0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Spain
La Liga
Sevilla FC
-
-
FC Barcelona
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Las Palmas
۱
۱
Alaves
Finished
۱۷:۴۵
Celta de Vigo
۲
۲
Valencia CF
Finished
۱۷:۴۵
Getafe
۱
۲
Real Mallorca
Finished
۱۵:۳۰
Italy
Serie A
Empoli
-
-
AS Roma
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Hellas Verona
-
-
Internazionale Milano
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
SS Lazio
-
-
Sassuolo
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Frosinone
-
-
Udinese Calcio
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Atalanta Bergamo
۳
۰
Torino FC
Finished
۱۹:۳۰
Napoli
۰
۰
Lecce
Finished
۱۹:۳۰
Turkey
Super Lig
Konyaspor
۱
۳
Galatasaray SK
Finished
۱۹:۳۰
Kasimpasa SK
۲
۱
Besiktas JK
Finished
۱۹:۳۰
Trabzonspor
۴
۲
Ankaragucu
Finished
۱۹:۳۰
Hatayspor
۲
۰
Caykur Rizespor
Finished
۱۹:۳۰
Fenerbahce SK
۶
۰
Istanbulspor AS
Finished
۱۹:۳۰
Pendikspor
۰
۱
Gazisehir Gaziantep FK
Finished
۱۹:۳۰
Adana Demirspor
۲
۶
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۱۹:۳۰
Japan
J League
Vissel Kobe
۰
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۰۸:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۱
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۰۹:۳۰
Urawa Red Diamonds
۱
۲
Machida Zelvia
Finished
۱۰:۳۰
FC Tokyo
۰
۱
Gamba Osaka
Finished
۰۹:۳۰
Cerezo Osaka
۱
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۰۹:۳۰
Spain
LaLiga 2
Real Valladolid
۳
۲
Villarreal CF B
inprogress
۲۰:۰۰
Elche
۱
۲
Eldense
Finished
۲۰:۰۰
Real Oviedo
۳
۰
FC Andorra
Finished
۲۰:۰۰
Levante
۲
۲
Alcorcon
Finished
۲۰:۰۰
Real Sporting de Gijon
۱
۰
Eibar
Finished
۲۰:۰۰
Racing de Ferrol
۲
۲
Leganes
Finished
۲۰:۰۰
Racing Santander
۰
۲
Real Zaragoza
Finished
۲۰:۰۰
Albacete Balompie
۲
۲
CD Mirandes
Finished
۲۰:۰۰
FC Cartagena
۰
۲
SD Huesca
Finished
۲۰:۰۰
Burgos CF
۱
۱
Tenerife
Finished
۲۰:۰۰
SD Amorebieta
۰
۰
RCD Espanyol
Finished
۲۰:۰۰
United States
MLS
New England Revolution
۰
۱
New York City FC
Finished
۰۳:۰۰
FC Dallas
۳
۳
Real Salt Lake
Finished
۰۴:۰۰
D.C. United (Washington)
۱
۱
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
Colorado Rapids
۳
۳
Minnesota United
Finished
۰۵:۰۰
Charlotte
۰
۰
Philadelphia Union
Finished
۰۳:۰۰
Montreal Impact
۰
۰
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Atlanta United
۰
۱
Los Angeles FC
Finished
۰۳:۰۰
Orlando City SC
۰
۲
Columbus Crew
Finished
۰۳:۰۰
Toronto FC
۳
۴
FC Cincinnati
Finished
۰۳:۰۰
Portland Timbers
۲
۱
Sporting Kansas City
Finished
۰۶:۰۰
Saint Louis City SC
۱
۲
Seattle Sounders
Finished
۰۴:۰۰
San Jose Earthquakes
۱
۱
Austin FC
Finished
۰۶:۰۰
Vancouver Whitecaps
۱
۲
Inter Miami CF
Finished
۰۶:۰۰
Los Angeles Galaxy
۲
۱
Houston Dynamo
Finished
۰۶:۰۰
Belgium
First Division A - Championship Group
Club Brugge KV
۰
۰
Cercle Brugge KSV
Finished
۲۰:۰۰
Union St.-Gilloise
۲
۰
Racing Genk
Finished
۲۰:۰۰
Royal Antwerp FC
۳
۱
RSC Anderlecht
Finished
۲۰:۰۰
Denmark
Superliga
FC Midtjylland
۳
۳
Silkeborg IF
Finished
۱۸:۳۰
FC Copenhagen
۱
۱
FC Nordsjaelland
Finished
۱۸:۳۰
Brondby I.F.
۲
۳
AGF Aarhus
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
HNL
GNK Dinamo Zagreb
۳
۳
NK Rudes Zagreb
Finished
۱۹:۰۰
HNK Rijeka
۴
۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
Finished
۱۶:۳۰
China
Super League
Shenzhen Peng FC
۰
۱
Shanghai Shenhua
Finished
۱۳:۳۰
Beijing Guoan FC
۵
۲
Nantong Zhiyun
Finished
۱۴:۳۰
Changchun Yatai
۰
۰
Henan FC
Finished
۱۵:۰۵
Chengdu Rongcheng FC
۷
۰
Qingdao West Coast FC
Finished
۱۵:۰۵
Qingdao Hainiu
۳
۱
Tianjin Jinmen Tigers
Finished
۱۴:۳۰
Shanghai Port FC
۴
۱
Cangzhou Mighty Lions FC
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Boca Juniors
۰
۰
Talleres de Cordoba
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Huracan
۰
۰
Instituto de Cordoba
inprogress
۲۲:۰۰
Godoy Cruz
۱
۱
San Lorenzo
Interrupted
۰۰:۰۰
Newell's Old Boys
۱
۰
Defensa y Justicia
Finished
۰۰:۰۰
Azerbaijan
Premier League
Araz Nakhchivan PFK
۲
۲
FK Qarabag
Finished
۱۹:۰۰
PFK Turan Tovuz
۱
۰
Kapaz
Finished
۱۶:۳۰
Norway
Eliteserien
SK Brann Bergen
۱
۰
Molde FK
inprogress
۲۰:۴۵
Rosenborg BK
۲
۱
Kristiansund BK
Finished
۱۸:۳۰
Viking Stavanger
۳
۰
Ham-Kam
Finished
۱۸:۳۰
Odds Ballklubb
۲
۱
Lillestrom SK
Finished
۱۸:۳۰
Sarpsborg 08
۱
۳
Stromsgodset IF
Finished
۱۸:۳۰
FK Haugesund
۲
۱
Sandefjord
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Taca de Portugal
FC Porto
۱
۱
Sporting Clube de Portugal
inprogress
۱۹:۴۵
Republic of Korea
K-League 1
Jeju United
۱
۰
Suwon City
Finished
۱۳:۳۰
Daegu FC
۱
۲
Gangwon FC
Finished
۱۱:۰۰
Czech Republic
1. Liga - Championship Round
AC Sparta Praha
۱
۱
FC Viktoria Plzen
Finished
۱۷:۳۰
SK Slavia Praha
۴
۰
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۷:۳۰
FC Banik Ostrava
۶
۰
FC Slovacko
Finished
۱۷:۳۰
Uruguay
Primera Division
Club Nacional de Montevideo
۱
۰
Danubio
Finished
۰۰:۳۰
Cerro Largo FC
۰
۲
Defensor Sporting
inprogress
۲۱:۳۰
Club Atletico Cerro
۳
۲
Club Atletico River Plate
Finished
۱۹:۰۰
Chile
Primera Division
Universidad Catolica
۴
۱
Cobreloa Calama
Finished
۰۱:۰۰
O'Higgins
۲
۲
Cobresal Salvador
Finished
۰۳:۳۰
Copiapo
-
-
Audax Italiano Santiago
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Canada
Premier League
Vancouver Langley FC
۲
۱
Pacific FC
Finished
۰۱:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE
Club Deportivo Internacional de Barinas
۲
۲
Metropolitanos FC
Finished
۰۱:۰۰
Universidad Central de Venezuela
۰
۲
Deportivo La Guaira
Finished
۰۳:۳۰
Ecuador
Serie A
Macara
۰
۱
Independiente Del Valle
Finished
۰۴:۳۰
Delfin
۲
۰
Aucas
Finished
۰۴:۳۰
LDU Quito
۲
۱
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۴:۳۰
Barcelona SC Guayaquil
۳
۰
Tecnico Universitario
Finished
۰۴:۳۰
Thailand
Thai League 1
Buriram United FC
۸
۲
Khon Kaen United
Finished
۱۴:۳۰
Chonburi FC
۳
۲
Trat FC
Finished
۱۴:۳۰
Port F.C.
۶
۰
Nakhon Pathom United
Finished
۱۴:۳۰
Ratchaburi FC
۳
۰
Prachuap FC
Finished
۱۴:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۴
۲
Police Tero FC
Finished
۱۴:۳۰
Chiangrai United FC
۲
۳
Muang Thong United
Finished
۱۴:۳۰
Bangkok United
۳
۰
Uthai Thani FC
Finished
۱۴:۳۰
Sukhothai FC
۰
۳
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NPL ACT
Canberra Croatia
۳
۱
Yoogali SC
Finished
۰۸:۳۰
Tuggeranong Utd
۲
۳
Gungahlin United FC
Finished
۰۸:۳۰
Brazil
Serie C
Sampaio Correa-MA
۰
۱
Botafogo PB
Finished
۰۲:۰۰
Sao Bernardo FC
-
-
CS Alagoano AL
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Figueirense FC
-
-
Ferroviaria SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Floresta EC
-
-
Ferroviario
Cancelled
۰۲:۰۰
Honduras
Liga Nacional
CD Marathon
۲
۲
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۰:۳۰
United States
USL Championship
Orange County SC
۰
۲
Loudoun United FC
Finished
۰۵:۳۰
Tampa Bay Rowdies
۱
۰
Las Vegas Lights
Finished
۰۳:۰۰
Miami FC
۰
۴
North Carolina
Finished
۰۲:۳۰
Indy Eleven
۲
۱
Phoenix Rising
Finished
۰۲:۳۰
Memphis 901 FC
۲
۰
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۴:۰۰
Sacramento Republic FC
۰
۰
Birmingham Legion FC
Finished
۰۵:۳۰
New Mexico United
۲
۱
San Antonio FC
Finished
۰۴:۳۰
Philippines
PFL
Taguig FC
-
-
Maharlika
Cancelled
۱۰:۳۰
Philippine Army FC
-
-
Manila Digger FC
Finished
۱۵:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Blooming
۱
۰
Real Tomayapo
Finished
۰۲:۳۰
Bolivar
۴
۰
Real Santa Cruz
Finished
۰۱:۰۰
Guabira Santa Cruz
-
-
Nacional Potosi
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Czech Republic
3. Liga
FK Pardubice B
۱
۰
FK Usti nad Labem
Finished
۱۱:۴۵
Slavia Prague B
۱
۰
TJ Jiskra Domazlice
Finished
۱۱:۴۵
MFK Karvina B
۰
۱
TJ Start Brno
Finished
۱۱:۴۵
FC Slovacko B
۱
۳
FC Zlin B
Finished
۱۱:۴۵
Mlada Boleslav B
۰
۱
FK Teplice B
Finished
۱۱:۴۵
Unicov
۱
۰
FC Hlucin
Finished
۱۱:۴۵
FK Admira Praha
۱
۳
FC Pisek
Finished
۱۱:۴۵
Hradec Kralove B
۵
۰
Fk Arsenal Ceska Lipa
Finished
۱۱:۴۵
Banik Ostrava B
۲
۰
CSK Uhersky Brod
Finished
۱۱:۴۵
Slovan Liberec B
۱
۲
SK Sokol Brozany
Finished
۱۸:۳۰
Frydek Mistek
۵
۰
SK Hranice
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie A Women
Napoli (W)
۰
۰
Ternana (W)
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Serie B
Vila Nova GO
-
-
Brusque
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Ituano SP
-
-
AA Ponte Preta
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Guarani FC De Campinas
۰
۰
Paysandu
Finished
۰۳:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
Fram Reykjavik
۱
۲
Breidablik Kopavogur
inprogress
۲۰:۳۰
Stjarnan
۴
۰
KA Akureyri
inprogress
۲۰:۳۰
Costa Rica
Primera Division Women
Municipal Perez Zeledon (W)
۰
۷
Sporting FC (W)
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Paranaense 2
Parana Clube
۱
۰
EC Laranja Mecanica
Finished
۰۱:۰۰
Patriotas FC
۱
۰
Gremio Maringa
Finished
۱۷:۳۰
Apucarana SC
۰
۰
Nacional PR
inprogress
۲۲:۰۰
United States
National Premier Soccer League
Valeo FC
۲
۱
Hartford City
Finished
۰۱:۳۰
Saint Kitts And Nevis
SKNFA Premier League
Trafalgar Southstars
۰
۳
RAMS Village Superstars
Finished
۰۱:۳۰
St. Peters Strikers FC
۲
۰
SLH St Pauls Utd
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Catarinense 2
Camboriu
۱
۰
Guarani de Palhoca
Finished
۰۰:۳۰
Juventus Jaragua do Sul
۰
۰
Caravaggio FC
inprogress
۲۱:۳۰
Atletico Catarinense
۰
۰
CA Carlos Renaux
inprogress
۲۱:۳۰
United States
WPSL Women
San Francisco Nighthawks (W)
۷
۰
Fresno Freeze (W)
Finished
۰۱:۳۰
La Roca FC (W)
۳
۲
Utah Surf (W)
Finished
۰۴:۰۰
SoCal Dutch Lions (W)
۲
۱
San Diego Parceiro LFC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Japan
Emperor Cup
Fukuyama City FC
۳
۰
Okinawa SV
Finished
۰۷:۳۰
Gainare Tottori
۱
۲
Baleine Shimonoseki
Finished
۰۷:۳۰
University of Tsukuba
۱
۰
Meiji University
Finished
۰۷:۳۰
Mitsubishi Mizushima FC
۳
۴
Kamatamare Sanuki
Finished
۰۷:۳۰
Nagano Parceiro
۷
۰
Saruta Kogyo
Finished
۰۷:۳۰
Veertien Mie
۱
۰
Imabari FC
Finished
۰۷:۳۰
Fukushima United FC
۸
۰
Oyama SC
Finished
۰۷:۳۰
Finland
Veikkausliiga
KuPS Kuopio
۴
۱
EIF Ekenas
Finished
۱۹:۰۰
IFK Mariehamn
۱
۱
IF Gnistan Helsinki
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Primera Division Women
Real Betis (W)
۰
۰
Madrid CFF (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Real Sociedad (W)
۱
۲
Real Madrid (W)
Finished
۱۸:۰۰
Valencia (W)
۳
۱
Sevilla FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Japan
Nadeshiko League Women
Viamaterras Miyazaki (W)
۰
۱
Iga Kunoichi (W)
Finished
۰۷:۳۰
Nittaida Nippon (W)
۰
۱
AS Harima Albion (W)
Finished
۰۶:۳۰
Shizuoka SSU Bonita (W)
۱
۳
Setagaya Sfida (W)
Finished
۰۹:۳۰
FC Seagulls Yokohama (W)
۲
۰
NGU Nagoya FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Speranza Takatsuki FC (W)
۰
۱
Orca Kamogawa FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Japan
J2 League
Oita Trinita
۰
۰
Renofa Yamaguchi
Finished
۰۸:۳۰
Vegalta Sendai
۱
۴
Fagiano Okayama
Finished
۰۸:۳۰
Blaublitz Akita
۱
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۰۸:۳۰
Shimizu S-pulse
۲
۱
Mito HollyHock
Finished
۰۸:۳۰
Iwaki SC
۱
۱
Tokushima Vortis
Finished
۰۸:۳۰
Roasso Kumamoto
۰
۱
Montedio Yamagata
Finished
۰۸:۳۰
Germany
2. Bundesliga Women
Carl Zeiss Jena (W)
۲
۰
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۵:۳۰
FC Ingolstadt 04 (W)
۱
۲
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
۱۵:۳۰
SV Meppen (W)
۵
۱
VfL Wolfsburg II (W)
Finished
۱۵:۳۰
SC Sand (W)
۵
۴
Weinberg (W)
Finished
۱۵:۳۰
Bayern Munich II (W)
۴
۰
FFC Frankfurt II (W)
Finished
۱۵:۳۰
Hamburger SV (W)
۴
۱
FSV Gutersloh (W)
Finished
۱۵:۳۰
Borussia Monchengladbach (W)
۴
۳
SG 99 Andernach (W)
Finished
۱۵:۳۰
Netherlands
Eredivisie Conference League Play Offs
FC Utrecht
۱
۱
Go Ahead Eagles
inprogress
۱۹:۳۰
Vietnam
V-League
Cong Anh Ha Noi
۱
۲
The Cong Viettel FC
Finished
۱۵:۴۵
Lam Son Thanh Hoa
۲
۵
Nam Dinh
Finished
۱۴:۳۰
Hai Phong
۳
۲
Hong Linh Ha Tinh
Finished
۱۵:۴۵
Song Lam Nghe An
۱
۰
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۳:۳۰
Sanna Khanh Hoa
۱
۲
Binh Dinh
Finished
۱۴:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFC Cherno More Varna
۳
۱
Levski Krumovgrad
Finished
۱۹:۰۰
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۱
۰
PFC CSKA Sofia
inprogress
۲۱:۰۰
PFC Levski Sofia
۱
۰
PFC Ludogorets Razgrad
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Torneo Federal A
Central Norte Salta
-
-
Boca Unidos
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Club Atlético Germinal
۰
۰
Santamarina Tandil
inprogress
۲۱:۳۰
Sansinena
۰
۰
Club Villa Mitre
inprogress
۲۲:۰۰
Olimpo
۰
۱
Club Cipolletti
inprogress
۲۱:۳۰
Huracan Las Heras
۰
۰
Gutierrez SC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Kimberley Mar del Plata
۲
۰
Deportivo Rincon
Finished
۱۷:۳۰
Sol de Mayo
۱
۰
Club Circulo Deportivo
inprogress
۲۱:۳۰
Ferro Carril Oeste General Pico
۰
۰
Deportivo Camioneros
inprogress
۲۱:۳۰
Douglas Haig
۲
۰
Defensores de Pronunciamiento
inprogress
۲۱:۳۰
Juventud Unida Universitario
۰
۰
San Martin de Mendoza
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Republic of Korea
K-League 2
Cheongju City FC
۱
۰
Gyeongnam FC
Finished
۱۱:۰۰
FC Anyang
۲
۳
Jeonnam Dragons
Finished
۱۱:۰۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۰
۲
Cheonan City
Finished
۱۳:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
VJS Vantaa
۰
۰
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Finished
۱۹:۰۰
Inter Turku II
۴
۰
Pallo-Iirot Rauma
Finished
۱۶:۳۰
Ilves II
۳
۴
SexyPoxyt
Finished
۱۹:۰۰
Australia
Queensland Premier League 2
Ipswich Knights
۲
۱
North Lakes United
Finished
۱۰:۰۰
Pine Hills
۴
۳
Samford Rangers FC
Finished
۱۱:۳۰
Colombia
Liga Femenina
CD Real Santander (W)
۲
۲
Millonarios (W)
Finished
۰۰:۰۰
Cucuta Deportivo (W)
۱
۲
America de Cali (W)
Finished
۰۰:۰۰
Paraguay
Primera Division
Tacuary
۱
۳
Cerro Porteno
Finished
۰۰:۳۰
Guarani Asuncion
۰
۱
Sportivo Luqueno
Finished
۰۳:۰۰
Sportivo Ameliano
۰
۰
Libertad Asuncion
inprogress
۲۲:۰۰
Nacional Asuncion
۳
۰
Sol de America
Finished
۰۰:۳۰
Colombia
Primera A
Deportivo Pereira
۲
۲
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۱:۳۰
CD Junior de Barranquilla
۱
۰
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۴:۰۰
Hong Kong
2nd Division
Tung Sing
۰
۲
Sun Hei SC
Finished
۱۱:۰۰
Chelsea SS HK
۳
۴
Lucky Mile
Finished
۱۱:۰۰
Kwun Tong
۰
۰
Wanchai SF
Finished
۱۱:۰۰
Fu Moon
۰
۵
Wofoo Social Enterprises
Finished
۰۹:۰۰
Wing Go FC
۲
۵
Yau Tsim Mong
Finished
۰۹:۰۰
Mutual FC
۱
۳
Tuen Mun SA
Finished
۱۱:۰۰
Leaper Metro Gallery FC
۸
۰
Kowloon Cricket Club
Finished
۰۹:۰۰
Kwai Tsing
۱
۴
Kwong Wah
Finished
۱۳:۰۰
China
Jia League
Dalian Young Boy FC
۲
۲
Chongqing Tongliang Long
Finished
۱۱:۰۰
Qingdao Red Lions
۳
۳
Suzhou Dongwu
Finished
۱۵:۰۰
Heilongjiang Ice City FC
۴
۴
Foshan Nanshi FC
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Queensland Premier League Women
Robina City FC (W)
۱
۱
Broadbeach United SC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Ipswich Knights (W)
۱
۷
North Lakes (W)
Finished
۱۲:۰۰
Poland
Youth League
KKS Lech Poznan U19
۳
۴
Wisla Krakow U19
Finished
۱۳:۳۰
MZKS Arka Gdynia 1929 U19
۱
۲
KS Gornik Zabrze U19
Finished
۱۲:۰۰
Zaglebie Lubin U19
۴
۴
MKS Pogon Szczecin U19
Finished
۱۴:۳۰
Korona Kielce U19
۳
۴
Legia Warsaw U19
Finished
۱۷:۰۰
Denmark
1st Division
Koge
۱
۰
Naestved BK
Finished
۱۵:۳۰
Elite 3000 Helsingor
۰
۳
B93 Kopenhagen
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Hessen
RW Walldorf
۰
۰
SC Viktoria Griesheim
Finished
۱۶:۳۰
Egypt
Premier League
Future FC
۰
۰
Al Masry Club
Finished
۱۹:۳۰
Talaea El Gaish
۱
۰
Baladiyet El Mahallah
Finished
۱۹:۳۰
National Bank
۲
۲
El Ismaily Sporting Club
Finished
۱۶:۳۰
Uruguay
Amateur Cup
Paysandu Bella Vista
۱
۱
Pirata Juniors
inprogress
۲۱:۳۰
Club Atletico Libertad
۰
۰
San Carlos de Maldonado
inprogress
۲۲:۰۰
Huracan de Paysandu
۰
۰
Ferro Carril de Salto
inprogress
۲۲:۰۰
ID Boquita
۰
۱
CA Florida
inprogress
۲۲:۰۰
Sportivo Barracas Dolores
۰
۰
Estudiantil Sanducero FC
inprogress
۲۲:۰۰
Colombia
Primera B
Llaneros FC
-
-
Cucuta Deportivo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Deportes Quindio
-
-
Union Magdalena Santa Marta
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Morocco
Botola 2
Rapide Club Oued Zem
۱
۰
Kawkab AC Marrakech
Finished
۱۹:۳۰
Club Jeunesse Ben Guerir
۱
۰
WAF Fes
Finished
۱۹:۳۰
Stade Marocain
۴
۲
JSM Massira
Finished
۱۹:۳۰
Club Omnisports De Meknes
۳
۳
Olympique Dcheira
Finished
۱۹:۳۰
Dhj Difaa Hassani Jdidi
۵
۰
AS Sale
Finished
۱۹:۳۰
Chabab Atlas Khenifra
۱
۳
Racing de Casablanca
Finished
۱۹:۳۰
Union Sportive Musulmane Oujda
۰
۲
Olympique Khouribga
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
FC Brunninghausen
۱
۴
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۱۶:۳۰
SF Siegen 1899
۱
۰
FC Eintracht Rheine
Finished
۱۶:۳۰
TSG Sprockhovel
۵
۰
TSV Victoria Clarholz
Finished
۱۶:۳۰
ASC Dortmund
-
-
SpVgg Vreden 1921
Finished
۱۶:۳۰
Sportfreunde Lotte
۴
۰
TuS Ennepetal
Finished
۱۶:۳۰
Spvgg Erkenschwick
۰
۳
Turkspor Dortmund 2000
Finished
۱۶:۳۰
SG Wattenscheid 09
۱
۳
1. FC Gievenbeck
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
4. Liga
FC Velke Mezirici
۲
۲
FK Pelhrimov
Finished
۱۱:۴۵
Sokol Tasovice
۱
۱
Breclav
Finished
۱۸:۳۰
MFK Havirov
۴
۰
TJ Repiste
Finished
۱۱:۴۵
FK Meteor Praha VIII
۴
۰
SK Cesky Brod
Finished
۱۱:۴۵
Slavicin
۰
۳
SFK Holesov
Finished
۱۱:۴۵
Velke Hamry
-
-
RMSK Cidlina Novy Bydzov
Finished
۱۲:۰۰
Admira Praha II
۱
۰
SK Ujezd Praha 4
Finished
۱۵:۳۰
FK Kozlovice
۰
۲
FC Vsetin
Finished
۱۸:۳۰
SSK Bilovec
۱
۰
Frenstat Pod Radhostem
Finished
۱۸:۳۰
FC Spartak Velka Bites
۳
۰
Zdar nad Sazavou
Finished
۱۸:۳۰
TJ Dalnice Sperice
۲
۱
SK Zdirec Nad Doubravou
Finished
۱۸:۳۰
FK Bohumin
۳
۱
Valasske Mezirici
Finished
۱۸:۳۰
TJ Skatice
۰
۰
Tatran Vsechovice
Finished
۱۸:۳۰
Pencin-Turnov
۲
۲
FK Trutnov
Finished
۱۸:۳۰
SK Benatky nad Jizerou
-
-
MFK Chrudim B
Finished
۱۸:۳۰
SK Lisen B
۱
۳
Havlickuv Brod
Finished
۱۸:۳۰
TJ Sokol Lanzhot
۳
۱
Slavoj TKZ Polna
Finished
۱۸:۳۰
Hlinsko
۱
۱
FK Dobrovice
Finished
۱۸:۳۰
Louny
-
-
Sokol Nespeky
Finished
۱۸:۳۰
FSC Stara Rise
۰
۵
AFC Humpolec
Finished
۱۸:۳۰
Domazlice B
۱
۰
FK Jindrichuv Hradec
Finished
۱۸:۳۰
Australia
Tasmania Super League Women
South Hobart (W)
۱
۴
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۷:۳۰
Chile
Segunda Division
Concon National
۰
۱
CD Arturo Fernandez Vial
Finished
۰۳:۳۰
Deportes Concepcion
۰
۰
CSD San Antonio Unido
Finished
۲۰:۰۰
Deportes Linares
۲
۳
Trasandino Los Andes
Finished
۰۱:۰۰
Taiwan
Premier League
Ming Chuan University
۳
۱
Taiwan Power Company
Finished
۱۴:۰۰
Taiwan Shihu
۰
۳
Tainan City Steel
Finished
۱۱:۰۰
Hang Yuen
۱
۲
AC Taipei
Finished
۱۴:۰۰
Taichung Futuro
۵
۱
Vikings-Play One FC
Finished
۱۱:۰۰
Romania
Liga I - Conference League Playoff
Universitatea Craiova
۰
۰
Universitatea Cluj
inprogress
۲۰:۳۰
Hungary
NB II
FC Ajka
۰
۱
Gyori ETO FC
Finished
۱۹:۰۰
BVSC Zuglo
۰
۰
Budapest Honved FC
Finished
۱۸:۳۰
Gyirmot
۲
۱
Szombathelyi Haladas
Finished
۱۸:۳۰
Kazincbarcika BSC
۱
۱
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۸:۳۰
Pecsi MFC
۱
۱
Szeged-Csanad Grosics
Finished
۱۸:۳۰
Csakvar TK
۱
۲
Tiszakecskei LC
Finished
۱۸:۳۰
Budapest Vasas SC
۴
۰
Soroksar SC
Finished
۱۸:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۱
۳
BFC Siofok
Finished
۱۸:۳۰
United Arab Emirates
Division 1
Al Urooba
۲
۲
Al Hamriyah
Finished
۱۷:۴۵
AL Dhafra
۱
۲
Gulf Heroes FC
Finished
۱۷:۴۵
Dibba AL Fujairah
۲
۰
Fujairah FC
Finished
۱۷:۴۵
Al Jazira Hamra
۱
۱
Gulf United FC
Finished
۱۷:۴۵
Dubai City FC
۱
۶
Masafi
Finished
۱۷:۴۵
Al Dhaid
۲
۲
Masfout Club
Finished
۱۷:۴۵
Dubai United FC
۰
۱
Dibba Al-Hisn
Finished
۱۷:۴۵
Al Taawon FC
۱
۱
Al Arabi Umm Al Quwain
Finished
۱۷:۴۵
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Igman Konjic
۱
۴
HSK Zrinjski Mostar
Finished
۱۷:۳۰
GOSK Gabela
۱
۱
Sloga Doboj
Finished
۱۶:۳۰
NK Posusje
۲
۰
FK Zvijezda 09
Finished
۱۸:۳۰
NK Siroki Brijeg
۲
۲
FK Sarajevo
Finished
۱۸:۳۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
۲
۱
FK Borac Banjaluka
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Superettan
Skovde AIK
۱
۲
Osters IF
Finished
۱۴:۳۰
Helsingborgs IF
۰
۱
Landskrona Bois
Finished
۱۷:۳۰
Sandvikens IF
۳
۱
Orgryte IS
Finished
۱۶:۳۰
Gefle IF
۳
۱
Orebro SK
Finished
۱۶:۳۰
IK Oddevold
۱
۲
Ostersunds FK
Finished
۱۶:۳۰
Austria
League 1 Women
SKN St. Polten (W)
۲
۰
SV Neulengbach (W)
Finished
۱۴:۱۵
Union Kleinmunchen (W)
۱
۱
First Vienna FC 1894 (W)
Finished
۱۴:۱۵
FK Austria Vienna (W)
۳
۳
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
Finished
۱۴:۱۵
SK Sturm Graz (W)
۴
۰
FC Bergheim (W)
Finished
۱۴:۱۵
Wacker Innsbruck (W)
۳
۲
SPG FC Lustenau/FC Dornbirn (W)
Finished
۱۴:۱۵
Singapore
Premier League
Tanjong Pagar United FC
۱
۱
Hougang United FC
Finished
۱۳:۳۰
Austria
Landesliga
SV Feldkirchen
۵
۰
SK Maria Saal
Finished
۱۲:۳۰
Telfs
۲
۱
Worgl SV
Finished
۱۸:۳۰
St. Veit/Glan
۲
۲
USV Ragnitz
Finished
۱۷:۰۰
WAF Brigittenau
۰
۱
SK Slovan Hac
Finished
۱۲:۰۰
FC Koblach
۲
۰
VfB Bezau
Finished
۱۲:۳۰
St Michael/Lav
۳
۲
Annabichler SV
Finished
۱۷:۰۰
SV Strasswalchen
۱
۱
TSU Bramberg
Finished
۱۸:۳۰
ASK Klagenfurt II
۲
۱
SC Landskron
Finished
۱۲:۰۰
Spain
Tercera Division
Real Murcia B
۱
۲
CF Lorca Deportiva
Finished
۱۲:۳۰
Sporting Gijon B
۲
۳
L`Entregu CF
Finished
۱۳:۳۰
Xerez Deportivo FC
۱
۱
CD Pozoblanco
Finished
۲۰:۰۰
Real Jaen CF
۰
۰
UD Torre del Mar
inprogress
۲۰:۳۰
Arosa SC
۰
۰
UD Ourense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CD Mostoles
۱
۱
Colonia Moscardo
Finished
۱۳:۳۰
Salamanca CF UDS
۰
۰
Atletico Astorga CF
Finished
۱۸:۳۰
CD Cieza
۲
۲
UD Caravaca
inprogress
۲۰:۰۰
Poblense
۰
۰
CF Platges de Calvia
inprogress
۲۰:۰۰
CD Basconia
۰
۳
Club Portugalete
Finished
۱۳:۰۰
Gran Pena FC
۴
۱
SD Sarriana
Finished
۱۳:۳۰
Cuarte CD
۱
۰
CD Caspe
Finished
۱۳:۳۰
CE L'Hospitalet
۲
۱
AE Prat
Finished
۱۴:۰۰
Lanzarote
۰
۱
Panaderia Pulido
Finished
۱۴:۰۰
Atletico Malagueno
۱
۰
UD Almeria B
inprogress
۲۱:۰۰
RCD Mallorca B
۵
۱
CD Manacor
Finished
۱۳:۳۰
CD Coria
۴
۱
Moralo
Finished
۱۹:۳۰
CD Lealtad
۳
۱
UC Ceares
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Tordesillas
۱
۲
Cultural Leonesa B
Finished
۱۸:۳۰
Anguiano
۱
۱
Varea
Finished
۱۸:۳۰
CD Ciudad de Lucena
۰
۴
AD Ceuta FC B
Finished
۱۸:۳۰
Alfaro
۲
۲
Oyonesa
Finished
۱۹:۳۰
Jove Espanol
۱
۰
Utiel
inprogress
۲۰:۳۰
CD Toledo
۲
۰
Socuellamos
inprogress
۲۰:۳۰
Ontinyent
۰
۱
Atzeneta
inprogress
۲۰:۳۰
UE Vilassar de Mar
۲
۱
CF Badalona
inprogress
۲۰:۳۰
Hong Kong
Premier League
Resources Capital FC
۰
۱
Southern District Rsa
Finished
۱۰:۳۰
Kitchee
۲
۳
Lee Man Warriors FC
Finished
۱۰:۳۰
North District FC
۱
۲
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
HK U23
۲
۴
Wofoo Tai Po
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong FC
۰
۰
Sham Shui Po FC
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL Queensland
Gold Coast United
۰
۰
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۰:۳۰
Brisbane Roar U21
۲
۳
Brisbane City
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
Rockdale Ilinden U20
۳
۲
St George City FA U20
Finished
۰۶:۳۰
Wollongong Wolves FC U20
۱
۳
Marconi Stallions U20
Finished
۰۶:۳۰
United States
USL League One
Forward Madison FC
۱
۰
One Knoxville SC
Finished
۰۲:۳۰
South Georgia Tormenta FC
۱
۲
Richmond Kickers
Finished
۰۳:۰۰
Northern Colorado Hailstorm FC
۳
۲
Charlotte Independence
Finished
۰۴:۳۰
Spokane Velocity FC
۰
۱
Greenville Triumph SC
Finished
۰۴:۳۰
Chattanooga Red Wolves
۳
۴
Lexington SC
Finished
۰۳:۰۰
United States
USL League Two
RKC Soccer Club
۶
۱
Rochester United
Finished
۰۲:۳۰
Louisiana Krewe FC
۲
۱
Hattiesburg FC
Finished
۰۳:۳۰
Weston FC
۱
۰
St. Petersburg FC
Finished
۰۲:۰۰
Fort Wayne FC
۱
۰
Toledo Villa FC
Finished
۰۲:۳۰
SC United Bantams
۱
۰
Charlotte Independence 2
Finished
۰۲:۳۰
West Chester United
۲
۱
Reading United AC
Finished
۰۳:۰۰
Ann Arbor
۱
۰
Oakland FC
Finished
۰۰:۳۰
Miami AC
۱
۱
Tampa Bay United SC
Finished
۰۲:۳۰
Charlotte Eagles
۲
۲
Salem City FC
Finished
۰۲:۳۰
Davis Legacy
۲
۵
Project 51O
Finished
۰۳:۳۰
Flatirons Rush SC
۳
۱
Utah United
Finished
۰۴:۳۰
New Jersey Copa
۱
۲
Staten Island
Finished
۰۰:۳۰
West Virginia United
۳
۱
Wake FC
Finished
۰۱:۳۰
South Carolina United FC
۱
۰
Charlotte Independence 2
Finished
۰۲:۳۰
Flint City Bucks
۰
۰
Lansing City
Finished
۰۲:۳۰
Mississippi Brilla
-
-
Little Rock Rangers
Finished
۰۳:۳۰
Capo II
۱
۴
FC Tucson
Finished
۰۵:۳۰
Brazil
Serie D
EC Agua Santa SP
۱
۱
Sao Jose SP
Finished
۰۰:۳۰
Maracana EC
۰
۰
Iguatu CE
inprogress
۲۲:۰۰
Potiguar de Mossoro
۰
۰
Santa Cruz de Natal
inprogress
۲۲:۰۰
Brasiliense FC
۰
۰
Uniao Rondonopolis MT
inprogress
۲۲:۰۰
Manaus FC
-
-
Manauara EC AM
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Mixto EC
۲
۱
Real Brasilia
Finished
۰۰:۳۰
Itabaiana
-
-
Sergipe SE
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Mineiro 2
Democrata Sete Lagoas
۱
۱
Betim FC
Finished
۰۰:۰۰
URT MG
۰
۰
North EC MG
inprogress
۲۲:۰۰
Valeriodoce EC
۱
۱
SC Aymores
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Esiliiga
FCI Levadia Tallinn II
۲
۲
Tartu JK Welco
Finished
۱۳:۳۰
Harju Jalgpallikool
۴
۳
Tabasalu Charma
Finished
۱۳:۰۰
FC Tallinn
۸
۱
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۳:۰۰
FC Elva
۰
۲
Viimsi JK
Finished
۱۳:۰۰
World
Friendly International Matches
Grenada
-
-
Saint Vincent and The Grenadines
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Peru
Liga 1 - Apertura
Alianza Atletico
-
-
Carlos A. Mannucci
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Sport Boys
-
-
Asociacion Deportiva Tarma
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Lithuania
A Lyga
Siauliai FA
۱
۲
FK Zalgiris Vilnius
Finished
۱۹:۴۵
Banga Gargzdai
۰
۳
DFK Dainava Alytus
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional Women
Vilaverdense (W)
۱
۱
Amora FC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Montevideo City Torque
۲
۰
Sud America
Finished
۱۶:۳۰
Albion FC
۰
۰
Colon FC
Finished
۰۳:۱۵
Plaza Colonia
۰
۰
CSyD Cooper
inprogress
۲۱:۳۰
Tacuarembo
۰
۰
Atenas
inprogress
۲۲:۰۰
Gambia
Division 2
Gambia Ports Authority
۱
۱
Serrekunda FC
Finished
۲۰:۰۰
Germany
Berlin Liga
SFC Stern
۲
۲
SSC Teutonia 99
Finished
۱۳:۰۰
Frohnauer SC
۱
۳
BFC Preussen Berlin
Finished
۱۴:۱۵
1. FC Wilmersdorf
۳
۱
TSV Rudow
Finished
۱۶:۳۰
Lithuania
A Lyga Women
MFA Zalgiris (W)
۲
۳
Gintra Universitetas (W)
Finished
۱۲:۳۰
Austria
2. Landesliga
TUS Gross St. Florian
۱
۱
USV Wies
Finished
۱۲:۰۰
Vietnam
2. Division
Ha Noi II
۱
۰
DAK Lak
Finished
۱۱:۳۰
PVF Vietnam
۲
۱
Tay Nguyen
Finished
۱۳:۳۰
United States
NWSL
Utah Royals (W)
۰
۱
Kansas City Current (W)
Finished
۰۵:۳۰
Chicago Red Stars (W)
۰
۱
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۳:۰۰
China
League 2
Langfang City of Glory
۳
۰
Rizhao Yuqi
Finished
۱۰:۳۰
Guangxi Lanhang
۱
۰
Ganzhou Ruishi
Finished
۱۵:۰۰
Quanzhou Yassin
۱
۵
Guangdong GZ-Power
Finished
۱۱:۳۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۰
۰
Guangxi Hengchen
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Gold Coast United U23
۲
۰
Sunshine Coast Wanderers U23
Finished
۰۸:۱۵
Thailand
Thai League 4
Dome FC
۱
۰
Samut Songkhram City
Finished
۱۲:۳۰
Bhutan
Premier League
Transport United FC
۴
۴
Royal Thimphu College
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF
Real Betis B
۱
۰
Pontevedra
inprogress
۲۰:۳۰
Zamora
۱
۰
San Sebastian De Los Reyes
inprogress
۲۱:۰۰
Orihuela
۲
۰
Barakaldo
inprogress
۲۱:۰۰
CD Numancia
۲
۱
Yeclano Deportivo
Finished
۱۹:۳۰
Marbella FC
۱
۰
UD Logrones
inprogress
۲۰:۳۰
Chile
Primera B
Deportes Recoleta
۲
۱
Deportes Temuco
Finished
۲۰:۰۰
Santiago Wanderers
۱
۲
CD Antofagasta
Finished
۲۰:۰۰
Curico Unido
-
-
Santiago Morning
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Andorra
Copa Constitucio
UE Santa Coloma
۰
۰
FC Pas de La Casa
Finished
۱۹:۳۰
Peru
Reserve League
Comerciantes Unidos Reserves
۱
۱
Atletico Grau Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Sport Huancayo Reserves
۱
۱
Alianza Lima Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Uzbekistan
Super League
Neftchi Fargona
۱
۰
Olmaliq OKMK
Finished
۱۷:۳۰
Sogdiyona Jizzax
۴
۰
FC Bunyodkor
Finished
۱۸:۰۰
Algeria
Ligue 1
USM Khenchela
۱
۰
JS Saoura
Finished
۱۹:۱۵
JS Kabylie
۱
۱
MC Alger
Finished
۱۹:۱۵
ES Setif
۰
۰
NC Magra
Finished
۱۹:۱۵
MC Oran
۱
۰
ES Ben Aknoun
Finished
۱۹:۱۵
US Biskra
۰
۱
CS Constantine
Finished
۱۹:۱۵
Paradou AC
۶
۰
US Souf
Finished
۱۹:۱۵
CR Belouizdad
۱
۰
MC El Bayadh
Finished
۱۹:۱۵
Latvia
1. Liga
Ogre United
۴
۰
Valmiera FC II
Finished
۱۵:۳۰
SK Super Nova
۲
۱
FK Ventspils
Finished
۱۵:۳۰
FK Tukums 2000/Tss II
۰
۷
Riga FC II
Finished
۱۷:۳۰
Skanstes SK
۰
۵
FK Rigas Futbola Skola II
Finished
۱۹:۳۰
Scotland
Premiership
Ross County
۴
۰
Raith Rovers
Finished
۱۴:۳۰
Finland
U20 League
Ilves Tampere U20
۱
۰
GrIFK U20
Finished
۱۴:۳۰
FC Honka U20
۳
۳
Atlantis U20
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil
Atletico Madrid U19
۱
۰
Real Betis Balompie U19
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Eastern Suburbs (W)
۱
۰
Gold Coast United (W)
Finished
۱۱:۳۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
۱
۱
Brisbane Olympic (W)
Finished
۰۸:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Atletico de Rafaela
۱
۲
Almirante Brown de Lules
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Moron
۰
۰
Nueva Chicago
inprogress
۲۱:۵۰
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
-
-
Talleres Remedios Escalada
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Club Atletico Alvarado
۰
۰
Chacarita Juniors
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CA Chaco For Ever
-
-
Estudiantes Rio Cuarto
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Deportivo Madryn
۱
۰
Atlanta
inprogress
۲۱:۳۰
CA All Boys
۰
۰
Guillermo Brown
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ferro Carril Oeste
۱
۰
CA San Miguel
Finished
۱۹:۴۰
Brown de Adrogue
۰
۰
Gimnasia y Tiro
inprogress
۲۱:۳۰
Club Atletico Guemes
۰
۰
CA Estudiantes Caseros
inprogress
۲۱:۳۰
Almagro
۰
۰
Club Atletico Mitre
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CD Maipu
۰
۰
Quilmes Atletico Club
inprogress
۲۲:۰۰
CA Patronato
-
-
Arsenal de Sarandi
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Peru
Liga 2
Molinos El Pirata
۱
۲
Juan Pablo II College
Finished
۰۰:۰۰
Norway
3. Division avd. 4
Lillestrom 2
۳
۲
Surnadal
Finished
۱۴:۳۰
Stromsgodset IF II
۲
۱
Nardo FK Trondheim
Finished
۱۷:۳۰
Ethiopia
Premier League
Hadiya Hosaena
۱
۲
Hawassa City
Finished
۱۸:۳۰
Ethiopia Bunna
۶
۱
Hambericho Durame
Finished
۱۵:۳۰
Poland
1. Division
TS Wisla Krakow
۰
۳
Termalica BB Nieciecza
Finished
۱۶:۳۰
GKS 71 Tychy
۰
۱
Gornik Leczna
Finished
۱۶:۳۰
Chrobry Glogow
۲
۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
Finished
۱۶:۳۰
Arka Gdynia
۰
۱
GKS Dospel Katowice
Finished
۱۶:۳۰
Wisla Plock
۱
۲
Resovia Rzeszow
Finished
۱۶:۳۰
OKS Odra Opole
۲
۰
Znicz Pruszkow
Finished
۱۶:۳۰
Miedz Legnica
۴
۱
Lechia Gdansk
Finished
۱۶:۳۰
Stal Rzeszow
۱
۲
Polonia Warszawa
Finished
۱۶:۳۰
Motor Lublin
۲
۱
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
VfB 03 Hilden
۴
۳
Sonsbeck
Finished
۱۷:۰۰
SF Hamborn 07
۳
۱
Ratinger Spvg
Finished
۱۶:۳۰
Union Nettetal
۲
۱
Sportfreunde Baumberg
Finished
۱۷:۳۰
Kleve
۲
۲
DJK Adler Union Frintrop
Finished
۱۶:۳۰
VfB Homberg
۳
۱
FC Buderich 02
Finished
۱۶:۳۰
SC St Tonis 11/20
۱
۱
Mulheimer FC 97
Finished
۱۷:۰۰
TVD Velbert
۰
۳
Schwarz Weiss Essen
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Super League Women
Panathinaikos (W)
۵
۰
Trikala 2011 (W)
Finished
۱۷:۳۰
OFI (W)
۵
۰
Larissa (W)
Finished
۱۳:۰۰
Sirina Grevenon (W)
۲
۰
AEK Athens (W)
Finished
۱۳:۳۰
Kastoria GPO (W)
۴
۰
Volos 2004 (W)
Finished
۱۷:۳۰
Luxembourg
National Division
FC Victoria Rosport
۲
۰
FC Marisca Mersch
Finished
۱۷:۳۰
FC Swift Hesperange
۲
۰
UNA Strassen
Finished
۱۷:۳۰
Niedercorn Progres
۱
۳
AS Jeunesse Esch
Finished
۱۷:۳۰
Racing FC Union Letzebuerg
۱
۱
US Mondorf-Les-bains
Finished
۱۷:۳۰
CS Fola Esch
۲
۰
FC Differdange 03
Finished
۱۷:۳۰
Mondercange
۲
۱
UN 97 Kaerjeng
Finished
۱۷:۳۰
Wiltz
۲
۳
F91 Dudelange
Finished
۱۷:۳۰
Union Titus Petange
۱
۳
FC Schifflange 95
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
Super League
Grasshopper Club Zurich
۱
۱
FC Thun
Finished
۱۸:۰۰
Sierra Leone
Premier League
Wilberforce Strikers
۱
۱
SLIFA
Finished
۲۰:۰۰
Iceland
1. Deild
UMF Njardvik
۰
۰
IBV Vestmannaeyjar
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
GrIFK Grankulla
۰
۱
Atlantis H II
Finished
۱۹:۰۰
Croatia
First League Women
ZNK Agram (W)
۱
۲
NK Medimurje Cakovec (W)
Finished
۱۹:۰۰
ZNK Osijek (W)
۲
۱
Dinamo Maksimir (W)
Finished
۱۸:۳۰
ZNK Hajduk Split (W)
۵
۰
ZNK Split (W)
Finished
۱۴:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
Narpes Kraft
۱
۱
JPS
Finished
۱۹:۰۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Maua FC U20
۰
۲
Santos FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Czech Republic
5. Liga
SK Solnice
۲
۲
Spartak Police Nad Metuji
Finished
۱۵:۳۰
FC Velke Mezirici B
۰
۲
Kamenice Nad Lipou
Finished
۱۵:۳۰
TJ Nova Ves
۱
۱
Sapeli Polna
Finished
۱۸:۰۰
FK Usti nad Labem B
۴
۰
FK Tatran Kadan
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Argentino de Rosario
۰
۰
Deportivo Paraguayo
inprogress
۲۲:۰۰
CA Atlas
۰
۰
Yupanqui
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Juventud Unida San Miguel
۰
۰
Deportivo Muniz
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CSD Central Ballester
۰
۰
CA Ituzaingo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Malaysia
Super League
Selangor FC
۴
۰
Negeri Sembilan
Finished
۱۵:۴۵
Hungary
NB I Women
Ferencvarosi TC (W)
۱
۰
Gyori ETO (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
HJK Helsinki (W)
۴
۰
JyPK (W)
Finished
۱۵:۳۰
FC Honka Espoo (W)
۳
۲
PK-35 Vantaa (W)
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Charlestown Azzurri
۴
۰
Adamstown Rosebud FC
Finished
۰۸:۰۰
Puerto Rico
Puerto Rico National Football League
Academia Quintana
۲
۱
Metropolitan San Juan FA
Finished
۰۲:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Chattanooga FC
۳
۲
Atlanta United II
Finished
۰۲:۳۰
El Salvador
Primera Division
Alianza FC
۵
۰
Municipal Limeno
Finished
۰۳:۳۰
Australia
NPL Victoria U23
Oakleigh Cannons U23
۰
۲
Heidelberg Utd U23
Finished
۰۶:۰۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Charlestown Azzurri Reserves
۰
۲
Adamstown Rosebud Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Australia
Capital Territory U23
Canberra Croatia U23
۶
۱
Yoogali SC U23
Finished
۰۶:۰۰
Finland
Kolmonen
PK Keski-Uusimaa II
۱
۲
TuPS
Finished
۱۴:۳۰
HyPS Hyvinkaa
۲
۳
RiPS Riihimaki
Finished
۱۵:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Rockdale Ilinden FC
۲
۰
St George City FA
Finished
۰۸:۳۰
Sydney United
۱
۰
Central Coast Mariners NPL
Finished
۰۸:۳۰
Wollongong Wolves FC
۱
۲
Marconi Stallions
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
North Brisbane
۲
۱
Redcliffe Dolphins
Finished
۱۰:۳۰
Acacia Ridge
۱
۱۰
Brisbane Knights
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
Macarthur Rams (W)
۱
۲
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Illawarra Stingrays (W)
۰
۱
Sydney Olympic (W)
Finished
۱۰:۳۰
Manly United FC (W)
۰
۱
Bulls Northbridge FC Academy (W)
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans (W)
۰
۲
UNSW FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans (W)
۰
۲
University of New South Wales (W)
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ravens (W)
۶
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۱۰:۳۰
Lebanon
Premier League Women
Helium Sports Club (W)
۱
۰
No Limits (W)
Finished
۱۱:۳۰
Vietnam
Women National Championship
GT Thai Nguyen (W)
۴
۰
Ha Noi II (W)
Finished
۱۲:۰۰
Phong Phu Ha Nam (W)
۲
۰
Ho Chi Minh City II (W)
Finished
۱۲:۰۰
Cameroon
Cameroon Cup
Victoria Utd Limbe
۲
۱
Les Astres
Finished
۱۳:۳۰
Avion Academy
۰
۳
Colombe du Dja et Lobo
Finished
۱۳:۳۰
Portugal
Liga Segunda
Lusitania Lourosa
۱
۰
Feirense
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1
Western United FC NPL
۳
۳
Northcote City
Finished
۰۹:۳۰
Hungary
NB III
Dabas FC
۲
۲
Penzugyor
Finished
۱۸:۳۰
Gyori ETO FC II
۶
۲
Dorogi FC
Finished
۱۴:۳۰
Ferencvarosi TC II
۴
۰
Paksi SE II
Finished
۱۸:۳۰
Kelen SC
۱
۲
III Keruleti Tue Upe
Finished
۱۸:۳۰
Budaorsi SC
۶
۱
Gyirmot SE II
Finished
۱۸:۳۰
Komarom VSE
۱
۲
Csornai SE
Finished
۱۸:۳۰
BKV Elore
۱۰
۰
Cegled VSE
Finished
۱۸:۳۰
Zalaegerszegi TE II
۰
۲
Bicskei TC
Finished
۱۸:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
۲
۱
Vasas SC II
Finished
۱۸:۳۰
Budapest Honved II
۳
۱
Monori SE
Finished
۱۸:۳۰
Kisvarda II
۳
۲
Salgotarjani
Finished
۱۸:۳۰
MTK Budapest II
۲
۱
FC Dunafoldvar
Finished
۱۸:۳۰
Erzsebeti SMTK
۲
۱
Hodmezovasarhelyi
Finished
۱۸:۳۰
Debrecen EAC
۲
۲
Karcagi SE
Finished
۱۸:۳۰
Szeged-Csanad Grosics II
۰
۱
Korosladany MSK
Finished
۱۸:۳۰
Debreceni VSC II
۱
۲
Tiszafuredi
Finished
۱۸:۳۰
Zambia
Super League
Green Buffaloes
۱
۰
Forest Rangers
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
Hammarby Talang Ff
۵
۱
Pitea IF
Finished
۱۷:۳۰
Karlbergs BK
۳
۱
Assyriska Foreningen
Finished
۱۷:۳۰
IFK Stocksund
۲
۳
AFC Eskilstuna
Finished
۱۷:۳۰
England
Premier League 2
Tottenham Hotspur U21
۳
۱
Sunderland U21
Finished
۱۷:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
OKS Swit Skolwin
۲
۱
Zawisza Bydgoszcz
Finished
۱۷:۳۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Al Bataeh U21
۲
۲
Al Ain U21
Finished
۱۷:۴۵
Baniyas SC U21
۱
۴
Al Ittihad Kalba U21
Finished
۱۷:۴۵
Norway
2. Division Avd. 1
Sotra Sportsklubb
۲
۱
FK Arendal
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Colegiales
۲
۱
Comunicaciones de Bueno Aires
Finished
۲۰:۰۰
CS Dock Sud
۲
۱
Deportivo Liniers
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Regionalliga West
RW Rankweil
۲
۲
Reichenau
Finished
۱۸:۳۰
SV Wals-Grünau
۲
۲
SPG Motz/Silz
Finished
۱۵:۳۰
SC Rothis
۶
۱
Dornbirner SV
Finished
۱۷:۳۰
Chile
Primera Division Women
Cobresal (W)
۰
۰
Coquimbo Unido (W)
Finished
۱۸:۳۰
Universidad Catolica (W)
۲
۲
Deportes Iquique (W)
Finished
۱۸:۰۰
Colo Colo (W)
۱۲
۰
Deportes Antofagasta (W)
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
3. Liga East
MSK Spisske Podhradie
۰
۷
MSK Tesla Stropkov
Finished
۱۸:۳۰
FC Rimavska Sobota
۱
۱
Slavia TU Kosice
Finished
۱۸:۳۰
TJ Tatran Oravske Vesele
۴
۱
SK Novohrad Lucenec
Finished
۱۸:۳۰
MFK Snina
۱
۰
FK Svidnik
Finished
۱۸:۳۰
Chile
Liga Ascenso Women
Huachipato (W)
۳
۱
Deportes Temuco (W)
Finished
۱۹:۳۰
Curico Unido (W)
۲
۱
Rangers de Talca (W)
Finished
۱۷:۳۰
Albania
Kategoria Superiore
KF Partizani Tirana
۰
۱
KF Egnatia
inprogress
۲۰:۳۰
Iceland
U19 League
FH Hafnarfjordur U19
۰
۴
Stjarnan/KFG/Alftanes U19
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Carioca 2
AD Cabofriense
۰
۲
America RJ
inprogress
۲۱:۳۰
France
Division 2 Women
Le Mans (W)
۲
۰
OGC Nice (W)
Finished
۱۶:۳۰
Nantes (W)
۲
۰
ASPTT Albi (W)
Finished
۱۶:۳۰
Metz (W)
۳
۲
Montauban (W)
Finished
۱۶:۳۰
US Orleans (W)
۰
۰
Strasbourg (W)
Finished
۱۶:۳۰
Marseille (W)
۵
۰
Rodez AF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 5
Lorenskog IF
۰
۱
Skedsmo
Finished
۱۶:۳۰
Træff
۱
۰
Skjetten
Finished
۱۵:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
FC Platinum
۱
۰
Dynamos FC
Finished
۱۶:۳۰
Arenel Movers FC
۰
۰
Bulawayo Chiefs FC
Finished
۱۶:۳۰
Greenfuel FC
۱
۱
Highlanders
Finished
۱۶:۳۰
Manica Diamonds F.C.
۱
۰
Hwange Colliery
Finished
۱۶:۳۰
Nigeria
NPFL
Plateau United
۰
۰
Niger Tornadoes
Finished
۱۶:۳۰
Lobi Stars
۱
۲
Akwa United
Finished
۱۸:۳۰
Kano Pillars
۳
۱
Doma United FC
Finished
۱۸:۳۰
Rivers United
۴
۱
Sporting Lagos FC
Finished
۱۸:۳۰
Heartland FC Owerri
۳
۰
Gombe United
Finished
۱۸:۳۰
Sunshine Stars FC
۰
۰
Bendel Insurance
Finished
۱۸:۳۰
Kwara United
۳
۲
Remo Stars
Finished
۱۸:۳۰
Lithuania
II Lyga
Suduva Marijampole II
۱
۴
FK Dembava
Finished
۱۳:۳۰
FK Transinvest II
-
-
FC Dziugas B
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NPL ACT Women
Canberra Olympic (W)
۲
۱
Gungahlin United (W)
Finished
۰۸:۰۰
Belconnen United (W)
۵
۱
West Canberra Wanderers FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Republic of Korea
K-4 League
Pyeongtaek Citizen FC
۱
۱
Namyangju Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Jeonju Citizen
۱
۰
Seoul Jungnang FC
Finished
۰۸:۳۰
Pyeongchang United
۲
۳
Jeonbuk Motors II
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Queensland Premier League
St. George Willawong FC
۲
۰
Ipswich FC
Finished
۱۰:۱۵
France
U19 League Women
Guingamp U19 (W)
۱
۳
Olympique Lyon U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Paris Saint-Germain U19 (W)
۱
۲
Nantes U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
GPSO 92 Issy U19 (W)
۲
۱
Reims U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
Dijon U19 (W)
۴
۳
Montpellier U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Esiliiga B
FC Kuressaare II
۲
۰
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
۱۳:۰۰
JK Trans Narva II
۰
۰
Tartu Kalev
Finished
۱۳:۰۰
Johvi FC Phoenix
۰
۴
Tartu JK Tammeka II
Finished
۱۳:۰۰
Tallinna JK Legion
۲
۰
Pärnu JK
Finished
۱۶:۳۰
Myanmar
MNL League Cup
Shan United FC
۱
۱
Dagon Star United
Finished
۱۳:۰۰
Australia
NPL Victoria
South Melbourne FC
۴
۲
Moreland City FC
Finished
۰۹:۳۰
Oakleigh Cannons
۳
۰
Heidelberg United
Finished
۰۸:۳۰
Germany
Verbandsliga
Rot-Weiss Walldorf II
۲
۵
SC Dortelweil
Finished
۱۴:۳۰
1. FC Germania 08 Ober-Roden
۱
۱
SKV Rot-Weiss Darmstadt
Finished
۱۷:۰۰
Reichenbacher FC
۰
۲
VfB Eppingen
Finished
۱۸:۳۰
SG Union Klosterfelde
۶
۴
Fortuna Babelsberg
Finished
۱۵:۳۰
ASC Neuenheim
۲
۱
VfR Gommersdorf
Finished
۱۸:۳۰
Poland
Ekstraliga Women
KKP Stomilanki Olsztyn (W)
۱
۰
AZS UJ Krakow (W)
Finished
۱۴:۳۰
GKS Katowice (W)
۲
۱
Slask Wroclaw (W)
Finished
۱۷:۰۰
Pogon Szczecin (W)
۳
۰
Pogon Tczew (W)
Finished
۱۳:۳۰
KKS Czarni Sosnowiec (W)
۲
۰
APLG Gdansk (W)
Finished
۱۷:۰۰
Mongolia
Premier League
FC Selenge Press Falcons
۰
۳
Deren
Finished
۱۴:۴۵
FC Ulaanbaatar
۳
۲
Khoromkhon Klub
Finished
۱۱:۴۵
Kyrgyzstan
Premier League
FK Kyrgyzaltyn
۰
۱
FC Alga
Finished
۱۵:۰۰
Sweden
Allsvenskan
Hammarby IF
۳
۰
IK Sirius FK
Finished
۱۵:۳۰
Vasteras SK FK
۱
۱
IF Brommapojkarna
Finished
۱۸:۰۰
Kazakhstan
Cup
Zhetysu Taldykorgan
۲
۱
FC Astana
Finished
۱۵:۳۰
FK Kaspyi Aktau
۱
۰
FC Shakhter Karagandy
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Ykkonen
VIFK Vaasa
۲
۱
FC Vaajakoski
Finished
۱۶:۳۰
KPV Kokkola
۱
۰
OLS
Finished
۱۹:۰۰
Atlantis FC
۲
۲
Klubi 04
Finished
۱۹:۰۰
EPS
۲
۲
PK Keski-Uusimaa
Finished
۱۹:۰۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
۱
۱
KuPS Akatemia
Finished
۱۹:۰۰
JJK Jyvaskyla
۲
۴
FC Jazz Pori
Finished
۱۹:۰۰
Denmark
Elitedivisionen Women
Fc Thy-Thisted (W)
۲
۲
Osterbro IF (W)
Finished
۱۴:۳۰
Brondby (W)
۴
۰
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۴:۳۰
Aalborg Bk (W)
۱
۰
B93 Kopenhagen (W)
Finished
۱۴:۳۰
Tunisia
Ligue 1
AS Marsa
۰
۳
Olympique Beja
Finished
۱۸:۰۰
EGS Gafsa
۳
۱
US Tataouine
Finished
۱۸:۰۰
AS Slimane
۱
۰
Bizertin
Finished
۱۸:۰۰
Us Ben Guerdane
۳
۰
ES Metlaoui
Finished
۱۸:۰۰
Scotland
SWF Cup Women
Rangers (W)
۲
۰
Hearts (W)
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Catarinense U20
Brusque U20
۲
۴
Clube Nautico Marcilio Dias U20
Finished
۱۷:۰۰
Joinville U20
۲
۲
Avai U20
Finished
۰۰:۰۰
Norway
3. Division avd. 6
Fredrikstad 2
۶
۱
Ulfstind
Finished
۱۷:۳۰
Innstrandens IL
۳
۷
Kongsvinger 2
Finished
۱۵:۳۰
Bodo/Glimt 2
۱
۳
Skjervoy
Finished
۱۷:۴۵
Faroe Islands
Premier League
KI Klaksvík
۴
۰
B68 Toftir
Finished
۱۷:۳۰
EB Streymur
۳
۰
Skala IF
Finished
۱۷:۳۰
England
Championship
Leeds United
۰
۱
Southampton FC
Finished
۱۷:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
Lechia Zielona Gora
۰
۲
Slask Wroclaw II
Finished
۱۹:۳۰
KS Stilon Gorzow Wielkopolski
۳
۴
Gornik Polkowice
Finished
۱۸:۳۰
MKS Kluczbork
۱
۲
LZS Starowice Dolne
Finished
۱۸:۳۰
Sleza Wroclaw
۰
۱
Odra Bytom Odrzanski
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
IK Tord Jonkoping
۱
۲
Lindome GIF
Finished
۱۸:۳۰
Laholms FK
۴
۰
Qviding FIF
Finished
۱۵:۳۰
Vastra Frolunda IF
۵
۰
Sävedalens IF
Finished
۱۴:۳۰
Landvetter IS
۳
۲
BK Astrio
Finished
۱۷:۳۰
Ghana
1. Division
Attram De Visser
۱
۰
Vision FC
Finished
۱۸:۳۰
Venomous Vipers
۰
۲
Basake Holy Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
Young Redbull FC
۰
۰
Ebusua Dwarfs
Finished
۱۱:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Bouake FC
۰
۰
Sporting Club de Gagnoa
Finished
۱۹:۰۰
ASI d'Abengourou
۰
۳
Stade d'Abidjan
Finished
۱۹:۰۰
AFAD Djekanou
۱
۰
Stella Club d Adjame
inprogress
۲۱:۳۰
Bolivia
Copa Simon Bolivar
Stormers SC
۳
۱
Cdf Karapanza Tarabuco
inprogress
۲۰:۳۰
Club Independiente Unificada
۱
۱
Club Interfi
Finished
۱۸:۰۰
Brazil
Goiano 2
Inhumas Esporte Clube
۰
۰
Centro Oeste Go
inprogress
۲۲:۰۰
Norway
2. Division Avd. 2
Tromsdalen UIL
۳
۲
Strommen IF
Finished
۱۶:۳۰
Eidsvold TF
۰
۳
Stjordals Blink
Finished
۱۵:۳۰
Junkeren
۳
۴
Follo Fotball Ski
Finished
۱۹:۰۰
Germany
Landesliga
Radefelder SV 90
۳
۳
Kickers Markkleeberg
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
MKE Ankaragucu U19
۱
۰
Goztepe SK U19
inprogress
۲۰:۳۰
Croatia
U19 League
NK Istra 1961 U19
۷
۰
NK Radnik Sesvete U19
Finished
۱۶:۳۰
NK Dugopolje U19
۴
۰
Kustosija U19
Finished
۱۵:۳۰
Hong Kong
3rd Division
GFC Friends
۷
۲
Sui Tung
Finished
۱۳:۰۰
Tsuen Wan
۲
۰
Islands FC
Finished
۱۱:۰۰
Tuen Mun FC
۲
۱
Konter
Finished
۱۵:۰۰
Syria
Youth League
Al-Karamah U23
۲
۲
Al Ittihad Aleppo U23
Finished
۱۶:۳۰
Paraguay
Championship Women
Libertad Limpeno (W)
۹
۰
Sportivo Trinidense (W)
Finished
۰۲:۴۵
2 de Mayo (W)
۰
۴
Cerro Porteno (W)
Finished
۰۰:۳۰
Republic of Korea
K3 League
Busan Transport Corp
۱
۳
Yangpyeong FC
Finished
۰۸:۳۰
Siheung Citizen
۱
۰
Hwaseong FC
Finished
۰۸:۳۰
Mokpo City
۱
۱
Daejeon Korail
Finished
۰۹:۳۰
Greece
U19 Super League
Volos NPS U19
۱
۴
OFI Crete U19
Finished
۱۱:۳۰
South Africa
Second League Women
Mathaithai FC (W)
۱
۳
NWU Vaal FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Thailand
League 1 Women
Chonburi FA (W)
۸
۰
Khonkaen City (W)
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Fremantle City FC (W)
۱
۱
Perth SC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC (W)
۰
۵
Perth Redstar FC (W)
Finished
۱۱:۱۵
Balcatta (W)
۴
۱
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Ireland
Leinster Senior League
Crumlin United FC
۰
۰
Maynooth University FC
Finished
۱۴:۳۰
Bangor Celtic FC
۱
۲
Kilbarrack United
Finished
۱۳:۳۰
Balscadden FC
۴
۱
Mullingar Athletic
Finished
۱۳:۳۰
Home Farm FC
۲
۴
Wayside Celtic FC
Finished
۱۴:۳۰
Bluebell United
۰
۵
Killester Donnycarney FC
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
2. Division Norrland
Lucksta IF
۲
۴
Bergnasets AIK
Finished
۱۴:۳۰
TEAM TG FF
۲
۲
Skelleftea FF
Finished
۱۷:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persib Bandung
۳
۰
Madura United F.C.
Finished
۱۵:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
Arsenal Dzyarzhynsk
۲
۰
BATE Borisov
Finished
۱۵:۳۰
Slavia Mozyr
۱
۱
Dinamo Minsk
Finished
۱۹:۳۰
Shakhtyor Soligorsk
۲
۲
FC Smorgon
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Rappe GOIF
۱
۲
IFK Simrishamn
Finished
۱۵:۳۰
Osterlen FF
۲
۱
Hogaborgs BK
Finished
۱۵:۳۰
Malawi
Super League
Mighty Tigers
۲
۳
Kamuzu Barracks
Finished
۱۶:۰۰
Dedza Dynamos
۳
۰
Bangwe All Star
Finished
۱۶:۰۰
Norway
1. Division Women
Hoenefoss (W)
۳
۱
Avaldsnes (W)
Finished
۱۴:۳۰
Fyllingsdalen (W)
۰
۱
KIL/Hemne (W)
Finished
۱۵:۳۰
Ovrevoll Hosle (W)
۰
۴
Fortuna Aalesund (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bodo/Glimt (W)
۰
۱
Viking FK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Finland
Ykkosliiga
FF Jaro
۰
۰
Jarvenpaan Palloseura
Finished
۱۸:۳۰
Iceland
4. Deild
KA Asvellir
۵
۲
KFS Vestmennaeyjar
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Primera A Women
San Luis FC (W)
۱
۱
Rosario Central (W)
Finished
۱۷:۳۰
UAI Urquiza (W)
۳
۰
River Plate (W)
Finished
۱۹:۳۰
Platense (W)
۱
۱
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
Finished
۱۷:۳۰
Austria
Regionalliga Middle
ASK Klagenfurt
۲
۰
SV Allerheiligen
Finished
۱۸:۳۰
Wolfsberger Athletik Club II
۳
۰
Deutschlandsberger SC
Finished
۱۷:۳۰
Senegal
Ligue 1
Guediawaye FC
۱
۰
US Goree
inprogress
۲۰:۳۰
Generation Foot
۰
۱
Teungueth
inprogress
۲۰:۳۰
AS Dakar Sacre Coeur
۶
۲
ASC Diambars
inprogress
۲۰:۳۰
Stade de Mbour
۰
۰
AS Pikine
inprogress
۲۰:۳۰
United Arab Emirates
UAE Pro League
Al Wasl
۳
۰
Shabab Al Ahli Dubai
Finished
۱۹:۱۰
Burkina Faso
Coupe du Faso
AS du Faso-Yennenga
۲
۲
Real du Faso
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Carioca Serie C
Uni Souza
۱
۰
SE Paraty RJ
inprogress
۲۱:۳۰
CAAC Brasil FC
۰
۰
Uniao Central
inprogress
۲۱:۳۰
EC Resende RJ
۰
۱
EC Vera Cruz RJ
inprogress
۲۱:۳۰
Uruguay
Primera Division Women
Danubio (W)
۰
۰
Defensor Sporting (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Montevideo Wanderers (W)
۱
۱
Montevideo City Torque (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Club Nacional Montevideo (W)
۳
۰
Boston River (W)
inprogress
۲۰:۴۵
Nigeria
Premier League Women
Confluence Queens (W)
۰
۱
Nasarawa Amazons (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bayelsa Queens FC (W)
۱
۱
Edo Queens (W)
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Paulista Women
Sao Paulo (W)
۱
۱
Palmeiras (W)
Finished
۱۷:۳۰
Norway
1. Division
Valerenga IF Oslo
۳
۱
Levanger FK
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Paulista Serie B
Olimpia SP U23
۰
۲
Inter Bebedouro SP U23
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
St George Willawong FC U23
۱
۷
Ipswich FC U23
Finished
۰۸:۰۰
Panama
LPF
Costa Del Este
۰
۱
CD Plaza Amador
Finished
۰۴:۳۰
Turkey
3. Lig
Erbaaspor
۲
۱
Mus 1984 Musspor
Finished
۱۶:۳۰
Japan
Nadeshiko League 2 Women
FC Yamato Sylphid (W)
۱
۱
FC Fujizakura Yamanashi (W)
Finished
۰۷:۳۰
Guatemala
Primera Division
Deportivo Marquense
۲
۰
Juventud Copalera
Finished
۰۵:۳۰
Hong Kong
1st Division
Sha Tin
۲
۰
Wing Yee Ft
Finished
۰۹:۰۰
Kenya
Cup
Kenya Commercial Bank Nairobi
۲
۱
Kariobangi Sharks
Finished
۱۲:۳۰
Kenya Police FC
۱
۰
AFC Leopards
Interrupted
۱۵:۳۰
Denmark
2nd Division Women
Kolding IF II (W)
۲
۴
Team Viborg (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
Rosengard (W)
۴
۰
Pitea IF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Vittsjo GIK (W)
۳
۰
Trelleborgs FF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Vaxjo (W)
۱
۱
Djurgardens IF FF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
Regartadaz Tursunzoda
۱
۰
FC Panjshir
Finished
۱۶:۳۰
Poland
1 Liga Women
Legia Warsaw (W)
۴
۲
Bielawianka Bielawa (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Zabkovia Zabki (W)
۰
۵
Sleza Wroclaw (W)
Finished
۱۴:۰۰
Poland
IV Liga
Wiara Lecha Poznan
۱
۱
Nielba Wagrowiec
inprogress
۲۰:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
FK Sloboda Tuzla
۲
۰
NK Bratstvo Gracanica
Finished
۱۹:۰۰
FK Rudar Kakanj
۰
۱
Radnik Hadzici
Finished
۱۹:۰۰
FK Zvijezda Gradacac
۱
۰
FK Gorazde
Finished
۱۹:۰۰
Stupcanica Olovo
۶
۲
NK Mladost Doboj Kakanj
Finished
۱۹:۰۰
NK Jedinstvo Bihac
۴
۲
HNK Tomislav
Finished
۱۹:۰۰
Vis Simm-Bau
۰
۱
Tosk Tesanj
Finished
۱۹:۰۰
Buducnost Banovici
۰
۴
NK Celik Zenica
Finished
۱۹:۰۰
Gradina Srebrenik
۲
۴
FK Gornji Rahic
Finished
۱۹:۰۰
Colombia
U19 Championship
Envigado U19
۳
۱
CD Ciclos U19
Finished
۱۸:۳۰
Serbia
Prva Liga
Mladost Novi Sad
۰
۲
RFK Novi Sad 1921
Finished
۱۸:۳۰
FK Sloboda Uzice
۱
۱
FK Radnicki Beograd
Finished
۱۸:۳۰
OFK Vrsac
۲
۰
FK Kolubara
Finished
۱۸:۳۰
FK Dubocica
۰
۲
Metalac GM
Finished
۱۸:۳۰
Tunisia
Ligue 2, Group A
ES Hammam Sousse
۰
۲
JS Omrane
Finished
۱۸:۰۰
CS Hammam-Lif
۲
۲
CS de Msaken
Finished
۱۸:۰۰
Kalaa Sport
۳
۰
AS Oued Ellil
Finished
۱۸:۰۰
AS Ariana
۳
۱
Sporting Club de Ben Arous
Finished
۱۸:۰۰
Czech Republic
Division 2 Women
FK Dukla Praha (W)
۳
۱
FK Teplice (W)
Finished
۱۷:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al-Hudood Sports Club
۱
۲
Al Talaba FC
Finished
۱۶:۳۰
Newroz SC
۰
۰
Naft Maysan
Finished
۱۶:۳۰
Iraq
Division One
El Atesalat
۶
۱
Al Shirqat
Finished
۱۶:۱۵
Belgium
First Division B
KV Kortrijk
۰
۱
Lommel United
Finished
۱۵:۰۰
World
Friendly Club Matches
Jubilo Iwata
۳
۳
FC Gifu
Finished
۰۷:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A
Los Cabos United
۱
۱
Jaibos Tampico Madero
Finished
۰۶:۳۰
New Zealand
Central Premier League
Napier City Rovers
۲
۲
Western Suburbs
Finished
۰۵:۳۰
Honduras
Reserve League
Olancho FC Reserves
۳
۰
CD Olimpia Reserves
Finished
۰۴:۳۰
United States
NISA
Savannah Clovers
۰
۱
Club de Lyon FC
Finished
۰۰:۳۰
South America
Kings League World Cup 40 mins play
Los Chamos (VII)
-
-
PIO FC (VII)
Finished
۰۰:۳۰
Youniors FC (VII)
-
-
Saiyans FC (VII)
Finished
۲۰:۳۰
Peluche Caligari (VII)
-
-
Deptostra FC (VII)
inprogress
۲۱:۳۰
Lithuania
I Lyga
Tauras Taurage
۵
۰
Kauno Zalgiris II
Finished
۱۴:۳۰
Hegelmann Litauen II
۱
۱
FC Garliava
Finished
۱۹:۳۰
Ghana
Premier League
Asante Kotoko
-
-
Hearts of Oak
Finished
۱۸:۳۰
Bofoakwa Tano
۰
۲
Medeama
Finished
۱۸:۳۰
Bibiani Gold Stars FC
۲
۱
Dreams FC
Finished
۱۸:۳۰
Great Olympics
۳
۲
Berekum Chelsea
Finished
۱۸:۳۰
Luxembourg
Promotion D'Honneur
Lorentzweiler
-
-
FC Alisontia Steinsel
Finished
۱۷:۳۰
Jeunesse Canach
-
-
US Hostert
Finished
۱۷:۳۰
Avenir Beggen
-
-
FC Berdenia Berbourg
Finished
۱۷:۳۰
SC Bettembourg
-
-
US Rumelange
Finished
۱۷:۳۰
Etzella Ettelbruck
-
-
FC Rodange 91
Finished
۱۷:۳۰
Yellow Boys Weiler-La-tour
-
-
FC Koeppchen Wormeldange
Finished
۱۷:۳۰
CS Grevenmacher
-
-
Residence Walferdange
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
IFK Osteraker FK
۰
۲
Arlanda
Finished
۱۷:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Atletico Vega Real
۰
۱
Atlantico Puerto Plata FC
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Elitettan Women
Orebro SK Soder (W)
۲
۲
Sunnanaa (W)
Finished
۱۷:۳۰
Angola
Girabola
Santa Rita de Cassia FC
۱
۱
Academica do Lobito
Finished
۱۸:۰۰
Primeiro de Agosto
۱
۱
Sao Salvador
Finished
۱۸:۰۰
Wiliete
۱
۱
Sagrada Esperanca
Finished
۱۸:۳۰
Greece
Super League 2, Group A
Levadiakos
۴
۰
AEK Athens B
Finished
۱۸:۰۰
Poland
III Liga, Group 4
Siarka Tarnobrzeg
۶
۲
Wieczysta Krakow
Finished
۱۸:۳۰
Slovakia
3. Liga West
TJ Druzstevnik Velke Ludince
۲
۰
FK Podkonice
Finished
۱۸:۳۰
TJ Kovo Belusa
۱
۱
MSK Fomat Martin
Finished
۱۸:۳۰
SKF Sered
۱
۰
TJ Jednota Banova
Finished
۱۸:۳۰
North Macedonia
First League
FK Vardar Skopje
۲
۰
Detonit Plackovica
Finished
۱۸:۳۰
Europe
EURO U17, Group B
Wales U17
۱
۱
Croatia U17
Finished
۱۸:۳۰
Austria U17
۴
۰
Denmark U17
Finished
۱۸:۳۰
Switzerland
2. Liga Interregional
FC Dardania Lausanne
۱
۳
Perly-Certoux
Finished
۱۷:۰۰
Togo
Championnat National
FC Espoir Tsevie
۱
۰
Dyto FC
Finished
۱۹:۰۰
Croatia
1. NL
NK Solin
۰
۱
BSK Bijelo Brdo
Finished
۱۹:۰۰
Mali
Premiere Division
Afrique Football Elite
۱
۰
US Bougouni
Finished
۲۰:۰۰
ATS de Koro
۰
۳
AS Police de Bamako
Finished
۲۰:۰۰
FC Binga
۳
۰
USC Kita
Finished
۲۰:۰۰
Stade Malien de Bamako
۰
۰
AS Korofina
inprogress
۲۲:۰۰
Mauritania
Division 1
ASAC Concorde
۰
۱
FC Tevragh Zeina
Finished
۲۰:۰۰
Guatemala
Liga Nacional Women
UNIFUT Antigua (W)
۲
۱
Club Deportivo Xela (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Guairena FC
۱
۰
12 de Junio
Finished
۱۷:۳۰
Guairena FC
-
-
12 Unio Villa Hayes
Finished
۱۷:۳۰
Club General Martin Ledesma
۰
۴
Club Atletico Tembetary
Finished
۱۷:۳۰
Northern Ireland
Northern Ireland Premier League Women
Derry City (W)
۳
۱
Crusaders Newtownabbey Strikers WFC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Cliftonville (W)
۸
۱
Larne FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
Super League Women
Servette Chenois (W)
۳
۱
FC Zurich (W)
Finished
۱۶:۴۵
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Nacka Iliria
۰
۳
Åtvidabergs FF
Finished
۱۳:۳۰
BK Ljungsbro
۱
۱
Huddinge IF
Finished
۱۶:۳۰
Sleipner IK Norrkoping
۱
۰
Smedby AIS
Finished
۱۷:۳۰
Syrianska FC
۰
۲
Enskede IK
Finished
۱۸:۳۰
Nicaragua
Liga de Ascenso
Juventus Managua FC
۰
۰
Rancho Santana FC
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Serie A
Bragantino Red Bull
-
-
Atletico Mineiro
Cancelled
۰۳:۳۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 3
Dynamo Vladivostok
۱
۰
Spartak Tambov
Finished
۰۶:۳۰
Sakhalin Sakhalinsk
۰
۰
SKA Khabarovsk II
Finished
۰۸:۳۰
Khimki II
۱
۲
FC Kompozit Pavlovskiy Posad
Finished
۱۳:۳۰
Strogino Moscow
۰
۱
Zenit Penza
Finished
۱۳:۳۰
FC Salyut Belgorod
۲
۱
FK Kosmos
Finished
۱۵:۳۰
FK Kvant Obninsk
۲
۱
Arsenal Tula II
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
South Melbourne (W)
۴
۳
Emerging Jets (W)
Finished
۰۶:۳۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 2
FK Yenisey Krasnoyarsk II
۱
۲
FK Spartak Moscow II
Finished
۱۰:۳۰
FC Tver
۱
۱
Dynamo Vologda
Finished
۱۴:۳۰
Chertanovo Moscow
۰
۱
Dinamo Moscow II
Finished
۱۴:۳۰
Znamya Truda OZ
۰
۳
Zenit St Petersburg II
Finished
۱۵:۳۰
Luki-Energiya
۲
۱
Rodina Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Torpedo Vladimir
۰
۱
FC Irkutsk
Finished
۱۶:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۱
۰
Zvezda Sankt-Peterburg
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga IV
CS Unirea Cocorastii Colt
۱
۳
AS Vointa Varbilau
Finished
۱۱:۳۰
Russia
FNL 2, Division A Gold
Sokol Kazan
۲
۰
Akron Togliatti 2
Finished
۱۲:۳۰
FC Ufa
۶
۰
Metallurg Lipetsk
Finished
۱۲:۳۰
Novosibirsk FK
۲
۰
FC Krasnodar II
Finished
۱۳:۳۰
Veles Moscow
۰
۱
FC Chelyabinsk
Finished
۱۴:۳۰
Murom
۱
۰
Rodina Moscow II
Finished
۱۷:۳۰
FC Chayka
۳
۱
Rotor Volgograd
Finished
۱۸:۳۰
Belarus
1. Division
Niva Dolbizno
۷
۱
Torpedo Zhodino Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Maxline Vitebsk
۱
۱
FC Belshina Bobruisk
Finished
۱۵:۳۰
Zanzibar
Premier League
Ngome FC
۱
۱
Jamhuri
Finished
۱۶:۴۵
Kipanga FC
۶
۰
Maendeleo FC
Finished
۱۶:۴۵
Kenya
Super League
Luanda Villa SC
۰
۲
Mully Children Family
Finished
۱۳:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Club Guarani Asuncion Reserves
۲
۰
Sportivo Luqueno Reserves
Finished
۱۵:۰۰
Tacuary Reserves
۰
۰
Cerro Porteno Reserve
Finished
۱۵:۰۰
Serbia
U19 League
Cukaricki U19
۶
۲
FK Novi Pazar U19
Finished
۱۵:۳۰
FK Jedinstvo Ub U19
۰
۴
FK Vojvodina U19
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Relegation/Promotion Playoffs
SV Werder Bremen II
۱
۰
FC Altona 93
Finished
۱۵:۳۰
Lebanon
Premier League
Al Safa
۰
۲
AL-Nejmeh SC Beirut
Finished
۱۶:۳۰
Al Ahed
۲
۳
Al Bourj
Finished
۱۶:۳۰
Al Ansar Beirut
۲
۰
Racing Beirut
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
Nacional JM Paz
۰
۲
CA Regional de Resistencia
Finished
۱۶:۳۰
Armenia
1. Division
Noah Yerevan 2
۱
۰
Mika Yerevan
Finished
۱۶:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE 2
Academia Rey Lara Deportivo
-
-
Yaracuyanos FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Dynamo Puerto FC
-
-
Deportivo Nueva Esparta
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰