0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Portugal
Nacional Senior Cup Women
UAA Aroso (W)
۵۶
۵۰
AD Sanjoanense U22 (W)
Finished
۰۰:۱۵
United States
NBA
Los Angeles Clippers
۱۰۹
۱۱۰
Utah Jazz
Finished
۰۶:۰۰
Washington Wizards
۱۲۷
۱۲۹
Chicago Bulls
Finished
۰۲:۳۰
Philadelphia 76ers
۱۲۵
۱۱۳
Orlando Magic
Finished
۰۲:۳۰
Sacramento Kings
۱۰۷
۱۰۸
Phoenix Suns
Finished
۰۶:۰۰
Memphis Grizzlies
۱۲۰
۱۲۳
Los Angeles Lakers
Finished
۰۳:۳۰
Dallas Mavericks
۸۹
۱۰۷
Detroit Pistons
Finished
۰۴:۰۰
Boston Celtics
۱۳۱
۹۸
Charlotte Hornets
Finished
۰۳:۰۰
Golden State Warriors
۱۰۹
۱۱۴
New Orleans Pelicans
Finished
۰۵:۳۰
Cleveland Cavaliers
۱۲۹
۱۲۰
Indiana Pacers
Finished
۰۳:۰۰
Miami Heat
۱۲۵
۱۰۳
Toronto Raptors
Finished
۰۳:۳۰
Portland Trail Blazers
۱۰۷
۱۱۶
Houston Rockets
Finished
۰۵:۳۰
New York Knicks
۱۱۱
۱۰۷
Brooklyn Nets
Finished
۰۳:۰۰
Oklahoma City Thunder
۱۲۵
۱۰۷
Milwaukee Bucks
Finished
۰۳:۳۰
San Antonio Spurs
۱۲۱
۱۲۰
Denver Nuggets
Finished
۰۳:۳۰
Minnesota Timberwolves
۱۰۹
۱۰۶
Atlanta Hawks
Finished
۰۳:۳۰
Portugal
Division 2 Women
Natacao (W)
۴۰
۵۱
GDESSA Barreiro U22 (W)
Finished
۰۰:۱۵
Philippines
PBA Cup
TNT Tropang Giga
۱۰۴
۱۰۱
NLEX Road Warriors
Finished
۱۳:۴۵
Rain or Shine Elasto Painters
۱۱۶
۱۰۴
Terrafirma Dyip
Finished
۱۰:۳۰
Iran
Super League
Palayesh Naft Abadan BC
۸۵
۸۲
Tabiat
Finished
۱۶:۰۰
Mes Kerman
۹۲
۷۹
Mahram Tehran
Finished
۱۶:۰۰
Kouchin Amol (Kaleh Mazandaran)
۱۰۵
۸۰
Zob Ahan Ishafan BC
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
NBB
Basket Sao Jose
۶۴
۹۳
Club Athletico Paulistano
Finished
۰۲:۰۰
EC Uniao Corinthians
۷۸
۸۸
Minas Tenis Clube
Finished
۰۲:۰۰
Caxias do Sul
۶۸
۸۵
Pato Basquete
Finished
۰۲:۳۰
Cerrado Basquete
-
-
Fortaleza Cearense
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Japan
B League 2
Kumamoto Volters
۹۲
۱۰۶
Fukuoka
Finished
۰۹:۳۰
Aomori Watts
۹۱
۹۵
Bambitious Nara
Finished
۰۹:۳۰
Altiri Chiba
۸۷
۸۳
Koshigaya Alphas
Finished
۰۹:۳۰
Yamagata Wyverns
۸۷
۷۲
Iwate Big Bulls
Finished
۱۰:۳۰
Shiga Lakestars
۸۲
۷۳
Nishinomiya Storks
Finished
۰۸:۳۰
Ehime Orange Vikings
۷۶
۸۴
Veltex Shizuoka
Finished
۱۱:۳۰
Niigata Albirex BB
۷۱
۹۰
Fukushima Fire Bonds
Finished
۱۲:۱۰
Australia
NBL1 North Women
Ipswich Force (W)
۷۶
۸۹
Gold Coast Rollers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Rockhampton Cyclones (W)
۹۸
۷۳
Townsville Flames (W)
Finished
۱۱:۰۰
Southern District Spartans (W)
۶۰
۸۵
Northside Wizards (W)
Finished
۱۱:۳۰
Darwin Salties (W)
۱۰۵
۶۸
Cairns Dolphins (W)
Finished
۱۲:۰۰
Turkey
TBL
Sigortam.Net ITU
۹۲
۸۴
Igdir Basketbol
Finished
۱۳:۳۰
TED Ankara Kolejliler
۸۸
۹۱
Fenerbahce Koleji
Finished
۱۵:۱۵
Bornova Belediye
۸۰
۹۵
Mamak Belediyesi Ankaragucu
Finished
۱۷:۰۰
Ormanspor
۴۶
۳۸
Kocaeli BB
inprogress
۱۸:۴۵
Turkey
TBSL
Buyukcekmece Basketbol
۷۶
۷۸
Merkezefendi Belediyesi Denizli
Finished
۱۶:۰۰
Pinar Karsiyaka SK
۱۰۳
۷۱
Samsunspor Basketball
Finished
۱۳:۳۰
Bahcesehir Koleji
۵۲
۵۶
Galatasaray Istanbul
inprogress
۱۸:۳۰
New Zealand
NBL
Otago Nuggets
۱۰۵
۹۸
Wellington Saints
Finished
۱۱:۰۰
Taranaki Mountainairs
۸۸
۵۵
Whai
Finished
۰۷:۳۰
China
CBA
Beijing Royal Fighters
۹۹
۹۴
Shenzhen Leopards
Finished
۱۵:۰۵
Shaanxi Loongs
۱۳۲
۱۱۸
Zhejiang Guangsha Lions
Finished
۱۵:۰۵
Poland
PLK
Stelmet Enea Zielona Gora
۸۹
۸۰
STK Czarni Slupsk
Finished
۱۵:۰۰
GTK Gliwice
۷۹
۸۰
Trefl Sopot
Finished
۱۷:۰۰
Start Lublin
۵۱
۵۶
KS Spojnia Stargard
inprogress
۱۹:۰۰
Bolivia
Libobasquet
Can Oruro
۹۱
۹۲
Kinwa La Paz
Finished
۰۲:۳۰
La Salle De Tarija
۸۹
۶۸
Carl A-Z Oruro
Finished
۰۴:۰۰
Australia
NBL1 South Women
Kilsyth Cobras (W)
۵۴
۷۰
Sandringham Sabres (W)
Finished
۱۱:۰۰
Melbourne Tigers (W)
۸۵
۹۲
Ringwood Hawks (W)
Finished
۱۱:۰۰
Hobart Chargers (W)
۶۶
۸۰
Waverley Falcons (W)
Finished
۱۱:۳۰
Eltham (W)
۸۴
۵۹
Nunawading Spectres (W)
Finished
۱۱:۳۰
Launceston Tornadoes (W)
۷۲
۸۴
Dandenong Rangers (W)
Finished
۱۱:۳۰
Mt Gambier Pioneers (W)
۸۵
۵۳
Frankston Blues (W)
Finished
۱۲:۰۰
Japan
WJBL
Fujitsu Red Wave (W)
۶۴
۵۷
Denso Iris (W)
Finished
۰۸:۳۰
Mexico
Liga ABE
Universidad Montrer
۷۴
۶۴
UPAEP
Finished
۰۳:۳۰
UNAM
۶۱
۷۲
UDLAP
Finished
۰۳:۳۰
UP Guadalajara
۷۱
۸۸
UANL
Finished
۰۴:۳۰
TEC MTY Guadalajara
۷۴
۷۱
TEC MTY Monterrey
Finished
۰۵:۰۰
TEC MTY Toluca
۹۲
۸۳
CEU Monterrey
Finished
۰۵:۰۰
Universidad Montrer
-
-
Universidad Interamericana
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
TEC MTY Guadalajara
-
-
UANL
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
UNAM
-
-
UMAD Tigres Blancos
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
TEC MTY Hidalgo
-
-
CEU Monterrey
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Australia
NBL1 South
Hobart Chargers
۸۵
۹۳
Waverley Falcons
Finished
۱۳:۳۰
Eltham Wildcats
۹۶
۷۵
Nunawading
Finished
۱۳:۳۰
Kilsyth Cobras
۷۳
۱۱۳
Sandringham Sabres
Finished
۱۳:۰۰
Melbourne Tigers
۷۴
۸۰
Ringwood Hawks
Finished
۱۳:۰۰
NW Tasmania Thunder
۷۱
۱۰۱
Dandenong Rangers
Finished
۱۳:۳۰
Mt Gambier Pioneers
۹۳
۸۷
Frankston Blues
Finished
۱۴:۰۰
China
WCBA
Inner Mongolia (Nei Menggu) (W)
۹۶
۸۵
Sichuan Yuanda Merlot (W)
Finished
۱۵:۰۰
Australia
NBL1 Central
Central Districts Lions
۹۹
۹۳
Southern Tigers
Finished
۱۴:۱۵
Eastern Mavericks
۸۴
۸۱
West Adelaide Bearcats
Finished
۱۴:۱۵
Forestville Eagles
۱۰۷
۸۷
Norwood Flames
Finished
۱۴:۰۰
Woodville Warriors
۹۲
۸۲
North Adelaide Rockets
Finished
۱۴:۱۵
Taiwan
P League
Kaohsiung Steelers
۱۱۰
۱۱۶
Hsinchu Lioneers
Finished
۱۲:۳۰
Formosa Dreamers BC
۹۴
۱۱۶
New Taipei Kings
Finished
۱۰:۰۰
Australia
NBL1 North
Southern Districts Spartans
۷۸
۸۱
Northside Wizards
Finished
۱۳:۳۰
Darwin Salties
۷۷
۹۰
Cairns Marlins
Finished
۱۴:۰۰
Ipswich Force
۸۲
۱۰۲
Gold Coast Rollers
Finished
۱۲:۴۵
Rockhampton Rockets
۹۰
۹۷
Townsville Heat
Finished
۱۳:۰۰
Australia
NBL1 East Women
Maitland Mustangs (W)
۷۱
۶۸
Canberra Nationals (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sydney Comets (W)
۷۳
۷۸
Central Coast Crusaders (W)
Finished
۱۳:۰۰
Bankstown Bruins (W)
۵۸
۷۳
Illawarra Hawks NBL1 (W)
Finished
۱۰:۳۰
Manly Warringah Sea Eagles (W)
۹۰
۵۷
Hornsby Spiders (W)
Finished
۰۸:۳۰
Norths Bears (W)
۷۲
۴۸
Hills Hornets (W)
Finished
۰۹:۳۰
Albury Wodonga Bandits (W)
۱۰۳
۵۳
Sutherland Sharks (W)
Finished
۱۱:۰۰
Inner West Bulls (W)
۶۶
۸۶
Newcastle Falcons (W)
Finished
۱۱:۳۰
Japan
B League
Osaka Evessa
۱۰۱
۱۰۰
Kyoto Hannaryz
Finished
۰۸:۳۵
Akita Northern Happinets
۷۲
۷۶
Sendai 89ers
Finished
۰۸:۳۵
Shinshu BW
۸۲
۹۰
Kawasaki Brave Thunders
Finished
۰۸:۳۵
Levanga Hokkaido
۷۹
۷۱
Utsunomiya Brex
Finished
۰۹:۳۵
Nagoya Diamond Dolphins
۹۸
۸۷
Fighting Eagles Nagoya
Finished
۰۹:۳۵
Yokohama B-Corsairs
۸۲
۹۰
Hamamatsu Sanen Neophoenix
Finished
۰۹:۳۵
Shimane Susanoo Magic
۶۶
۸۰
Ryukyu Golden Kings Okinawa
Finished
۰۸:۰۵
Hiroshima Dragonflies
۸۴
۴۶
Toyama Grouses
Finished
۰۸:۳۵
Chiba Jets
۹۶
۶۵
Gunma Crane Thunders
Finished
۰۹:۳۵
Toyota Alvark
۸۸
۶۵
Cyberdyne Ibaraki Robots
Finished
۱۰:۳۵
Shibuya Hitachi Sun Rockers
۸۱
۷۶
Aisin Seahorses Mikawa
Finished
۱۱:۳۵
Saga Ballooners
۶۱
۶۳
Nagasaki Velca
Finished
۱۱:۳۵
Argentina
LNB
Indepediente Oliva
۸۷
۹۳
Instituto Cordoba
Finished
۰۳:۳۰
San Lorenzo de Almagro
۸۷
۷۶
San Martin de Corientes
Finished
۰۲:۳۰
Ciclista Olimpico De La Banda
۶۷
۶۳
Regatas Corrientes
inprogress
۱۸:۰۰
France
LNB Espoirs U21
Nanterre U21
۹۲
۸۳
Limoges U21
Finished
۱۴:۳۰
Switzerland
NLB
Swiss Central Basket Luzern
۲۹
۲۸
Morges Saint Prex Red Devils
inprogress
۱۹:۰۰
Lithuania
LKL
Pieno Zvaigzdes Pasvalys
۸۳
۸۹
BC Juventus Utena
Finished
۱۷:۰۰
Neptunas
۷۶
۷۴
BC Lietkabelis
inprogress
۱۷:۵۰
Australia
NBL1 West
Goldfields Giants
۸۴
۹۴
Joondalup Wolves
Finished
۱۵:۳۰
South West Slammers
۸۶
۹۴
Geraldton Buccaneers
Finished
۱۴:۳۰
Perth Redbacks
۹۴
۹۳
East Perth Eagles
Finished
۱۴:۳۰
Cockburn Cougars
۸۸
۸۴
Kalamunda Eastern Suns
Finished
۱۵:۰۰
Rockingham Flames
۱۱۸
۹۶
Warwick Senators
Finished
۱۵:۳۰
Latvia
LSBL Women
Liepaja/LSSS (W)
۵۲
۷۲
RSU/Merks (W)
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
EBBL
Uzman Akademi Vardar
۷۱
۶۱
Cankaya University
Finished
۱۴:۳۰
Izmir Buyuksehir Belediyesi
۱۰۶
۶۰
Bandirma Gelisim
Finished
۱۴:۳۰
Yeni Kadikoy Istanbul
۴۳
۶۲
Aydin BS Akademi
inprogress
۱۸:۳۰
Izmit Akademi
۳۸
۴۲
Babaeskispor
inprogress
۱۸:۳۰
Taiwan
T1 League
Taoyuan Leopards
۱۱۷
۷۸
Kaohsiung Poseidon Aquas
Finished
۱۲:۰۰
New Taipei CTBC DEA
۸۸
۸۱
Taipei Taishin Mars
Finished
۰۹:۳۰
Australia
NBL1 West Women
Rockingham Flames (W)
۸۶
۵۷
Warwick Senators (W)
Finished
۱۳:۳۰
Perth Redbacks (W)
۹۲
۷۵
East Perth Eagles (W)
Finished
۱۲:۰۰
Cockburn Cougars (W)
۹۸
۶۹
Kalamunda Eastern Suns (W)
Finished
۱۳:۰۰
Goldfields Giants (W)
۴۳
۷۸
Joondalup Wolves (W)
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NBL1 East
Sydney Comets
۸۹
۸۲
Central Coast Crusaders
Finished
۱۱:۰۰
Norths Bears
۷۲
۵۴
Hills Hornets
Finished
۱۱:۳۰
Manly Warringah Sea Eagles
۱۱۰
۷۹
Hornsby Spiders
Finished
۱۰:۳۰
Bankstown Bruins
۷۶
۶۴
Illawarra Hawks NBL1
Finished
۱۲:۳۰
Maitland Mustangs
۹۰
۶۹
Canberra Gunners
Finished
۱۲:۳۰
Albury Wodonga Bandits
۱۰۷
۷۳
Sutherland Sharks
Finished
۱۳:۰۰
Inner West Bulls
۸۵
۶۵
Newcastle Falcons
Finished
۱۳:۳۰
Taiwan
WSBL
Cathay Life (W)
۹۵
۵۸
Chunghwa Telecom (W)
Finished
۱۰:۳۰
Taiyuan (W)
۸۳
۶۵
Taiwan Power (W)
Finished
۰۸:۳۰
Mexico
CIBACOPA
Frayles de Guasave
۱۰۱
۱۰۶
Caballeros de Culiacan
Finished
۰۶:۴۵
Pioneros de Los Mochis
۹۴
۹۲
Angeles CD Mexico
Finished
۰۷:۱۵
Zonkeys de Tijuana
۹۵
۹۰
Rayos de Hermosillo
Finished
۰۵:۳۰
Ostioneros de Guaymas
۱۰۴
۹۰
Astros de Jalisco
Finished
۰۶:۴۵
Venados de Mazatlan
۹۳
۸۹
Halcones De Ciudad Obregon
Finished
۰۶:۴۵
Uruguay
LUB
Racing Mercedes
۸۳
۸۵
Club Trouville
Finished
۰۳:۳۰
Aguada
۷۷
۸۲
CA Penarol
Finished
۰۳:۴۵
Argentina
La Liga Federal
Gimnasia y Esgrima de Ituzaingo
۶۵
۶۱
Atenas de La Plata
Finished
۰۲:۳۰
Claridad
۹۸
۹۳
Atletico Ezeiza
Finished
۰۳:۰۰
Atletico Caza Y Pesca
۸۴
۸۲
CA Ferrocarril Midland
Finished
۰۲:۳۰
Casa de Padua
۷۷
۶۴
Unitarios de Marcos Paz
Finished
۰۳:۰۰
Institución Sarmiento
۸۴
۸۸
Club Presidente Derqui
Finished
۰۳:۳۰
Domingo Faustino Sarmiento de Formosa
۶۹
۵۳
Hindu Club
Finished
۰۴:۰۰
Germany
BBL
Basketball Lowen Braunschweig
-
-
Crailsheim Merlins
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
BV TU Chemnitz 99ers
-
-
Walters Tigers Tubingen
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Rasta Vechta
-
-
EWE Baskets Oldenburg
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
MHP Riesen Ludwigsburg
-
-
USC Heidelberg
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Italy
Serie A2
UCC Assigeco Piacenza
-
-
Blu 1971 Treviglio
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Iceland
Urvalsdeild Women
Fjolnir (W)
۵۶
۸۴
Keflavik (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Thor AK (W)
-
-
Grindavik (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Stjarnan (W)
-
-
Haukar (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Spain
LEB Plata
Ciudad de Huelva
۴
۴
CB Salou
inprogress
۱۹:۳۰
Santfeliuenc A
-
-
Albacete Basket
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۰
Club Juventud Alcala
-
-
Joventut LLucmajor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CB Enrique Soler
۹
۴
CB Sant Antoni
inprogress
۱۹:۳۰
Basket Cartagena
-
-
CB Zamora
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CB Gran Canaria II
-
-
CB Moron
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Algeria
National 1
AB Skikda
۷۸
۷۵
Olympique Batna
inprogress
۱۷:۳۰
IRB Bordj Bou Arreridj
۶۶
۵۲
CSMBB Ouargla
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro
Praia Clube
۶۷
۷۴
Tatui
Finished
۱۷:۳۰
Poland
1. Liga
Kotwica Kolobrzeg
۵
۱۰
MOSiR Krosno
inprogress
۱۹:۳۰
Italy
Serie A2 Women - Group B
Futurosa Trieste (W)
۸
۹
Abano Terme (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Rhodigium Basket Rovigo ASD (W)
-
-
ASD Alpo Basket (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Slovenia
2. SKL
Zoltasti Troti
۱۵
۱۱
KK Mesarija Prunk Sezana
inprogress
۱۹:۳۰
North Macedonia
Prva Liga
ZKK Vardar
۷
۷
KK FMP Akademija
inprogress
۱۹:۳۰
KK MZT Skopje Aerodrom
۷
۵
KK Gostivar
inprogress
۱۹:۳۰
KK Kozuv
۱۱
۴
Gkk Ohrid
inprogress
۱۹:۳۰
Croatia
Prva Liga
Kvarner 2010
۸
۱۱
KK Gorica
inprogress
۱۹:۳۰
England
BBL
Surrey Scorchers
۷
۱۰
Newcastle Eagles
inprogress
۱۹:۳۰
Slovenia
1.SKL Women
ZKK Triglav Kranj (W)
۲
۵
ZKD Ilirija (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
ACB
Monbus Obradoiro
۹
۳
La Bruixa Basquet Manresa
inprogress
۱۹:۳۰
UCAM Murcia
۲
۴
Alimentos de Palencia
inprogress
۱۹:۳۰
Iberostar Tenerife Canarias
-
-
Dominion Bilbao Basket
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Unicaja Malaga
-
-
CAI Zaragoza
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Germany
Pro A
Nurnberg Falcons BC
-
-
VFL Astrostars Bochum
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
LTi Giessen 46ers
-
-
Phoenix Hagen
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Giants Dusseldorf
-
-
TBB Gladiators Trier
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Finke Baskets Paderborn
-
-
Eisbaren Bremerhaven
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Koblenz
-
-
BBC Bayreuth
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
WWU Baskets Munster
-
-
VfL Kirchheim Knights
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Austria
Superliga
Vienna Timberwolves
۱۳
۶
Basketclubs Vienna
inprogress
۱۹:۳۰
Flyers Wels
۹
۱۱
SKN St. Polten Basketball
inprogress
۱۹:۳۰
BSC Furstenfeld Panthers
۲
۱۶
Nord Dragonz
inprogress
۱۹:۳۰
Basket Dukes Klosterneuburg
۳
۱۱
Basket Swans Gmunden
inprogress
۱۹:۳۰
Arkadia Traiskirchen Lions
۰
۰
UBSC Raiffeisen Graz
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Oberwart Gunners
۶
۱۰
Kapfenberg Bulls
inprogress
۱۹:۳۰
Switzerland
SB League
Sam Basket Massagno
۴۶
۳۶
Union Neuchatel Basket
inprogress
۱۹:۰۰
Benetton Fribourg Olympic
۴۰
۲۶
Lions de Geneve
inprogress
۱۹:۰۰
Bosnia and Herzegovina
Prvenstvo BiH Women
Jumper (W)
۳۸
۳۶
Zrinjski (W)
inprogress
۱۹:۰۰
Celik (W)
-
-
Leotar 03 Trebinje (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Slovakia
Extraliga
Prievidza
۳۷
۳۳
Inter Bratislava
inprogress
۱۹:۰۰
Iskra Svit
۸
۱۲
Spišskí Rytieri
inprogress
۱۹:۳۰
Georgia
U22 League
Sportuni Tbilisi U22
۴۲
۳۶
Overtime U22
inprogress
۱۸:۳۰
Italy
Serie A2 Women - Group A
San Salvatore Selargius (W)
۵۵
۴۸
Stella Azzurra (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Castelnuovo Scrivia (W)
۱۳
۵
Empoli (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Carosello Carugate (W)
-
-
Torino Teen (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Basket 2000 San Giorgio Mantova AD (W)
-
-
Libertas Moncalieri (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Slovakia
Extraliga Women
MBK Ruzomberok (W)
۳۳
۲۶
Slavia Banska Bystrica (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
WACB
Coelbi Bembibre (W)
-
-
Gipuzkoa (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Gernika Bizkaia (W)
-
-
RC Celta Zorka (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Valencia (W)
-
-
Universitario Ferrol (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Ensino Lugo (W)
-
-
D Zaragoza 2002 (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
SPAR Gran Canaria (W)
-
-
Araski (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Spain
Liga EBA
AD Bosco
-
-
Club Obila Basket
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Baskonia II
-
-
San Pablo Burgos II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Tolosako Adiskideok
-
-
Gipuzkoa II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Club Baloncesto Dadarmo
-
-
Distrito Olimpico
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Gijon Basket
-
-
EB Xiria
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Israel
Super League
Maccabi Tel Aviv
-
-
Hapoel Holon
بازی شروع نشده است
۲۰:۲۰
Hapoel Galil Elyon
-
-
Hapoel Jerusalem
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
France
Nationale 1
Poissy Basket
-
-
Besancon Avenir Comtois
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Berck/Rang Du Fliers
-
-
Lyonso Basket
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Iceland
1. Deild
Thor AK
-
-
BC Skallagrimur
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Portugal
Nacional Liga Women
GDESSA Barreiro (W)
-
-
Sport Lisboa Benfica (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Italy
Serie B, Group A
Brianza Casa Basket 2022
-
-
Aurora Desio
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Basket Crema
-
-
NPC Rieti Pallacanestro
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Europe
BNXT League
Kangoeroes Basket Mechelen
-
-
Yoast United
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Belfius Mons-Hainaut
-
-
LWD Basket
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Israel
Liga Leumit
Elitzur Shomron
-
-
Maccabi Raanana
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Croatia
A1 League
KK Alkar Sinj
-
-
GKK Sibenik
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Italy
Serie A
Aquila Basket Trento
-
-
Orsi Derthona Basket Tortona
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Victoria Libertas Pesaro
-
-
OriOra Pistoia
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Hungary
NB I. A
Alba Fehervar
۵۴
۴۶
Soproni Sordogok
inprogress
۱۸:۳۰
Falco KC-Szombathely
۱۲
۶
Budapesti Honved SE
inprogress
۱۹:۳۰
SZTE-Szedeak
۱۱
۱۱
Atomeromu SE Paks
inprogress
۱۹:۳۰
Ose Lions
۷
۶
Kaposvari KK
inprogress
۱۹:۳۰
Zalakeramia ZTE KK
۸۶
۷۱
DEAC Debreceni
inprogress
۱۹:۳۰
BC Kormend
۵
۷
Kecskemeti TE-Duna Aszfalt
inprogress
۱۹:۳۰
Szolnoki Olajbanyasz
۱۱
۱۱
NKA Universitas Pecs
inprogress
۱۹:۳۰
France
Pro B
Orleans Loiret Basket
-
-
Angers BC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Boulazac Basket Dordogne
-
-
Champagne Basket Chalons-Reims
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
JA Vichy-Clermont
-
-
Saint-Chamond
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Europe
ABA League
BC Buducnost Podgorica
-
-
KK Zadar
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Bahrain
Premier League
Al Muharraq
-
-
Al Ahli Manama
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
North Macedonia
2nd League
Shkupi
-
-
KK Borec Veles
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Serbia
KLS
KK Sloboda Uzice
-
-
Tamis Pancevo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Cacak 94
-
-
Dynamic Beograd
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sloga Kraljevo
-
-
Vojvodina Novi Sad
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Tunisia
National A
DS Grombalia
-
-
JS Menazah
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Spain
LF Challenge Women
Baloncesto Leganes (W)
-
-
CAB Estepona (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CBAL Qazeres Extremadura (W)
-
-
Baloncesto Alcobendas (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CB Santa Rosa de Lima-Horta (W)
-
-
Adareva Tenerife (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Joventut Badalona (W)
-
-
Club Nou Basquet Paterna (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
La Salle Melilla (W)
-
-
Claret Benimaclet (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CB Sant Josep Obrer (W)
-
-
Real Canoe (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ardoi Navarra (W)
-
-
Unicaja (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Division 1
Leotar Trebinje
۷۴
۶۵
KK Posusje
inprogress
۱۸:۳۰
KK Igokea
۸
۸
OKK Sloboda Tuzla
inprogress
۱۹:۳۰
KK Bosna Royal
۵
۸
HKK Siroki Brijeg
inprogress
۱۹:۳۰
Mladost Mrkonjic Grad
-
-
Borac Banja Luka
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
England
WBBL Women
Durham Palatinates (W)
۸۸
۶۸
Cardiff Met Archers (W)
Finished
۱۵:۳۰
Nottingham Wildcats (W)
-
-
Leicester Riders (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Newcastle Eagles (W)
-
-
Oaklands Wolves (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Austria
Zweite Liga 2
Mistelbach Mustangs
۵۷
۳۴
Udw Alligators
inprogress
۱۸:۳۰
World
Olympic Qualifying 3x3
Mongolia 3x3
۱۰
۱۲
New Zealand 3x3
Finished
۱۱:۵۰
Latvia 3x3
۲۱
۱۲
Egypt 3x3
Finished
۱۲:۱۵
Austria 3x3
۱۸
۱۹
Switzerland 3x3
Finished
۱۳:۴۰
Netherlands 3x3
۱۷
۱۱
Hong Kong 3x3
Finished
۱۴:۰۵
Netherlands 3x3
۱۷
۱۸
Austria 3x3
Finished
۱۵:۵۵
Hong Kong 3x3
۱۹
۲۱
Switzerland 3x3
Finished
۱۶:۲۰
Poland
League 2
AZS UMK Torun
۶۵
۷۱
Pogon Prudnik
Finished
۱۴:۳۰
Tarnovia Basket Tarnowo Podgorne
۱۰
۵
Turow Zgorzelec
inprogress
۱۹:۳۰
Russia
VTB United League
Uralmash Ekaterinburg
۸۰
۷۱
BC RUNA Moscow
Finished
۱۴:۳۰
Lokomotiv Kuban
۷۶
۸۳
Enisey Krasnoyarsk
Finished
۱۵:۳۰
Unics Kazan
۴۷
۴۶
CSKA Moscow
inprogress
۱۸:۳۰
Serbia
1.ZLS Women
ZKK Partizan 1953 (W)
۱۰۰
۸۰
Novosadska ZKA (W)
Finished
۱۴:۰۰
Kraljevo (W)
۶۴
۵۸
ZKK Vrbas Medela (W)
Finished
۱۸:۰۰
Student Nis (W)
۷۶
۸۸
ZKK Vojvodina 021 (W)
Finished
۱۸:۰۰
ZKK Spartak Subotica (W)
-
-
Art Basket (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Taiwan
SBL
Bank of Taiwan
۵۴
۷۶
Changhua BLL
Finished
۱۲:۳۰
Yulon Luxgen Dinos
۶۰
۷۷
Taiwan Beer
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NBL1 Central Women
Forestville Eagles (W)
۸۱
۶۱
Norwood Flames (W)
Finished
۱۲:۱۵
Central Districts Lions (W)
۸۳
۵۹
Southern Tigers (W)
Finished
۱۲:۳۰
Eastern Mavericks (W)
۶۶
۶۲
West Adelaide Bearcats (W)
Finished
۱۲:۳۰
Woodville Warriors (W)
۶۱
۹۵
North Adelaide Rockets (W)
Finished
۱۲:۳۰
Romania
Liga I
CSM Constanta II
۷۳
۵۷
CSM Oradea 2
Finished
۱۲:۰۰
CSU Stiinta Bucuresti
۷۴
۸۰
RBA Getica 95
Finished
۱۵:۳۰
World
Olympic Qualifying 3x3 Women
Netherlands 3x3 (W)
۱۶
۱۳
Chile 3x3 (W)
Finished
۱۱:۰۰
Azerbaijan 3x3 (W)
۱۳
۱۲
Mongolia 3x3 (W)
Finished
۱۱:۲۵
Chile 3x3 (W)
۲۱
۱۵
Mongolia 3x3 (W)
Finished
۱۲:۵۰
Netherlands 3x3 (W)
۱۵
۱۱
Azerbaijan 3x3 (W)
Finished
۱۳:۱۵
Egypt 3x3 (W)
۲۰
۱۷
Hungary 3x3 (W)
Finished
۱۵:۰۵
Poland 3x3 (W)
۱۷
۷
Hong Kong 3x3 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Lithuania
LMKL Women
Klaipedos Neptunas (W)
۵۵
۵۹
Kibirkstis Vilnius (W)
Finished
۱۵:۳۰
World
FIBA 3x3 Superleague
Shanghai 3x3
۲۱
۱۵
Malaysia Rising Star 3x3
Finished
۱۰:۳۰
Huishan Wuxi 3x3
۲۱
۹
SOMA Alliance 3x3
Finished
۱۱:۵۰
Shenzhen 3x3
۲۰
۱۶
Singapore 3x3
Finished
۱۲:۲۰
Liman 3x3
۲۱
۱۴
Huishan Wuxi 3x3
Finished
۱۵:۰۰
Ub 3x3
۲۱
۱۵
Shenzhen 3x3
Finished
۱۵:۳۰
Beijing 3x3
۱۸
۲۱
ChengDuHeZhong 3x3
Finished
۱۶:۳۰
Mexico
LMBPF Women
Libelulas CDMX (W)
۸۶
۷۴
Quetzales De Sajoma (W)
Finished
۰۵:۳۰
Mexico
LBE
Dorados De Chihuahua
۹۱
۸۳
Apaches de Chihuahua
Finished
۰۵:۳۰
Chile
LNB
CD Liceo Pablo Neruda
۷۹
۹۱
Puente Alto
Finished
۰۳:۴۵
Deportivo Valdivia
۸۳
۷۰
Sportiva Italiana
Finished
۰۴:۰۰
Puerto Rico
Baloncesto Superior Nacional
Gigantes de Carolina
۱۱۸
۸۹
Osos de Manati
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Paulista Women
Corinthians (W)
۷۳
۴۹
Sao Jose dos Campos (W)
Finished
۰۲:۳۰
Funvic/Ituano (W)
۹۰
۶۷
Santo Andre Apaba (W)
Finished
۰۳:۳۰
Portugal
Nacional 2A
Moscavide
۸۸
۴۹
Uniao do Forte Zenum
Finished
۰۰:۰۰
Lobos Da Malvejra
۶۵
۸۶
UD Vilafranquense
Finished
۱۶:۴۵
CLIP
-
-
Guifoes SC U23
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
EM Benfica OAZ
-
-
UD Oliveirense U23
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sporting CP Lisbon U23
-
-
Unidos do Tortosendo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Turkey
TBL 2 Men
High Touch
۸۴
۹۱
Pizza Bulls CO Basket
Finished
۱۵:۳۰
Ege Universitesi
۴۹
۳۹
Konya Basket
inprogress
۱۸:۳۰
Georgia
Superleague
Mega Basket Tbilisi
۸۶
۹۸
BC Iverion
Finished
۱۵:۳۰
Energy Invest Rustavi
۴۵
۴۲
BC Orbi
inprogress
۱۸:۳۰
Finland
Korisliiga
Kauhajoen Karhu
۴۲
۴۱
Salon Vilpas Vikings
inprogress
۱۸:۳۰
Portugal
Championship Women
CLIP Porto (W)
۵۳
۴۵
SIMECQ (W)
Finished
۱۷:۳۰
AD Sanjoanense (W)
۶۳
۵۵
Alges (W)
Finished
۱۷:۳۰
AD Vagos (W)
۷۹
۵۵
CB Queluz (W)
Finished
۱۷:۳۰
Coimbroes (W)
۷۲
۵۴
Quinta dos Lombos II (W)
Finished
۱۷:۳۰
Boa Viagem (W)
-
-
Maia Basket (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Portugal
Nacional 1A
Angrabasket
۸۷
۸۶
Electrico FC
Finished
۱۷:۴۵
CB Albufeira
۴۰
۳۲
Estoril
inprogress
۱۹:۰۰
CF Os Belenenses
-
-
Academia de Basquetebol ABAB
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
GDB Leca/Gargolandia
-
-
Sanjoanense
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Basquete de Barcelos
-
-
Beira Mar BC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Greece
A1 League
Peristeri
۶۹
۷۵
Aris Thessaloniki
inprogress
۱۷:۴۵
Maroussi
۴۷
۲۷
Apollon Patras
inprogress
۱۸:۳۰
Promitheas
-
-
VAP Kolossos Rodou
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Qatar
Qatar Cup
Qatar SC
۷۹
۷۷
Al Wakrah
Finished
۱۷:۳۰
Al Khor
۵
۸
Al Gharafa SC
inprogress
۱۹:۳۰
France
Pro A
JSF Nanterre
۱۱۳
۷۷
CSP Limoges
Finished
۱۷:۳۰
SIG Strasbourg
-
-
BCM Gravelines Dunkerque Grand Littoral
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Sluc Nancy Basket Pro
-
-
Le Mans Sarthe Basket
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
JDA Dijon Bourgogne
-
-
AS Monaco
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Portugal
LPB
AD Galomar
۸۸
۸۰
Imortal Basket
Finished
۱۷:۳۰
CD Povoa
۸۲
۶۴
Oliveirense Basquetebol
inprogress
۱۷:۳۰
Ovarense Aerosoles
۸۶
۸۴
FC Porto
inprogress
۱۷:۳۰
Portimonense SC
۶۱
۷۵
Vitoria SC/M.Couto Alves Guimaraes
inprogress
۱۸:۰۰
Sporting CP
۶۲
۴۶
CP Esgueira
inprogress
۱۸:۳۰
Finland
Division 1B
Karkkila
۶۴
۸۴
Lappeenrannan NMKY
Finished
۱۷:۳۰
Latvia
LBL
BK Liepaja
۸۳
۷۲
BK Ogres Kolibri
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Proliga
ABC Santo Andre
۶۴
۷۴
SC Braga
Finished
۱۷:۳۰
Galitos TLEY Barreiro
۷۹
۶۵
Illiabum Clube
Finished
۱۷:۳۰
CAB Madeira
۸۸
۴۴
Maia Basket Club
Finished
۱۷:۳۰
CA Queluz
۶۰
۴۶
Sangalhos DC
inprogress
۱۷:۳۰
Bulgaria
NBL
CSKA Sofia
۷۸
۹۴
Chernomorets Burgas
Finished
۱۶:۳۰
Balkan Botevgrad
۴۴
۳۸
Cherno More Port Varna
inprogress
۱۸:۳۰
Beroe Stara Zagora
۸
۱۲
Minyor 2015
inprogress
۱۹:۳۰
Akademik Bulteks 99 Plovdiv
۱۰
۱۰
Tundja Yambol
inprogress
۱۹:۳۰
Shumen
۸
۱
BC Levski Sofia
inprogress
۱۹:۳۰
Algeria
Super Division
MO Chbel
۵۹
۶۷
TRA Draria
Finished
۱۷:۳۰
NB Staoueli
۸۱
۷۱
USM Blida
Finished
۱۷:۳۰
ASS Oum Bouaghi
۶۱
۹۵
CSC Djasr Kasentina
Finished
۱۷:۳۰
Lebanon
Division A
Sagesse Beirut
۱۱۴
۷۹
Antranik Beirut
Finished
۱۷:۱۵
Electra Nadim Souaid Academy
-
-
Sporting Al Riyadi Beirut
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Latvia
NBL
Gulbenes Buki
۷۶
۸۰
Rsu-Riga
Finished
۱۶:۳۰
Malta
National League Women
Luxol BC (W)
۶۲
۴۷
BC Hibernians (W)
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Basketligan Women
Telge Basket Sodertalje (W)
۸۶
۶۷
Uppsala (W)
Finished
۱۶:۳۰
Serbia
2nd League
KK Zeleznicar Cacak
۸۹
۱۰۴
Borac Zemun
Finished
۱۶:۳۰
ŽKK Proleter 023 Zrenjanin
۷۸
۷۱
KK Klik Arilje
inprogress
۱۸:۰۰
Bkk Radnicki Belgrade
۵۳
۴۸
Hercegovac
inprogress
۱۸:۳۰
Kk Loznica
۴۷
۶۶
KK Dunav Stari Banovici
inprogress
۱۸:۳۰
Mladost SP
-
-
KK Pirot
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Kolubara 2003
-
-
Kk Bor Rtb
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Greece
Elite League
Doxa Lefkadas
۷۲
۹۲
Papagou
Finished
۱۶:۳۰
Chile
LNB Segunda
Quilpue Basquetbol
-
-
CD Boston College
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰