United NPL (W)
Finished
۱۲:۰۰
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
Adelaide University Reserves (W)
۶
۱
Salisbury Inter Reserves (W)
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Comets Reserves (W)
۳
۳
Metro United FC Reserves (W)
Finished
۰۹:۰۰
Australia
Capital Territory NPL 2
West Canberra Wanderers FC
۰
۲
Queanbeyan City FC
Finished
۰۶:۳۰
Wagga City Wanderers FC
۱
۳
Belconnen United
Finished
۰۷:۴۵
Brindabella Blues FC
۰
۰
Australian National University FC
Finished
۰۸:۳۰
Canberra White Eagles FC
۴
۰
Canberra Juventus
Finished
۰۸:۳۰
Japan
Regional League
Tokyo International Unversity FC
۰
۲
Tokyo 23 FC
Finished
۰۵:۳۰
India
Indian Super League
Northeast United FC
۳
۰
Odisha FC
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Regionalliga Southwest
TSG Balingen
۰
۵
TSG 1899 Hoffenheim II
Finished
۱۵:۳۰
TSV Steinbach
۰
۲
FSV Frankfurt
Finished
۱۵:۳۰
KSV Hessen Kassel
۱
۰
FC Astoria Walldorf
Finished
۱۵:۳۰
Eintracht Frankfurt II
۵
۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
Finished
۱۵:۳۰
VfR Aalen
۲
۳
TSV Schott Mainz
Finished
۱۵:۳۰
TUS Koblenz
۰
۱
SGV Freiberg
Finished
۱۵:۳۰
France
Championnat National U19 Group D
AS Saint-Etienne U19
۲
۲
OGC Nice U19
Finished
۱۴:۳۰
Bastia SC U19
۱
۰
US Colomiers U19
Finished
۱۳:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
Os Turnforening
۵
۰
Djerv 1919
Finished
۱۵:۳۰
Fana IL Nesttun
۱
۲
IL Sandviken
Finished
۱۵:۳۰
FK Haugesund II
۱
۰
Froya Idrett
Finished
۱۵:۳۰
Stord Sunnhordland FK
۱
۱
Asane 2
Finished
۱۵:۳۰
Switzerland
1. Liga Promotion
Lugano II
۳
۰
Delemont
Finished
۱۶:۳۰
Young Boys II
۳
۱
St. Gallen II
Finished
۱۵:۳۰
Basel II
۳
۲
SC Cham
Finished
۱۶:۳۰
FC Biel-Bienne
۰
۱
Etoile Carouge FC
Finished
۱۶:۳۰
Zurich II
۱
۰
FC Paradiso
Finished
۱۷:۳۰
Uruguay
Segunda Division
CA Rentistas
۱
۰
Cerrito CS
Finished
۱۶:۳۰
Colon FC
۲
۱
Atenas
inprogress
۱۹:۰۰
Sud America
-
-
Club Oriental
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
La Luz
-
-
Juventud Piedras
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Uganda
Division 2
Kataka FC
۱
۰
Young Elephants FC
Finished
۱۶:۳۰
Northern Ireland
Championship 1
Ballyclare
۴
۰
Knockbreda Parish
Finished
۱۶:۳۰
Ballinamallard United
۲
۰
Dergview
Finished
۱۷:۳۰
Institute FC Londonderry
۰
۲
Annagh United
Finished
۱۷:۳۰
Portadown FC
۳
۱
Harland and Wolff Welders
Finished
۱۷:۳۰
Dundela
۱
۳
Bangor
Finished
۱۷:۳۰
FC Ards
۱
۱
Newington FC
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Ykkonen
PK Keski-Uusimaa
۰
۳
JJK Jyvaskyla
Finished
۱۶:۳۰
Klubi 04
۲
۰
FC Jazz Pori
inprogress
۱۹:۳۰
KPV Kokkola
۲
۱
RoPS Rovaniemi
Finished
۱۶:۰۰
EPS
۰
۱
OLS
Finished
۱۶:۳۰
VIFK Vaasa
۰
۴
KuPS Akatemia
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie A Women
Sassuolo (W)
۲
۱
Inter Milano (W)
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
FC Ingolstadt 04 II
۳
۳
SpVgg Bayern Hof
Finished
۱۵:۳۰
FC Coburg
۰
۲
ASV Cham
Finished
۱۷:۳۰
ASV Neumarkt
۴
۰
Atsv 1898 Erlangen
Finished
۱۶:۳۰
Austria
Landesliga
SV Wienerberger
۱
۲
Helfort 15
Finished
۱۶:۳۰
Hellas Kagran
۳
۲
1.ZS Simmeringer SC
Finished
۱۷:۳۰
SC Bad Sauerbrunn
۰
۲
USV Halbturn
inprogress
۱۹:۰۰
ASKO Koettmannsdorf
۱
۱
St. Jakob/Ros
Finished
۱۶:۰۰
Ilzer SV
۲
۰
Furstenfeld
Finished
۱۶:۳۰
FSC Eggendorf Hartberg II
۶
۰
SC Stadtwerke Bruck/Mur
Finished
۱۷:۳۰
WSPG Wels II
۱
۳
SV Zebau Bad Ischl
Finished
۱۸:۰۰
Italy
U19 Campionato Nazionale
Real Monterotondo U19
۰
۳
Follonica Gavorrano U19
Finished
۱۶:۳۰
Ireland
Munster Senior League
College Corinthians FC
۴
۱
Rockmount AFC
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie
Almere City Reserves
۳
۳
GVVV Veenendaal
Finished
۱۶:۳۰
VV Noordwijk
۰
۰
Quick Boys
Finished
۱۶:۰۰
ACV Assen
۰
۳
Scheveningen
Finished
۱۶:۰۰
Excelsior Maassluis
۲
۰
Rijnsburgse Boys
Finished
۱۶:۰۰
FC Lisse
۰
۱
ADO '20
Finished
۱۶:۰۰
HHC Hardenberg
۱
۳
De Treffers
Finished
۱۶:۰۰
Kozakken Boys
۰
۳
SV Spakenburg
Finished
۱۶:۳۰
Amsterdam FC
۳
۱
Sparta Rotterdam Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Katwijk
۳
۱
Koninklijke HFC
Finished
۱۷:۰۰
Norway
Toppserien Women
Lillestrom LSK Kvinner (W)
۳
۰
Arna-Bjørnar (W)
Finished
۱۶:۳۰
SK Brann (W)
۲
۱
Lyn Fotball (W)
Finished
۱۸:۱۵
Asane Fotball (W)
۰
۱
Roa (W)
Finished
۱۶:۳۰
Rosenborg BK (W)
۱
۰
Stabaek IF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Croatia
1. NL
Orijent 1919
۰
۱
NK Zrinski Jurjevac
Finished
۱۶:۲۰
NK Dugopolje
۱
۳
NK Radnik Sesvete
Finished
۱۸:۰۰
Netherlands
Derde Divisie
SteDoCo
۵
۰
Groene Ster
Finished
۱۶:۰۰
AWC
۰
۲
Hoek
inprogress
۱۹:۳۰
SV Meerssen 1918
۲
۰
GVV Unitas
inprogress
۱۹:۳۰
OJC Rosmalen
۰
۰
VV Gemert
inprogress
۲۰:۳۰
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
۲
۱
Kloetinge
inprogress
۱۹:۳۰
England
Southern League Premier Division South
Swindon Supermarine
۳
۰
Basingstoke Town LFC
Finished
۱۶:۰۰
Tiverton Town FC
۲
۰
Chesham United FC
Finished
۱۷:۳۰
Didcot Town FC
۳
۲
Plymouth Parkway
Finished
۱۷:۳۰
Poole Town F.C
۳
۰
Beaconsfield Town
Finished
۱۷:۳۰
Gosport Borough FC
۱
۲
Hayes & Yeading FC
Finished
۱۷:۳۰
Walton & Hersham
۱
۰
Sholing FC
Finished
۱۷:۳۰
Dorchester Town FC
۲
۱
Hanwell Town
Finished
۱۷:۳۰
Bracknell Town F.C.
۳
۱
Winchester City
Finished
۱۷:۳۰
Merthyr Town
۱
۱
Hendon FC
Finished
۱۷:۳۰
Hungerford Town
۱
۰
AFC Totton
Finished
۱۷:۳۰
Salisbury FC
۰
۲
Harrow Borough FC
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Norrland
Taftea IK
۱
۳
Skelleftea FF
Finished
۱۵:۳۰
Algarna-Harnosand IF
-
-
Kiruna IF
Finished
۱۳:۳۰
Lulea IFK
۲
۱
Ytterhogdals IK
Finished
۱۵:۳۰
TEAM TG FF
۲
۱
IFK Oestersund 1906
Finished
۱۷:۳۰
Gottne IF
-
-
Lucksta IF
inprogress
۲۰:۳۰
Germany
Oberliga Hessen
Giessen Teutonia
۳
۰
TSV Eintracht Stadtallendorf
Finished
۱۵:۳۰
TUS Dietkirchen
۳
۳
SV Steinbach 1920
Finished
۱۵:۳۰
Hanauer SC 1960
۱
۳
VfB Marburg
Finished
۱۵:۳۰
Bayern Alzenau
۳
۰
Türk Gucu Friedberg
Finished
۱۶:۳۰
SC Waldgirmes
۰
۰
Hunfelder SV
Finished
۱۶:۳۰
FC 1906 Erlensee
۰
۲
FC Eddersheim
Finished
۱۶:۳۰
Adler Weidenhausen
۳
۰
FSV Fernwald
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Baiano U20
Camacariense U20
۳
۳
Leonico U20
Finished
۱۵:۳۰
EC Estrela de Marco U20
-
-
Vitoria BA U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Catuense U20
۱
۳
EC Bahia U20
Finished
۱۵:۳۰
Ypiranga PE U20
-
-
Juazeirense U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Slovenia
Prva liga
NK Rogaska
۱
۲
NK Celje
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 8
CD Villaralbo
۰
۱
Atletico Tordesillas
inprogress
۱۹:۳۰
CD Laguna
۲
۰
Ponferradina B
Finished
۱۸:۱۵
CF Palencia Cristo Atletico
۱
۰
Cultural Leonesa B
inprogress
۱۹:۳۰
Switzerland
Super League Women
BSC Young Boys Berna (W)
۲
۰
FC Luzern (W)
Finished
۱۸:۳۰
Servette Chenois (W)
۰
۳
FC Zurich (W)
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Federacion Women
Union Viera CF B (W)
۴
۲
CD Cardones (W)
inprogress
۱۹:۰۰
EMF Fuensalida (W)
۰
۰
AD Villaviciosa de Odon (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Fundacion Albacete B (W)
۰
۰
Torrelodones FC (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Umia CF (W)
۲
۱
UD Mos (W)
Finished
۱۸:۳۰
Mislata CF (W)
۰
۳
Pozuelo de Alarcon (W)
Finished
۱۸:۳۰
Arratia CD (W)
۰
۲
UD Logrones (W)
inprogress
۱۸:۴۵
Granada B (W)
۰
۰
Cadiz CF (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Balears FC (W)
۲
۰
AD Son Sardina (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Albania
Kategoria Superiore
KS Vllaznia Shkoder
۱
۰
KF Laci
inprogress
۱۹:۳۰
KF Tirana
۱
۰
KS Kukesi
Finished
۱۶:۳۰
KF Skenderbeu Korce
۰
۰
KS Teuta Durres
inprogress
۱۹:۳۰
Brazil
Campeonato Paraibano
Botafogo PB
-
-
Sousa EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Wales
Cymru South
Llanelli AFC
۱
۳
Briton Ferry Athletic FC
inprogress
۱۹:۴۵
Cwmbran Celtic
۶
۰
Abergavenny Town FC
Finished
۱۷:۰۰
Goytre United
۲
۲
Llantwit Major
Finished
۱۷:۰۰
Caerau Ely
۳
۱
Pontardawe Town FC
Finished
۱۷:۰۰
Guatemala
Primera Division
Universidad de San Carlos
۰
۰
Mictlán
inprogress
۲۰:۳۰
Colombia
Liga Femenina
Independiente Santa Fe (W)
-
-
Deportivo Pasto (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Sergipano A1
AD Confianca SE
-
-
Sergipe SE
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 4
CD Estepona
۱
۰
FC Cartagena II
Finished
۱۸:۳۰
Cadiz B
۲
۳
Orihuela
Finished
۱۷:۳۰
Manchego Ciudad Real CF
۱
۲
CA Antoniano
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
JS Hercules
۰
۱
Narpes Kraft
Finished
۱۸:۳۰
OPS Oulu
۱
۰
TP 47 Tornio
inprogress
۱۹:۳۰
SJK Akatemia II
۱
۰
JPS
inprogress
۱۹:۳۰
France
National 2, Group C
Dinan-Lehon FC
۱
۱
AF Virois
inprogress
۱۹:۳۰
FCM Aubervilliers
۱
۱
FC Lorient 2
inprogress
۱۹:۳۰
Chateaubriant
۱
۰
Racing Club de France
inprogress
۱۹:۳۰
Croatia
3. NL
NK Lucko
۳
۰
NK Udarnik Kurilovec
Finished
۱۸:۳۰
NK Uljanik
۲
۱
NK Buje
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
TSV 1865 Dachau
۱
۰
VfR Garching
Finished
۱۵:۳۰
TSV Kottern
۰
۰
TSV 1860 Munchen II
Finished
۱۵:۳۰
TSV Landsberg
۱
۲
1. FC Sonthofen
Finished
۱۵:۳۰
FC Deisenhofen
۰
۱
TSV Schwaben Augsburg
Finished
۱۵:۳۰
Gundelfingen
۰
۱
FC Ismaning
Finished
۱۶:۳۰
TSV Nordlingen
۱
۱
SV Erlbach
Finished
۱۷:۰۰
FC Pipinsried
۱
۳
Heimstetten
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
Athletic Bilbao B
۴
۰
Naxara
Finished
۱۸:۰۰
Utebo
۰
۰
Mutilvera
inprogress
۲۰:۳۰
Valle de Egues
۱
۳
Barakaldo
Finished
۱۷:۳۰
New Zealand
Southern Premier League
Selwyn United
۰
۵
Nelson Suburbs FC
Finished
۰۵:۳۰
FC Twenty 11
۰
۵
Nomads United
Finished
۰۶:۱۵
Christchurch United
۴
۳
Canterbury United
Finished
۰۶:۱۵
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
SV Todesfelde
۲
۲
Heider SV
Finished
۱۵:۳۰
TSV Bordesholm
۳
۲
TSB Flensburg
Finished
۱۵:۰۰
Nordmark Satrup
۱
۲
Eckernforder SV
Finished
۱۵:۳۰
SV Preussen 09 Reinfeld
۱
۱
Eichede
Finished
۱۶:۰۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
FSV Hollenbach
۱
۱
FC Normannia Gmund
Finished
۱۵:۳۰
Goeppinger SV
۲
۰
FV Ravensburg
Finished
۱۵:۳۰
TSG Backnang
۶
۲
Offenburger FV
Finished
۱۵:۳۰
SSV Reutlingen 05
۲
۱
Denzlingen
Finished
۱۷:۰۰
SV Oberachern
۰
۵
FC Nottingen
Finished
۱۷:۰۰
VfR Mannheim
۱
۰
FSV 08 Bissingen
Finished
۱۷:۰۰
FC 1908 Villingen
۲
۰
TSV Essingen
Finished
۱۷:۰۰
ATSV Mutschelbach
۱
۴
FC Holzhausen
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1 U23
Bentleigh Greens U23
۲
۱
North Geelong U23
Finished
۰۶:۱۵
Cyprus
2. Division
Olympiakos Nicosia FC
۰
۰
Omonia 29th May
Finished
۱۷:۰۰
Ayia Napa
۱
۴
Omonia FC Aradippou
Finished
۱۷:۰۰
Enosis Neon Paralimni FC
۱
۲
Digenis Ypsonas
Finished
۱۷:۰۰
Belgium
First Division B
Lierse SK
۱
۱
Anderlecht II
Finished
۱۷:۳۰
FC Verbroedering Dender EH
-
-
Zulte-Waregem
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SK Deinze
-
-
Lommel United
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Nigeria
NPFL
Doma United FC
۰
۰
Remo Stars
Cancelled
۱۷:۳۰
England
Southern League Premier Division Central
Coalville Town FC
۲
۱
Alvechurch
Finished
۱۷:۳۰
Hitchin Town FC
۰
۱
Halesowen Town FC
Finished
۱۷:۳۰
St Ives Town
۴
۱
Stourbridge FC
Finished
۱۷:۳۰
Berkhamsted FC
۲
۱
Barwell FC
Finished
۱۷:۳۰
Royston Town
۴
۰
Kettering Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Redditch United FC
۵
۰
Leiston Football Club
Finished
۱۷:۳۰
Leamington FC
۳
۰
Stamford
Finished
۱۷:۳۰
Long Eaton United FC
۰
۳
AFC Telford United
Finished
۱۷:۳۰
Mickleover Sports
۱
۱
Stratford Town
Finished
۱۷:۳۰
Bromsgrove Sporting
۰
۲
AFC Sudbury
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 18
Conquense
۱
۰
Atletico Tomelloso
Finished
۱۷:۴۵
CD Villacanas
۳
۰
AD San Clemente
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie C, Group A
Albinoleffe
۰
۰
AC Renate
Finished
۱۷:۴۵
Novara
۱
۰
Legnago Salus
inprogress
۲۰:۰۰
AC Pro Sesto
۱
۰
Lumezzane
inprogress
۲۰:۰۰
AC Trento
۰
۰
Pro Vercelli
inprogress
۲۰:۰۰
US Alessandria 1912
۱
۲
Pro Patria
inprogress
۲۰:۰۰
Virtus Verona
-
-
US Pergolettese
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Padova
-
-
Atalanta U23
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 3
AC Taverne
۳
۲
FC Gossau
Finished
۱۷:۳۰
FC Tuggen
۴
۱
FC Linth
Finished
۱۷:۳۰
Uzwil
۰
۰
Grasshopper Club II
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Smedby AIS
۱
۳
Huddinge IF
Finished
۱۷:۳۰
Tunisia
Ligue 2, Group B
Club Olympique de Medenine
۴
۰
ES Jerba Midoun
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
SF Hamborn 07
۲
۱
Union Nettetal
Finished
۱۷:۳۰
Northern Ireland
Premier Intermediate League
Banbridge Town
۱
۳
Limavady United
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil
Union Adarve U19
۰
۱
CF Rayo Majadahonda U19
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
Highland League
Brechin City
۶
۱
Forres Mechanics FC
Finished
۱۷:۳۰
Formartine United FC
۶
۱
Rothes
Finished
۱۷:۳۰
Strathspey Thistle
۱
۵
Fraserburgh
Finished
۱۷:۳۰
Huntly
۰
۰
Nairn County
Finished
۱۷:۳۰
Buckie Thistle
۶
۱
Deveronvale
Finished
۱۷:۳۰
Lossiemouth F.C.
۰
۰
Turriff United
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 15
Burlades
۰
۱
CF Ardoi
Finished
۱۷:۳۰
Beti Kozkor
۰
۱
CD Cortes
Finished
۱۷:۳۰
CD Beti Onak
۳
۳
SD Lagunak
Finished
۱۸:۰۰
Serbia
Prva Liga
Macva Sabac
۱
۱
OFK Belgrade
Finished
۱۷:۳۰
FK Sloboda Uzice
۱
۱
FK Graficar Beograd
Finished
۱۷:۳۰
Jedinstvo Ub
۲
۰
FK Dubocica
Finished
۱۷:۳۰
FK Smederevo
۱
۱
Radnicki Sremska Mitrovica
Finished
۱۷:۳۰
England
National League South
Bath City
۱
۰
Torquay United
Finished
۱۷:۳۰
St. Albans City
۲
۴
Worthing FC
Finished
۱۷:۳۰
Havant & Waterloville FC
۱
۲
Braintree Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Chelmsford City
۳
۰
Tonbridge Angels FC
Finished
۱۷:۳۰
Hemel Hempstead Town FC
۲
۳
Slough Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Farnborough FC
۰
۱
Taunton Town
Finished
۱۷:۳۰
Weston-super-Mare FC
۱
۲
Aveley
Finished
۱۷:۳۰
Yeovil Town
۳
۱
Dartford FC
Finished
۱۷:۳۰
Hampton & Richmond Borough
۱
۰
Dover Athletic FC
Finished
۱۷:۳۰
Truro City FC
۳
۱
Maidstone Utd
Finished
۱۷:۳۰
Eastbourne Borough FC
۳
۰
Chippenham Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Welling United
۰
۰
Weymouth FC
Finished
۱۷:۳۰
Austria
Regionalliga East
SR Donaufeld
۱
۱
Kremser SC
Finished
۱۷:۰۰
Wiener Viktoria
۲
۲
Wiener SK
Finished
۱۷:۳۰
SV Leobendorf
۲
۱
TWL Elektra
Finished
۱۸:۰۰
Spain
Primera Federacion, Group 2
San Fernando Club Deportivo
۱
۱
CF Intercity
Finished
۱۷:۳۰
Merida
۳
۱
Algeciras CF
Finished
۱۷:۳۰
Cordoba
۰
۱
CD Alcoyano
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Verbandsliga
TuS Hohenecken
۱
۴
TB Jahn Zeiskam 1896
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 11
Felanitx
۲
۰
UD Alcudia
Finished
۱۷:۱۵
FC Inter Manacor
۰
۷
Santanyi
Finished
۱۷:۳۰
UD Collerense
۱
۰
SD Portmany
Finished
۱۷:۳۰
UD Arenal
۰
۱
CE Alaior
Finished
۱۸:۰۰
Burundi
Premier League
Inter Stars
۱
۴
Rukinzo FC
Finished
۱۷:۰۰
Gibraltar
National League
Europa FC
۱
۲
Lions Gibraltar
Finished
۱۸:۰۰
College 1975
-
-
Lincoln FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Wales
Cymru North
Llandudno FC
۲
۳
Caersws
Finished
۱۷:۰۰
Mold Alexandra
۰
۳
Ruthin Town FC
Finished
۱۷:۰۰
Llanidloes Town
۰
۳
Flint Town United
Finished
۱۷:۰۰
Buckley Town
۲
۲
Gresford Athletic
Finished
۱۷:۴۵
Botswana
FA Cup
Township Rollers
۱
۰
Nico United
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone G
Boreale Don Orione Calcio
۱
۴
SS Cavese
Finished
۱۶:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
Chicken Inn FC
۲
۰
Greenfuel FC
Finished
۱۶:۳۰
Poland
1. Division
GKS Dospel Katowice
۱
۳
OKS Odra Opole
Finished
۱۶:۳۰
Wisla Plock
۱
۰
TS Wisla Krakow
inprogress
۱۹:۰۰
Chrobry Glogow
-
-
Miedz Legnica
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
KFUM 2
۵
۱
Oppsal
Finished
۱۶:۳۰
Belgium
U21 Pro League
Westerlo U21
۳
۲
KMSK Deinze U21
Finished
۱۶:۳۰
North Macedonia
First League
KF Rinija Gostivari
۲
۱
FK Tikves Kavadarci
Finished
۱۶:۳۰
Akademija Pandev
۱
۰
Voska Sport
Finished
۱۶:۳۰
KF Shkupi Skopje
۳
۱
Makedonija GjP
Finished
۱۶:۳۰
Slovakia
3. Liga West
FK Slovan Duslo Sala
۲
۰
TJ Jednota Banova
Finished
۱۸:۰۰
Lokomotiva Zvolen
۰
۰
RSC Hamsik Academy
Finished
۱۸:۰۰
Liberia
FA Cup
Invicible Eleven
۰
۰
Paynesville FC
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Primera Federacion Women
Espanyol (W)
۵
۰
Madrid CFF B (W)
Finished
۱۸:۰۰
Athletic Bilbao B (W)
۰
۰
Deportivo La Coruna (W)
inprogress
۲۰:۱۵
Luxembourg
Promotion D'Honneur
SC Bettembourg
۰
۰
FC Koeppchen Wormeldange
inprogress
۲۰:۳۰
South Africa
NedBank FA Cup
Stellenbosch FC
۴
۰
Supersport United
Finished
۱۶:۳۰
Amazulu FC
۱
۱
Orlando Pirates FC
inprogress
۱۹:۳۰
Brazil
Paulista Serie A2
Velo Clube SP
-
-
Noroeste SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۰
Mexico
Liga MX Femenil
Unam Pumas (W)
-
-
Chivas Guadalajara (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Argentina
Primera A Women
Newell's Old Boys (W)
-
-
Racing Club (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ghana
Premier League
Hearts of Oak
-
-
Karela
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Belgium
Second Amateur Division ACFF
Union Royale La Louviere Centre
-
-
RSD Jette
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
RCS Verlaine
-
-
RUS Binche
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Belgium
Second Amateur Division VFV A
KVK Ninove
-
-
SC Dikkelvenne
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Paulista Serie A3
Desportivo Brasil
-
-
Atletico Votuporanguense SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Gremio Prudente
-
-
EC Sao Bernardo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Belgium
Second Amateur Division VFV B
Lebbeke
-
-
KV Mechelen II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
KVC Lille United
-
-
Bocholter VV
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Joinville U20
-
-
Brusque U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Mauritania
Division 1
FC Nouadhibou
۰
۰
Nouakchott King's
inprogress
۲۰:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 10
Cartaya
۰
۰
Puente Genil
inprogress
۲۰:۰۰
Ivory Coast
Cup
FC San Pedro
۰
۱
Societe Omnisport De L'armée
inprogress
۱۸:۳۰
Senegal
Ligue 2
Dakar Universite Club
۰
۳
ASC HLM Dakar
inprogress
۲۰:۰۰
Oslo FA
۱
۰
Amitie FC
inprogress
۲۰:۰۰
Senegal
Ligue 1
AS Dakar Sacre Coeur
۰
۰
Jamono Fatick
inprogress
۲۰:۰۰
US Goree
۰
۰
Teungueth
inprogress
۲۰:۰۰
ASC Diambars
۰
۰
Stade de Mbour
inprogress
۲۰:۰۰
Gambia
Division 2
Medina United
۰
۰
Kanifing East FC
inprogress
۲۰:۰۰
Gambian Dutch Lions
۱
۰
BK Milan
inprogress
۲۰:۰۰
Jam City
۰
۱
Hart Academy FC
inprogress
۲۰:۰۰
Sierra Leone
Premier League
SLIFA
۱
۰
Luawa FC
inprogress
۱۹:۴۵
Mali
Premiere Division
Black Stars
۱
۱
AS Police de Bamako
inprogress
۱۹:۴۵
US Bougouba
۰
۲
USFAS Bamako
inprogress
۱۹:۴۵
Olympique Bamako
۱
۱
AS Bakaridjan
inprogress
۱۹:۴۵
Norway
Eliteserien
Fredrikstad FK
۱
۱
Sarpsborg 08
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 1
UD Barbadas
-
-
Club Rapido de Bouzas
inprogress
۱۹:۳۰
CD Estradense
۰
۱
Atletico Arteixo
inprogress
۱۹:۳۰
Silva SD
-
-
UD Somozas
inprogress
۱۹:۴۵
Estonia
Meistriliiga Women
JK Tammeka Tartu (W)
۰
۳
Flora Tallinn (W)
inprogress
۱۹:۳۰
JK Tabasalu (W)
۲
۰
Viimsi JK (W)
inprogress
۱۹:۳۰
France
National 2, Group B
Angouleme Charente FC
۰
۰
Angers II
inprogress
۱۹:۳۰
Libourne
۰
۰
SO Romorantinais
inprogress
۱۹:۳۰
Olympique Saumur
۰
۰
Bergerac Perigord FC
inprogress
۱۹:۳۰
Les Herbiers
۰
۱
Paris 13 Atletico
inprogress
۱۹:۳۰
Ecuador
Superliga Women
EL Nacional (W)
۴
۰
Deportivo Cuenca (W)
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 2
Durango U19
۱
۱
Arenas Club de Getxo U19
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
SexyPoxyt
۱
۲
HJS Akatemia
Finished
۱۶:۳۰
Inter Turku II
۲
۱
VJS Vantaa
inprogress
۲۰:۰۰
Germany
Oberliga Hamburg
TUS Dassendorf
۳
۴
SV Halstenbek-Rellingen
Finished
۱۴:۳۰
FC Tuerkiye
۷
۴
Duneberger SV
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
Superettan
Varbergs BoIS FC
۲
۰
Ostersunds FK
Finished
۱۶:۳۰
Landskrona Bois
۲
۱
IK Oddevold
Finished
۱۶:۳۰
Hungary
NB III
Gyirmot SE II
۵
۱
Kelen SC
Finished
۱۲:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
Viggbyholms IK FF
۱
۱
Arlanda
Finished
۱۴:۳۰
Skiljebo SK
۳
۲
FC Gute
Finished
۱۶:۳۰
IK Franke
۲
۴
Enkopings SK FK
Finished
۱۷:۳۰
Norway
1. Division Women
Ovrevoll Hosle (W)
۱
۱
Tromso 2020 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Fortuna Aalesund (W)
-
-
KIL/Hemne (W)
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 9
Atletico Malagueno
۳
۰
Atletico Melilla CF
Finished
۱۴:۳۰
Austria
League 1 Women
FC Bergheim (W)
۱
۴
First Vienna FC 1894 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Greece
Super League Women
Panathinaikos (W)
۱
۲
Asteras Tripolis (W)
Finished
۱۴:۱۵
Zambia
Cup
Indeni FC
۰
۵
Kabwe Warriors
Finished
۱۴:۰۰
Poland
1 Liga Women
Sportowa Czworka Radom (W)
۰
۲
Lech Poznan (W)
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
Platges Calvia U19
۰
۴
San Francisco U19
Finished
۱۳:۳۰
Real Zaragoza U19
۱
۱
Racing Club Zaragoza U19
Finished
۱۸:۰۰
SD Huesca U19
۲
۱
Mercantil U19
Finished
۱۸:۳۰
CF Badalona U19
۲
۱
Girona U19
inprogress
۱۹:۳۰
Damm U19
۱
۰
Espanyol U19
inprogress
۲۰:۰۰
Greece
U19 Super League 2
Chania FC U19
۴
۴
AO Giouchtas U19
Finished
۱۳:۳۰
Uzbekistan
Uzbekistan Cup
Lokomotiv Tashkent FK
۱
۰
FK Chigatoy
Finished
۱۳:۳۰
Lokomotiv Tashkent FK
۱
۰
FK Zaamin
Finished
۱۵:۳۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 2
Chertanovo Moscow
۲
۲
Rodina Moscow
Finished
۱۳:۳۰
Dinamo Moscow II
۱
۰
Zenit St Petersburg II
Finished
۱۴:۳۰
FK Yenisey Krasnoyarsk II
۰
۲
Znamya Truda OZ
Finished
۱۵:۰۰
Dinamo Saint-Petersburg
۴
۱
Luki-Energiya
Finished
۱۵:۳۰
Russia
FNL 2, Division A, Silver
Torpedo Miass
۲
۱
Volga Ulyanovsk
Finished
۱۲:۳۰
FK Kaluga
-
-
FK Dinamo Bryansk
Cancelled
۱۴:۳۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
۱
۱
Spartak Kostroma
Finished
۱۴:۳۰
Himik Dzerzhinsk
۱
۱
Irtysh Omsk
Finished
۱۵:۰۰
Mashuk Pyatigorsk
۲
۱
Avangard Kursk
Finished
۱۶:۳۰
Ireland
U20 League
Drogheda United U20
۳
۰
Bray Wanderers U20
Finished
۱۴:۳۰
Ukraine
U19 League
Polissya Zhytomyr U19
-
-
Kolos Kovalivka U19
Finished
۱۲:۳۰
Mongolia
Premier League
Bavarians FC
۰
۶
Deren
Finished
۱۱:۴۵
FC Ulaanbaatar
۹
۱
Khovd
Finished
۱۴:۴۵
Serbia
U19 League
FK Brodarac U19
۲
۳
Graficar Beograd U19
Finished
۱۱:۳۰
Crvena Zvezda U19
۴
۲
FK Radnicki Novi Belgrad U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Vojvodina U19
۳
۱
FK Novi Pazar U19
Finished
۱۵:۰۰
Spartak Subotica U19
۱
۰
Vodovac U19
Finished
۱۵:۰۰
FK Radnicki Nis U19
۱
۰
FK Mladost Lucani U19
Finished
۱۷:۳۰
Croatia
U19 League
HNK Hajduk Split U19
۲
۰
HNK Cibalia U19
Finished
۱۱:۳۰
NK Istra 1961 U19
۲
۳
NK Dinamo Zagreb U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Dugopolje U19
۱
۳
NK Varazdin U19
Finished
۱۲:۳۰
Kustosija U19
۵
۲
NK Osijek U19
Finished
۱۶:۳۰
HNK Sibenik U19
۲
۵
NK Radnik Sesvete U19
Finished
۱۶:۳۰
Philippines
PFL
Taguig FC
۸
۰
Philippine Air Force
Finished
۱۰:۳۰
Stallion FC
۵
۰
Loyola FC
Finished
۱۳:۰۰
Don Bosco Garelli
۰
۱۲
Kaya FC
Finished
۱۶:۰۰
Australia
Northern NSW Premier League Women
Charlestown Azzurri (W)
۴
۱
New Lambton FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
Adamstown Rosebud (W)
۰
۳
Maitland (W)
Finished
۱۲:۳۰
Russia
FNL
FC Yenisey Krasnoyarsk
۴
۱
Alania Vladikavkaz
Finished
۰۹:۳۰
FC Volgar Astrakhan
۱
۲
FC Tyumen
Finished
۱۶:۳۰
FK Chernomorets Novorossiysk
۰
۰
Akron Tolyatti
Finished
۱۶:۳۰
FK Khimki
۰
۱
YFK Shinnik Yaroslav
Finished
۱۷:۳۰
India
R League A Division
ASL FC
۰
۴
Brothers United FC
Finished
۰۸:۳۰
Republic of Korea
WK-League
Sejong Sportstoto (W)
۲
۱
Seoul City (W)
Finished
۰۸:۳۰
Changnyeong FC (W)
۰
۱
Gyeongju H&N Power (W)
Finished
۰۸:۳۰
Boeun Sangmu (W)
۲
۳
Suwon (W)
Finished
۰۸:۳۰
Costa Rica
Primera Division Women
Dimas Escazu (W)
۴
۰
Puerto Viejo FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Encarnacion FC
۰
۰
3 de Febrero
Finished
۰۰:۴۵
Guairena FC
۰
۰
Sportivo San Lorenzo
Finished
۰۳:۰۰
Club General Martin Ledesma
۲
۰
Atletico Colegiales
Finished
۱۶:۳۰
Club Sportivo Carapegua
۱
۰
Fernando de la Mora
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Berlin Liga
SV Empor
۳
۱
1. FC Wilmersdorf
Finished
۱۴:۳۰
Altglienicke II
۳
۲
Frohnauer SC
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
U19 Ligaen
FC Copenhagen U19
۰
۰
Silkeborg U19
Finished
۱۴:۳۰
South Africa
Championship Women
Tshwane University of Technology (W)
۲
۰
Copper Belts FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
University of Pretoria (W)
۳
۲
City Lads FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga 2
FC Gareji
۳
۴
FC Sioni Bolnisi
Finished
۱۵:۳۰
FC WIT Georgia Tblisi
۱
۲
Dinamo Tbilisi II
Finished
۱۵:۳۰
Aragvi Dusheti
۳
۳
Kolhketi Khobi
Finished
۱۵:۳۰
FC Spaeri
۰
۰
FC Shturm Sartichala
Finished
۱۸:۳۰
FC Lokomotivi Tbilisi
۱
۱
FC Rustavi
Finished
۱۸:۳۰
San Marino
Campionato
SP Tre Fiori
۲
۱
SP Tre Penne
Finished
۱۶:۳۰
San Marino Academy U22
۰
۷
SS Murata
Finished
۱۶:۳۰
SS Cosmos
۰
۱
AC Libertas
Finished
۱۶:۳۰
SS Pennarossa
۲
۴
Folgore / Falciano
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
VFL Oldenburg
۱
۲
Kickers Emden
Finished
۱۶:۳۰
Ramlingen-Ehlershausen
۲
۰
SV Meppen II
Finished
۱۶:۳۰
SV Atlas Delmenhorst
۲
۰
Eintracht Celle
Finished
۱۷:۳۰
Republic of Kosovo
First League
KF Istogu
-
-
KF Drenica Skenderaj
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Ykkosliiga
PK-35 Helsinki
۳
۰
KäPa/PuLe
Finished
۱۶:۳۰
FC TPS Turku
۰
۲
FF Jaro
Finished
۱۶:۳۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۴
۰
Mikkelin Palloilijat MP
Finished
۱۶:۳۰
SalPa Salo
۰
۳
Jippo Joensuu
Finished
۱۶:۳۰
SJK Akatemia
۲
۱
Jarvenpaan Palloseura
Finished
۱۶:۳۰
North Macedonia
Second League
FK Pelister
۳
۰
Aresimi 1973
Finished
۱۶:۳۰
FK Teteks
۱
۲
FK Vardar Negotino
Finished
۱۶:۳۰
Pobeda Prilep Junior
۰
۱
FK Kozuf Gevgelija
Finished
۱۶:۳۰
Bashkimi
۵
۱
FK Karaorman
Finished
۱۶:۳۰
Ohrid
۲
۲
Novaci
Finished
۱۶:۳۰
Belasica Strumica
۱
۱
FK Sasa
Finished
۱۶:۳۰
Besa Doberdoll
۲
۱
FK Skopje
Finished
۱۶:۳۰
Lebanon
Premier League
Racing Beirut
۰
۰
AL-Nejmeh SC Beirut
Cancelled
۱۶:۳۰
Shabab Al-Ghazieh
۰
۰
Tripoli SC
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Goiano U20
Atletico Goianiense U20
۱
۱
M19 Guapo U20
Finished
۱۶:۰۰
Faroe Islands
1. Deild
B71 Sandur
۰
۰
TB Tvoroyri
Finished
۱۶:۰۰
Austria
Regionalliga West
SK Bischofshofen
۳
۳
SC Imst
Finished
۱۵:۳۰
SPG Motz/Silz
۳
۰
Reichenau
Finished
۱۶:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۳
۲
Dornbirner SV
Finished
۱۸:۳۰
Malta
Premier League
Floriana FC
۴
۰
Mosta FC
Finished
۱۵:۳۰
Gzira United FC
۰
۱
Hamrun Spartans FC
Finished
۱۷:۴۵
Malta
Challenge League
Swieqi United FC
۴
۰
Lija Athletic
Finished
۱۵:۳۰
Senglea Athletic
۰
۳
Zurrieq
Finished
۱۵:۳۰
Saint Patrick FC Zabbar
-
-
Melita FC
Finished
۱۸:۰۰
Kenya
Super League
Dimba Patriots FC
۲
۲
Mully Children Family
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
Division 2 Women
FC Prague (W)
۷
۲
SK Sigma Olomouc (W)
Finished
۱۴:۳۰
Belarus
1. Division
Volna Pinsk
۳
۰
FC Orsha
Finished
۱۵:۳۰
Energetik-BGU
۰
۱
Bumprom
Finished
۱۶:۳۰
Niva Dolbizno
۰
۱
FC Lida
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
JyPK (W)
۰
۳
HPS (W)
Finished
۱۵:۳۰
HJK Helsinki (W)
۴
۲
Pk-35 Helsinki (W)
Finished
۱۶:۳۰
Ilves Tampere (W)
۳
۱
FC Honka Espoo (W)
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
۳
۰
Rot-Weiss Koblenz
Finished
۱۵:۳۰
SV Auersmacher
۳
۱
Alemannia Waldalgesheim
Finished
۱۷:۰۰
FC Karbach
۳
۰
SpVgg Quierschied
Finished
۱۷:۰۰
FV Dudenhofen
۱
۲
Cosmos Koblenz
Finished
۱۷:۰۰
TSG Pfeddersheim
۲
۱
VfR Baumholder
Finished
۱۷:۰۰
FC Bitburg
۰
۱
SV Morlautern
inprogress
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Start 2
۱
۱
Mandalskameratene
Finished
۱۵:۳۰
Vindbjart FK Vennesla
۳
۲
Madla
Finished
۱۶:۳۰
IL Brodd
۲
۱
IF Fram Larvik
Finished
۱۷:۳۰
Moldova
Divizia Nationala
Dacia Buiucani
۱
۴
FC Milsami Orhei
Finished
۱۵:۳۰
FC Sheriff Tiraspol
۲
۰
CSF Balti
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
SG Union Sandersdorf
۴
۲
FC Einheit Rudolstadt
Finished
۱۵:۳۰
SV 09 Arnstadt
۲
۳
FC Einheit Wernigerode
Finished
۱۵:۳۰
FC Grimma
۰
۰
VFC Plauen
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
Danmarksserien Relegation Group 1
Naestved BK II
۰
۲
Ledoje-Smorum Fodbold
Finished
۱۵:۳۰
England
Premier League U18
Norwich City U18
۲
۴
Reading U18
Finished
۱۵:۳۰
Nottingham Forest U18
۱
۴
Manchester City U18
Finished
۱۵:۳۰
Norway
3. Division avd. 5
Lorenskog IF
۵
۱
Hodd IL II
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
2nd Division Relegation Group
FA 2000
۳
۲
Skive IF
Finished
۱۵:۱۵
Brabrand IF
۰
۱
Hellerup IK
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
UD Tamaraceite
۰
۱
CF San Bartolome
Finished
۱۵:۰۰
CD Santa Ursula
۰
۰
Lanzarote
inprogress
۱۹:۰۰
United States
USL Championship
Loudoun United FC
-
-
Memphis 901 FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰